×
Kód: SONXR55X93J ID: 1608541

Televize Sony XR-55X93J

4.8 (96)

55" (139 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T2/C/S2/T (H.265/HEVC) • Dolby Vision • XR Motion Clarity • procesor Cognitive XR • ovladač s podporou hlasového ovládání v balení...

? 18 998 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

55" (139 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T2/C/S2/T (H.265/HEVC) • Dolby Vision • XR Motion Clarity • procesor Cognitive XR • ovladač s podporou hlasového ovládání v balení • hlasový asistent • Chromecast • Apple AirPlay • HbbTV • Wi-Fi • Bluetooth 4.2 • LAN • 4× HDMI • 2× USB • Cl slot • chytrý ovladač v balení • ideální pro PlayStation©5 • operační systém Google TV

Přečtěte si naši recenzi televize Sony X93J.

Sony Bravia XR-55X93J, černá


Zjistěte, jak realistická bude vaše zábava, když spojíte mimořádný kontrast panelu s technologií podsvícení Full Array LED a výkon revolučního procesoru Cognitive Processor XR™. Sony XR-55X93J nabízí luxusní obraz s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 139 cm (55") v podmanivém designu s hladkými okraji. Televizor Sony XR-55X93J je vybaven revolučním procesorem Cognitive Processor XR™, který zaručuje naprosto harmonický a maximálně přirozený obraz. Ten je ve spojení s technologií XR Motion Clarity a XR Contrast Booster doveden k dokonalosti a vy si tak můžete užít jedinečný kontrast s mimořádným jasem. Realistické barvy a přesné detaily pak zajistí procesor XR Triluminos Pro. Těšit se můžete i dokonale prostorový 3D zvuk díky technologii XR Surround a Dolby Atmos. Televize je navíc maximálně připravená pro hraní her.


Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi a podpora Bluetooth 4.2. Uživatelské prostředí je díky operačnímu systému Google TV velmi přehledné a nabízí celou řadu užitečných funkcí. Vaše oblíbené pořady můžete snadno vyhledávat pomocí vašeho vlastního hlasu, stačí využít funkce hlasového vyhledávání. Televize navíc podporuje i funkci Apple AirPlay / Apple HomeKit a tak můžete pohodlně streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPadu nebo Macu. K přenášení vašich oblíbených videí, her a aplikací z vašeho mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru pak slouží praktický Chromecast.

 


Klíčové vlastnosti:


 • SMART TV s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 139 cm (55")
 • Neuvěřitelně reálné a podmanivé sledování díky procesoru Cognitive Processor XR
 • Technologie XR Motion Clarity zajistí plynulý a zřetelný obraz i při rychlé akci
 • XR Triluminos Pro vám umožní spatřit přirozené stíny a přesné detaily i v tmavých scénách
 • Skutečně prostorový zvuk díky XR Surround a Dolby Atmos
 • Ovládejte televizi pomocí hlasového ovládání
 • Chytrý televizor (Google TV) s možností zapojení do HomeKit

 


S technologií kognitivní inteligence získáte novou úroveň vnímání obrazu a zvuku.

 


Cognitive Processor XR


První televize s technologií kognitivní inteligence zpracovává obraz a zvuk způsobem podobným lidskému vnímání díky procesoru Cognitive Processor XR. Nabídne tak zcela nový zážitek ze sledování, který vám bude připomínat okolní svět.

 


Podívejte se, jak funguje bod zaostření v procesoru Cognitive Processor XR

 


Ideální pro PlayStation 5


Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.

 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.

 


Revoluční obraz OLED, jak ho vnímá lidské oko


Užijte si dechberoucí kontrast na obrazovce OLED s realisticky působící hloubkou. Jeho revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie dokáže ve spojení s jedinečným panelem OLED zobrazit obraz s čistou černou i neuvěřitelným jasem.

 


Přesný obraz 4K, jak ho vnímá lidské oko


Užijte si hluboký obraz, který působí přirozeně a realisticky. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie vytváří v kombinaci s panelem Full Array LED mimořádně realistický obraz plný věrného kontrastu.

 


Proměňte zvuk způsobem, který vás pohltí


Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR promění jakýkoli zdroj zvuku na pohlcující zážitek. Vychutnejte si zřetelnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Užijte si zábavu zcela novým způsobem díky dokonale sladěnému zvuku a obrazu.

 


Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem


Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

 


Široká paleta přirozeně nádherných barev


Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje naší obrazovce přístup k paletě barev a umožňuje jí reprodukovat barvy s rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I světlé barvy vypadají realisticky.

