×
Kód: SONKD85X85K ID: 1644602

Televize Sony KD-85X85K

85" (215 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • 4K HDR Processor X1 • Technologie TRILUMINOS PRO • 120Hz panel • Motionflow™ XR • Reproduktor...

60 490 Kč
můžete mít již 30.01.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 13 308 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 10 283 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 5 444 Kč
Montáž TV na zeď 1 999 Kč

Popis produktu

85" (215 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • 4K HDR Processor X1 • Technologie TRILUMINOS PRO • 120Hz panel • Motionflow™ XR • Reproduktor X-Balanced Speaker • 4× HDMI • 2× USB • Cl slot • LAN • chytrý ovladač v balení • operační Google TV • VRR • ideální pro PlayStation 5

Přečtěte si, jaké nové funkce nabízí Sony Bravia XR.

LED Televize Sony KD-85X85KTelevize Sony KD-85X85K, černá


Televize Sony KD-85X85K nabízí dechberoucí obraz na 85" úhlopříčce v detailním 4K rozlišení. Díky širší barevné paletě s rozšířeným spektrem přirozených odstínů a sytosti – přesně tak, jak je vidíte v reálném světě – může displej TRILUMINOS™ PRO přivést k životu miliardy barev. Vše, co sledujete, se díky technologii 4K X-Reality™ PRO přiblíží jasným a přesným detailům, které dokáže nabídnout pouze kvalita 4K – a to i při sledování obsahu v rozlišení 2K nebo HD.


Inovativní reproduktory X-Balanced vás obklopí pohlcujícím zvukem, o který se postará technologie prostorového zvuku Dolby Atmos a samozřejmostí je i podpora Dolby Vision. Díky technologii Motionflow XR můžete sledovat ostrý a nerozmazaný obraz v rychlých sportovních zápasech i akčních filmech.


Ať už hledáte dokonalou 85palcovou televizi ke hraní her, sledování sportovních přenosů nebo vychutnávání filmů, KD-85X85K má specializované funkce, které váš zážitek ještě více umocní. Nebudete se muset starat o změnu nastavení při přepínání mezi jednotlivými styly zábavy, veškerou práci za vás odvede automatický obrazový režim. Pro maximální pohodlí je součástí balení prémiový dvoupolohový stojan a chytrý dálkový ovladač. 

 


Klíčové vlastnosti:


 • 85" úhlopříčka v detailním 4K rozlišení
 • Až miliarda barev díky displeji TRILUMINOS™ PRO 
 • 4K X-Reality PRO zajistí jasné a přesné detaily 
 • Reproduktory X-Balanced vás obklopí pohlcujícím zvukem
 • Vhodná pro sledování sportovních přenosů i vychutnávání filmů

Vynikající obraz a zvuk od společnosti Sony.

 


Srdcem televize je inovativní procesor X1™


Srdcem této 4K TV je výkonný procesor X1™, který využívá pokročilé algoritmy pro snížení šumu a zvýšení detailů. Můžete tak mít jistotu, že vše, co na televizi KD-85X85K uvidíte, bude plné sytých barev a kontrastu.


Televize Sony KD-85X85K lifestyle 
 


Díky nádherným barvám vše vypadá realisticky


Tento 4K televizor s širokým barevným gamutem a unikátním algoritmem TRILUMINOS PRO™ umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu, takže dokáží reprodukovat přirozené odstíny v každém detailu. To znamená, že si můžete vychutnat barvy bližší těm, které vidíte ve skutečném světě. 

 


Technologie 4K X-Reality™ PRO


Dopřejte si pohled na úžasný obraz v rozlišení 4K, plný reálných detailů a struktur, zásluhou procesoru 4K HDR Processor X1™. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení záběrů natočených ve 2K a HD na hodnoty blížící se úrovni detailů v rozlišení 4K.


Televize Sony KD-85X85K Technologie 4K X-Reality™ PRO
 


Reproduktory X-Balanced Speaker


Nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced Speaker doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.