 


Inteligentní způsob reprodukce ztracených textur


Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 4K Upscaling vám zajistí rozlišení blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR má přístup k mnoha datům a dokáže obnovit ztracené textury a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, jako jsou zvířecí srst či jasné obrysy skal.

 


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání


Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

 


Zvuk z obrazovky dokonale sladěný s akcí


Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Díky výškovým reproduktorům směřujícím zvuk, kterými je tento televizor BRAVIA XR s podsvícením Full Array LED vybaven, zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek.

 


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem


S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

 


Acoustic Surface Audio+


Vychutnejte si zřetelnější a věrnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Z jakéhokoli zvukového zdroje vytvoří strhující zážitek díky dvěma výškovým reproduktorům pro polohování zvuku v zadní části televizoru a dvěma širokopásmovým reproduktorům X-Balanced Speaker.

 


Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů


Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 

 


Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu


Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

 


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním


Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

 


Nádherný minimalistický design pro maximum zábavy


Náš design maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, takže se budete soustředit jen na obraz. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu, nebo připevněn na zeď.


 
 


Zarovnaný povrch pro podmanivější sledování


Díky mimořádně úzkému rámu se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

 


Hliníkový stojan s lopatkami skvěle vypadá


Náš hliníkový stojan se špičkovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí


Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Naše jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.

 


Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři


Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra. Tvůrci mohou navíc při úpravách obsahu použít podporovaný software Calman.

 


Google TV


Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu. 
 


Služba BRAVIA CORE


Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. S tímto modelem získáte 12 měsíců neomezeného streamování a pět kreditů, které můžete využít v rámci služby.

 


XR Picture


Spatřete širokou paletu nádherných barev přirozených pro lidský zrak s technologií XR Colour, zatímco technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazuje jasnější odlesky a hlubší černou, získáte tak dechberoucí realistický kontrast.
 


XR Sound


S funkcí XR Sound Position si užijete realistý zvuk podobný skutečnému vnímání světa kolem sebe a technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže dosáhnete zážitku 3D zvuku.
 


 


Google TV


Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu.

 


Chromecast built-in


Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

 


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple Homekit


Apple AirPlay vám umožní do vaší televize streamovat video a audio přímo ze zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, prohlížeče Safari či dalších oblíbených aplikací a sdílejte své fotografie při rodinných oslavách a dalších příležitostech.  Následující video vám ukáže jak.

 


Živá výzdoba


Proměňte si váš televizor v nezbytnou součást vašeho životního prostoru a zobrazte si soukromé fotografie, umělecká díla, motivy spořiče obrazovky a funkci hodin s koncepcí živá výzdoba.

 


Minimalistický design


Soustřeďte se pouze na obraz díky designu, který maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, a nechte se vtáhnout přímo do děje. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu nebo připevněn na zeď.


 
Nastavitelný stojan


S univerzálním stojanem si můžete vybrat ze dvou typů nastavení, a to standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, nebo úzké nastavení pro menší police.

 


Recyklace. Renovace. Redukce.


Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA XR navrženy tak, aby byly stylové a chránily životní prostředí. K výrobě rámu je používáno až 30 % udržitelného materiálu a komponenty televizoru obsahují náš recyklovatelný plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti 89 %.

 


Zvuk jako v kině


Ke kvalitnímu obrazu patří stejně dobrý zvuk. Nechte se pohltit a vstřebávejte audio stopu všude kolem sebe. Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos naplní celou místnost prostorovým zvukem, takže si budete připadat, jako byste se na film dívali v kině.


 


 


Vylepšení objektů prostřednictvím HDR


Díky technologii vylepšení objektů pomocí HDR jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu. 


 


 


 


Google Play


Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimediální obsah. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.


 


Bluetooth


Televizor má zabudované Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství – například sluchátek.


 


 


Integrovaná Wi-Fi


Abyste využili potenciál televizoru naplno, lze se připojit bezdrátově k vaší domácí síti. Využijete k tomu integrovanou Wi-Fi, která vám zpřístupní služby na vyžádání. 


 


  


 


Nahrávání na USB


Oblíbené televizní pořady lze snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.


 


 


Přehrávání různých formátů z rozhraní USB


Vychutnejte si multimédia z jakéhokoli paměťového zařízení s USB portem. Na velké obrazovce je možné přehrávat hudbu, videoklipy i prohlížet fotografie – například z dovolené. Široká kodeková podpora zajišťuje maximální všestrannost.