Televize Sony KD-85X85K Reproduktory X-Balanced Speaker
 


Vychutnejte si doma zážitek jako v kině


Technologie Dolby Vision® oživí scény s cílem zajistit autentické zobrazení, zatímco technologie Dolby Atmos® naplní místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 


Ideální pro PlayStation 5


Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.


Televize Sony KD-85X85K Funkce Auto HDR Tone Mapping
 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.


Televize Sony KD-85X85K Režim Auto Genre Picture
 


Ještě lepší zážitek s kamerou BRAVIA CAM


Pokud ke svému televizoru BRAVIA XR připojíte samostatně prodávanou kameru BRAVIA CAM, dosáhnete ještě více pohlcujícího zážitku ze sledování. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. Zvuk bude zřetelnější a jas obrazu se automaticky přizpůsobí prostředí, ve kterém televizor sledujete.


 Televize Sony KD-85X85K BRAVIA CAM
 


Objevte způsob, jak si s kamerou BRAVIA CAM užít televizor


Díky kameře BRAVIA CAM si můžete vyzkoušet celou řadu zábavných nových zážitků z televizoru, včetně funkce ovládání gesty a mnoha dalších.

 


Pohodlné videohovory s přáteli a rodinou na velké obrazovce


Udržujte kontakt s přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou BRAVIA CAM a užijte si pohodlné videohovory.


Televize Sony KD-85X85K BRAVIA CAM
 


Hlasové vyhledávání


Model KD-85X85K je vybaven hlasovým ovládáním! Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a požádat Google o vyhledání konkrétního titulu v kompatibilních aplikacích, hledání podle žánru nebo dokonce o individuální doporučení, co sledovat. Stačí říct „OK Google, what should I watch?“ (OK Google, na co se mám dívat?). Pomocí této chytré televize můžete navíc dostávat rychlé odpovědi na obrazovce, ovládat zařízení chytré domácnosti a využívat další funkce.


Televize Sony KD-85X85K hlasové vyhledávání
 


Zarovnaný povrch


Tato Sony TV je navržena pro větší zážitek ze sledování a vyniká úžasným designem se zapuštěným povrchem. Protože je rámeček tak úzký, vaše oči se přirozeně zaměří na obraz, nikoli na to, co je kolem.


Televize Sony KD-85X85K
 


Vícepolohový stojan nastavitelný ve 2 směrech


S prémiovým dvoupolohovým stojanem získáte naprostou flexibilitu při výběru mezi standardním nastavením a úzkým nastavením pro umístění na menší nábytek.


Televize Sony KD-85X85K vícepolohový stojan nastavitelný ve 2 směrech
 


Působivý obraz i zvuk v každé situaci


Díky speciálním funkcím pro vylepšení sportu, her a filmů je tato 4K televize pro vrcholné okamžiky jako stvořená.


Televize Sony KD-85X85K
 


Motionflow™ XR


Užívejte si plynulé a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. A když budete přepínat mezi různými styly zábavy, máte jistotu, že jste v tom nejlepším nastavení, režim automatického zobrazení podle žánrů udělá všechnu těžkou práci za vás.


 Televize Sony KD-85X85K Motionflow™ XR
   


Chytré dálkové ovládání


Chytrý dálkový ovladač umožňuje ovládat více zařízení z jednoho ovladače a díky přístupu ke službám videa na vyžádání jedním tlačítkem můžete během několika sekund přenést filmy a televizní pořady přímo do svého obývacího pokoje!


Televize Sony KD-85X85K chytré dálkové ovládání
 


Chromecast built-in


S technologií Chromecast přenášejte svá oblíbená videa, fotografie, hry, aplikace a další obsah v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in a sledujte vše přímo na velké obrazovce.


Televize Sony KD-85X85K Chromecast built-in
 


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit


S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk do televizoru přímo ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací, nebo prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti. Následující video vám ukáže jak.

 


Google TV


Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu.

 


Recyklace a snížení odpadu ochraňují životní prostředí 


Televizory BRAVIA XR jsou navrženy tak, aby dokázaly nejen nabídnout pohlcující zážitek ze sledování, ale aby současně chránily životní prostředí. Při výrobě a balení televizorů Sony omezuje používání prvotních plastů. Rám televizoru obsahuje až 30 % udržitelných materiálů a plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti součástí ve výši 89 %.


Televize Sony KD-85X85K 30 % udržitelných materiálů, plast SORPLAS™
 


Televize Sony KD-85X85K rozměry
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkové ovládání
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Jednotka kamery
 • Napájecí kabel
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením
 • Stojánek na stůl
Dokumentace k tomuto produktu
KD-85X85K_CZ Stáhnout / (185.62 kB)
KD-X85K Stáhnout / (3.01 MB)
KD-65-75-85-X85K Stáhnout / (399.38 kB)

Technické parametry

Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 215 cm (85")
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Technologie zobrazení Triluminos
Frekvence panelu 100/120 Hz
Index zpracování obrazu Neuvádí se
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR, HDR10, HDR Dolby Vision, HLG
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ne
Obraz v obraze (PIP) Ne
Technologie TV
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu VA
Tuner DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ne
Operační systém Google TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Webové aplikace Apple TV, Disney Plus, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, HBO Max, Kodi, Kuki, Lepší.TV, Netflix, O2 TV, Prime Video, Red Bull, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Spotify, Telly, T-Mobile TV GO, Twitch, VLC, Voyo, YouTube
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ano
Chytrý ovladač ano (v balení)
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Chromecast, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu
Herní TV pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM Ano
VRR Ano
Herní režim Ano
Zvuk
Zvuk Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon 20 W
Prémiové ozvučení Ano
Vstupy
Komponentní Ne
HDMI 2.1 2
HDMI 2.0 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 2
USB 3.0 1
USB 2.0 1
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup ano
Optický výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída 2021 F
Spotřeba v běžném režimu 168 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Napájení 12 / 24 V Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost 1,5 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Obecné informace
Modelový rok 2022
Barva černá
Umělá inteligence Ano
Hotelový mód Ne
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Distribuce EU
Země původu CN
Stojan boční nohy / 2 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček 65,7/153,2 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 400 × 400 mm
Hmotnost bez podstavce 44.7 kg
Výška bez podstavce 109 cm
Šířka bez podstavce 190.1 cm
Hloubka bez podstavce 7.3 cm
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 190.1 cm
Výška výrobku 117.8 cm
Hloubka výrobku 45.7 cm
Hmotnost výrobku 46.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 203.5 cm
Výška výrobku 123.1 cm
Hloubka výrobku 23.7 cm
Hmotnost výrobku 62.0 kg