 


 


Uspořádání kabelů


Zapomeňte na otravné kabely. U tohoto modelu je možné všechny kabely úhledně srovnat do zadní části a vést je stojánkem. Dokonalý design televizoru už nebude nic narušovat.


 
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Stojan na stůl
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením 
Dokumentace k tomuto produktu
XR-55X93J_CZ Stáhnout / (46.66 kB)
XR-X93J Stáhnout / (3.84 MB)
XR-55X93J Stáhnout / (985.22 kB)

Technické parametry

Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 139 cm (55")
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Technologie zobrazení Triluminos
Frekvence panelu 100/120 Hz
Index zpracování obrazu X-Motion Clarity
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision
Typ podsvícení Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Technologie TV
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu VA
Tuner DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Twin Tuner Ano
Operační systém Google TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Webové aplikace EUROSPORT Player, HBO Max, UEFA TV, Voyo, YouTube, Skylink Live TV, Lepší.TV, Kodi, T-Mobile TV GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus, O2 TV, Facebook, FilmBox, Google Play, Kuki, Red Bull, Sledovani.tv, Twitch, VLC, Netflix
DLNA Ano
TimeShift Ano
PVR (záznam na USB / HDD) ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ano
Chytrý ovladač ano (v balení)
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast, Miracast, zrcadlení obrazu
Herní TV pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM Ano
VRR Ano
Herní režim Ano
Zvuk
Zvuk Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon 20 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Komponentní Ne
HDMI 2.1 2
HDMI 2.0 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 3
USB 3.1 1
USB 2.0 2
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup ano
Optický výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída 2021 G
Spotřeba v běžném režimu 101 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Napájení 12 / 24 V Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost 1,1 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Obecné informace
Modelový rok 2021
Barva černá
Umělá inteligence Ano
Hotelový mód Ano
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Specifické funkce Dolby Atmos, Acoustic multiaudio, Ideální pro PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping Auto Genre Picture mód
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Země původu SK
Stojan boční nohy / 2 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček 82,1 / 123 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce 17.4 kg
Výška bez podstavce 71.1 cm
Šířka bez podstavce 123.3 cm
Hloubka bez podstavce 7.2 cm
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 123.3 cm
Výška výrobku 71.1 cm
Hloubka výrobku 32.4 cm
Hmotnost výrobku 17.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 134.8 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 25.0 kg

Uživatelské recenze - Televize Sony XR-55X93J

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(97%)

Hodnotilo 96 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Pavel
06.10.2022 - 13:51
100 %

Zatím jsem spokojen

Celková spokojenost
Ludmila
28.09.2022 - 09:39
100 %

Jsme spokojeni velice

Celková spokojenost
Tomáš
28.09.2022 - 09:39
100 %

Jsem spokojený

Celková spokojenost
Jiří
06.09.2022 - 13:50
100 %

spokojenost

Celková spokojenost
Filip
03.09.2022 - 11:40
80 %

+ CENA / VÝKON
+ k playstationu V. -- ideální

-- Je u ní horší ( NEPATRNĚ ) zvuk,,
-- Nikde jsem nenašel jak v TV nastavit, aby po
připojení sluchátek do 3.5mm jack, hrál zvuk jak
do sluchátek tak i z reproduktorů v TV.

Celková spokojenost
Branislav
03.08.2022 - 23:29
80 %

Operačný systém Google TV má i po dvoch aktualizáciách (07/2022) viditeľné chyby. Pri viacnásobnom prepínaní kanálov prestane TV zobrazovať okno s časom a úroveň hlasitosti napriek tomu, že jedna z aktualizácií mala odstrániť práve tieto chyby. Všetky nefunkčnosti odstráni vypnutie a zapnutie TV ako pri mobile s Androidom. Kvalita obrazu i zvuku je bezchybná.

Celková spokojenost
Vladimír
23.07.2022 - 10:41
100 %

Moc dobrý obraz, možnosti nastavení TV, kalibrace zvuku podle prostoru a pak velmi slušný zvuk přímo z TV při přehrávání obsahu z kvalitních zdrojů.

Celková spokojenost
Ivan
22.07.2022 - 12:04
100 %

Spokojen

Celková spokojenost
Dalibor
09.06.2022 - 09:26
100 %

super spokojenost obraz krásný zatím bez chyby

Celková spokojenost
Martin
07.06.2022 - 09:18
100 %

Super

Celková spokojenost
Stanislav
04.06.2022 - 09:19
100 %

Přechod z full HD televize na tento model je úplně jiný vesmír. Obraz nad moje očekávání a byl jsem mile překvapen reproduktory TV. Konečně využiji naplno potenciál konzole PlayStation 5.