Uživatelské recenze - Televize Sony KD-85X85K

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

SONOS Ray
SONOS Ray
7 890 Kč
Sony UBP-X800M2
Sony UBP-X800M2
8 999 Kč
GoGEN DA 991
GoGEN DA 991
499 Kč
JBL SB 170
JBL SB 170
4 999 Kč
LG DP132H
LG DP132H
1 199 Kč
GoGEN DA 888
GoGEN DA 888
499 Kč
SanDisk Ultra 128GB
SanDisk Ultra 128GB
373 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
EMOS 5m, 5 zásuvek
EMOS 5m, 5 zásuvek
499 Kč
Sony UBP-X700
Sony UBP-X700
7 699 Kč
GoGEN DA 6 OUT
GoGEN DA 6 OUT
599 Kč
Philips SDV6222
Philips SDV6222
1 099 Kč
SONOS Arc
SONOS Arc
25 990 Kč
Philips SDV6224
Philips SDV6224
899 Kč
JBL BAR 1000
JBL BAR 1000
28 990 Kč
TP-Link TD-W9960
TP-Link TD-W9960
1 099 Kč
LG BP350
LG BP350
2 499 Kč
Philips SDV5231/12
Philips SDV5231/12
890 Kč
SONOS BEAM 2
SONOS BEAM 2
12 990 Kč
Sony BDP-S6700B
Sony BDP-S6700B
4 189 Kč
Philips SDV6226
Philips SDV6226
949 Kč
JBL BAR 800
JBL BAR 800
22 990 Kč
Philips SDV8622
Philips SDV8622
1 149 Kč
SONOS Ray
SONOS Ray
7 890 Kč
Sony BDP-S3700B
Sony BDP-S3700B
3 199 Kč
TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N
499 Kč
Philips SDV5120
Philips SDV5120
749 Kč
TP-Link TL-WR844N
TP-Link TL-WR844N
388 Kč
Philips SDV5225
Philips SDV5225
799 Kč
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
99 Kč
Philips SDV1226/12
Philips SDV1226/12
559 Kč
Philips SDV5100
Philips SDV5100
409 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
215 cm (85")
Rozlišení displeje
4K Ultra HD
Technologie zobrazení
Triluminos
Frekvence panelu
100/120 Hz
Index zpracování obrazu
Neuvádí se
HDR (vysoce dynamický rozsah)
HDR, HDR10, HDR Dolby Vision, HLG
Typ podsvícení
Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Ne
Obraz v obraze (PIP)
Ne
Smart TV
ano
HbbTV (červené tlačítko)
ano
Typ panelu
VA
Tuner
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner
Ne
Operační systém
Google TV
Wi-Fi
integrovaná
Internetový prohlížeč
Ano
Webové aplikace
Apple TV, Disney Plus, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, HBO Max, Kodi, Kuki, Lepší.TV, Netflix, O2 TV, Prime Video, Red Bull, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Spotify, Telly, T-Mobile TV GO, Twitch, VLC, Voyo, YouTube
DLNA
Ano
TimeShift
Ne
PVR (záznam na USB / HDD)
ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD
Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink
Ano
Integrovaný DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasem
ano
Chytrý ovladač
ano (v balení)
Smart funkce
Ano
Bezdrátové připojení
AirPlay, Bluetooth, Easy Mirroring, Chromecast, Miracast, Wi-Fi, zrcadlení obrazu
Herní TV
pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM
Ano
VRR
Ano
Herní režim
Ano
Zvuk
Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon
20 W
Prémiové ozvučení
Ano
Komponentní Ne
HDMI 2.1
2
HDMI 2.0
2
HDMI ARC
Ano
Počet USB
2
USB 3.0
1
USB 2.0
1
CI slot
Ano
LAN (Ethernet)
Ano
Scart
Ne
PC vstup (VGA)
Ne
Sluchátkový výstup
ano
Optický výstup
Ano
Energetická třída 2021
F
Spotřeba v běžném režimu
168 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Napájení 12 / 24 V
Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost
1,5 m
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ne
Modelový rok
2022
Barva černá
Umělá inteligence
Ano
Hotelový mód
Ne
Rodičovský mód
Ano
Teletext
Ano
Distribuce
EU
Země původu
CN
Stojan
boční nohy / 2 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček
65,7/153,2 cm
Rozměr pro uchycení (VESA)
400 × 400 mm
Hmotnost bez podstavce
44.7 kg
Výška bez podstavce 109 cm
Šířka bez podstavce
190.1 cm
Hloubka bez podstavce
7.3 cm
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Šířka výrobku 190.1 cm
Výška výrobku 117.8 cm
Hloubka výrobku 45.7 cm
Hmotnost výrobku 46.2 kg
Šířka výrobku 203.5 cm
Výška výrobku 123.1 cm
Hloubka výrobku 23.7 cm
Hmotnost výrobku 62.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
KD-85X85K_CZ Stáhnout / (185.62 kB)
KD-X85K Stáhnout / (3.01 MB)
KD-65-75-85-X85K Stáhnout / (399.38 kB)