Celková spokojenost
Dušan
17.05.2022 - 08:33
100 %

Super, přesně tak, jak se píše.

Celková spokojenost
Petr Ladislav
13.05.2022 - 07:46
100 %

Spokojen i s dopravou a výnosem do druhého patra.

Celková spokojenost
Vaclav
29.04.2022 - 07:56
100 %

Vynikající obraz,lehké ovládání a skvělý zvuk znamená skvělou volbu. díky.

Celková spokojenost
Aleš
26.04.2022 - 10:25
100 %

Super 4K televize

Celková spokojenost
Josef
14.04.2022 - 09:01
100 %

Super zatím vše funguje jak má

Celková spokojenost
Jozef
01.04.2022 - 09:42
80 %

Obraz krásny no audio nič moc

Celková spokojenost
Fernando
03.03.2022 - 08:36
100 %

great product. Very happy with the image

Celková spokojenost
Hana
02.03.2022 - 08:35
100 %

Velká spokojenost,

Celková spokojenost
Michal
01.03.2022 - 10:55
100 %

Skvělá televize

Celková spokojenost
Ondřej
28.02.2022 - 06:26
100 %

Zatím ok

Celková spokojenost
Adrian
27.02.2022 - 05:57
100 %

Funguje presne tak ako má obraz je super

Celková spokojenost
Anna
24.02.2022 - 06:51
100 %

Jsme spokojeni s objednávkami

Celková spokojenost
Jiri
20.02.2022 - 04:26
100 %

vše ok a plná spokojenost - obraz je opravdu super, funkce také v pořádku - a hlavně ta rychlost oproti předchozí smart TV je nesrovnatelná :)

Celková spokojenost
Martin
13.02.2022 - 07:12
100 %

Špičkový obraz a zvuk.
Systém Google TV .

Celková spokojenost
Josef
13.02.2022 - 07:12
100 %

Super, Super, Super,

Celková spokojenost
Josef
13.02.2022 - 07:12
100 %

Maximální

Celková spokojenost
Lenka
13.02.2022 - 07:12
100 %

Vše bez problémů, dobrý poměr ceny a kvality

Celková spokojenost
Danuše
06.02.2022 - 04:38
60 %

Krátká doba na hodnocení výrobků, nelze se připojit pro funkčnost USB a nejsou vyzkoušeny všechny funkce v TV

Celková spokojenost
Daniel
05.02.2022 - 04:52
100 %

Spokojen

Celková spokojenost
Bohumil
04.02.2022 - 05:03
100 %

vše ok

Celková spokojenost
Dana
22.01.2022 - 05:08
100 %

Krásne farby

Celková spokojenost
Martina
21.01.2022 - 05:28
100 %

Skvělá volba.

Celková spokojenost
Peter
22.12.2021 - 05:51
100 %

splnil naše očakávania

Celková spokojenost
Zdeněk
16.12.2021 - 05:33
100 %

Super

Celková spokojenost
Zdeněk
15.12.2021 - 07:32
100 %

zatím spokojenost

Celková spokojenost
Tomas
07.12.2021 - 06:51
80 %

Zatím jsem spokojen

Celková spokojenost
Tomáš
06.12.2021 - 04:51
100 %

vše plně funkční

Celková spokojenost
Lubomír
04.12.2021 - 04:48
100 %

Skvělý televizor, hezký obraz, snadné ovládání

Celková spokojenost
Daniel
20.11.2021 - 04:42
80 %

Super obraz, menu svižne, dobra viditelnost při světle

Celková spokojenost
Ivan
31.10.2021 - 07:31
80 %

farebný a airplay-2

Celková spokojenost
Ing.andrej
18.08.2021 - 06:22
100 %

Televízor je vynikajúci. Splnil moje očakávanie.

Celková spokojenost
Milan
19.06.2021 - 05:35
100 %

SUPER obraz, super výbava....

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

JBL BAR 1000
JBL BAR 1000
28 990 Kč
Sony UBP-X800M2
Sony UBP-X800M2
8 999 Kč
GoGEN DA 991
GoGEN DA 991
499 Kč
SONOS Ray
SONOS Ray
7 890 Kč
Philips TAEP200
Philips TAEP200
899 Kč
GoGEN DA 888
GoGEN DA 888
499 Kč
SanDisk Ultra 128GB
SanDisk Ultra 128GB
377 Kč
EMOS 5m, 5 zásuvek
EMOS 5m, 5 zásuvek
499 Kč
LG DP132H
LG DP132H
1 199 Kč
GoGEN DA 6 OUT
GoGEN DA 6 OUT
599 Kč
LG BP350
LG BP350
2 499 Kč
Philips SDV6222
Philips SDV6222
1 099 Kč
JBL BAR 800
JBL BAR 800
22 590 Kč
Philips SDV5231/12
Philips SDV5231/12
890 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
TP-Link TD-W9960
TP-Link TD-W9960
1 099 Kč
Philips SDV6224
Philips SDV6224
899 Kč
Sony BDP-S6700B
Sony BDP-S6700B
4 189 Kč
Philips SDV6226
Philips SDV6226
949 Kč
JBL SB 170
JBL SB 170
4 599 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N
499 Kč
Philips SDV8622
Philips SDV8622
1 149 Kč
SONOS BEAM 2
SONOS BEAM 2
12 990 Kč
SONOS Ray
SONOS Ray
7 890 Kč
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
99 Kč
TP-Link TL-WR844N
TP-Link TL-WR844N
387 Kč
TP-Link TL-WR820N
TP-Link TL-WR820N
337 Kč
Philips SDV5120
Philips SDV5120
749 Kč
Philips SDV5225
Philips SDV5225
799 Kč
Philips SDV1226/12
Philips SDV1226/12
559 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Pavel
06.10.2022 - 13:51
100 %

Zatím jsem spokojen

Celková spokojenost

Technické parametry

Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
139 cm (55")
Rozlišení displeje
4K Ultra HD
Technologie zobrazení
Triluminos
Frekvence panelu
100/120 Hz
Index zpracování obrazu
X-Motion Clarity
HDR (vysoce dynamický rozsah)
HDR Dolby Vision
Typ podsvícení
Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Ano
Obraz v obraze (PIP)
Ne
Smart TV
ano
HbbTV (červené tlačítko)
ano
Typ panelu
VA
Tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Twin Tuner
Ano
Operační systém
Google TV
Wi-Fi
integrovaná
Internetový prohlížeč
Ano
Webové aplikace
EUROSPORT Player, HBO Max, UEFA TV, Voyo, YouTube, Skylink Live TV, Lepší.TV, Kodi, T-Mobile TV GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus, O2 TV, Facebook, FilmBox, Google Play, Kuki, Red Bull, Sledovani.tv, Twitch, VLC, Netflix
DLNA
Ano
TimeShift
Ano
PVR (záznam na USB / HDD)
ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD
Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink
Ano
Integrovaný DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasem
ano
Chytrý ovladač
ano (v balení)
Smart funkce
Ano
Bezdrátové připojení
Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast, Miracast, zrcadlení obrazu
Herní TV
pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM
Ano
VRR
Ano
Herní režim
Ano
Zvuk
Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon
20 W
Prémiové ozvučení
Ne
Komponentní Ne
HDMI 2.1
2
HDMI 2.0
2
HDMI ARC
Ano
Počet USB
3
USB 3.1
1
USB 2.0
2
CI slot
Ano
LAN (Ethernet)
Ano
Scart
Ne
PC vstup (VGA)
Ne
Sluchátkový výstup
ano
Optický výstup
Ano
Energetická třída 2021
G
Spotřeba v běžném režimu
101 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Napájení 12 / 24 V
Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost
1,1 m
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ne
Modelový rok
2021
Barva černá
Umělá inteligence
Ano
Hotelový mód
Ano
Rodičovský mód
Ano
Teletext
Ano
Specifické funkce
Dolby Atmos, Acoustic multiaudio, Ideální pro PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping Auto Genre Picture mód
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce
oficiální ČR
Země původu
SK
Stojan
boční nohy / 2 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček
82,1 / 123 cm
Rozměr pro uchycení (VESA)
300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce
17.4 kg
Výška bez podstavce 71.1 cm
Šířka bez podstavce
123.3 cm
Hloubka bez podstavce
7.2 cm
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Šířka výrobku 123.3 cm
Výška výrobku 71.1 cm
Hloubka výrobku 32.4 cm
Hmotnost výrobku 17.4 kg
Šířka výrobku 134.8 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 25.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
XR-55X93J_CZ Stáhnout / (46.66 kB)
XR-X93J Stáhnout / (3.84 MB)
XR-55X93J Stáhnout / (985.22 kB)