Kód: NINNSS620 ID: 1578901

Hra Nintendo SWITCH Ring Fit Adventure (NSS620)

? 2 199 Kč Ušetříte: 450 Kč (20%)
1 749 Kč
u vás již 06.08.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

Ve hře Ring Fit Adventure hráči objevují rozlehlý svět a bojují s nepřáteli pomocí reálných fitness cviků. Nové doplňky Ring-Con a pás na nohu, které jsou součástí balení, rozpoznávají a měří hráčovy pohyby v reálném světě a mění je na činnosti ve hře. Například během na místě pohybujete svou postavičkou v herním světě pomocí připnutého Pásu na noze nebo mačkáním doplňku Ring-Con přeměníte svou sílu při cvičení na silný útok ve hře. Hráči, kteří budou hru denně hrát, si pravidelně procvičí různé části těla. Společně s bonusovými minihrami a posilovacími tréninky je Ring Fit Adventure zábavným zážitkem pro hráče s různou úrovní dovedností i životním stylem.

Ring Fit Adventure obrací typická dobrodružství hlavou dolů. Hráči dělají dřepy, posilují a protahují se, aby zvládli výzvy navržené pro širokou řadu tělesných typů a úrovní fitness dovedností. K hraní hry si hráči zapojí ovladače Joy-Con ze své konzole Nintendo Switch do přiloženého příslušenství – jeden k doplňku Ring-Con a druhý k pásu na nohu. Pás se připevňuje k hráčově levému stehnu, zatímco Ring-Con drží hráč v obou rukou. Ring-Con je ohebné elektronické zařízení, které vyvíjí odpor a obsahuje senzor, který rozpoznává námahu a reaguje na změny. Ring Fit Adventure se dá přizpůsobit k hráčově úrovni dovednosti, takže i hráči nezkušení ve fitness si mohou upravit intenzitu cvičení tak, aby vyhovovala jejich schopnostem. To jim umožní pokračovat každý den na úrovni aktivity, která jim je příjemná.

Adventure mód v Ring Fit Adventure se odehrává v barevném světě, kde se střetává dobrodružství s fitness. K cestování je hráčům k dispozici přes 20 různých světů. Běháním na místě hráči rozpohybují postavičku vpřed a pomocí příslušenství Ring-Con vykonávají různé herní činnosti jako je skákání, vznášení se ve vzduchu nebo řízení voru na řece. Po cestě se objevují nepřátelé připravení k bitvě. Hráči mohou útočit a bránit se pomocí více jak 40 Fit dovedností – cviky rozdělené do kategorií jako jsou paže, břišní svaly, nohy a yoga. Hra hráčům poskytuje přesné návody, jak cviky správně provádět a jejich správné provedení působí zvýšené poškození nepřátelům. Každá činnost, kterou ve hře provedete, dává vaší herní postavě zkušenosti. Zvýšení úrovně zvyšuje statistiky či odemyká nové Fit dovednosti, které můžete využít v další bitvě. Adventure mód je navržený jako přirozený způsob, jak motivovat hráče k pokračování ve hře, pravidelnému cvičení, vývoji v herním světě, ale i zlepšování jejich fitness úrovně v tom reálném.

Kromě hlavního příběhu je tu dále mód Quick Play, který je skvělým způsobem, jak si užít Ring Fit Adventure v kratších časových intervalech, které lze kdykoliv přerušit. Každý si tak může krátce zacvičit, střídat se s přáteli a rodinou v minihrách a snažit se o vysoké skóre. Minihry zahrnují široký výběr aktivit od rozbíjení krabic poryvy větru vyvolanými ovladačem Ring-Con po tvarování keramiky pomocí dřepů.

Ostatní módy jako „Simple“ a „Sets“ nabízejí další možnosti cvičení. „Simple“ umožňuje hráčům vybrat si cviky, které si chtějí procvičit a vyzkoušet jednotlivě. Rekordy se zaznamenávají, aby každý mohl sám sebe překonávat. „Sets“ nabízí sestavené sekvence různých cviků, které se soustředí na určité téma nebo část těla. Tento mód je skvělým způsobem, jak se zaměřit na určité svaly, které by si hráč rád vypracoval jako například nohy, ramena, trup nebo spodní část těla. Hra obsahuje také „Silent“ mód pro ty, kteří bydlí v bytech a nechtějí být příliš hluční. Aktivováním tohoto módu, cviky typu jogging jsou nahrazeny tiššími cviky, aby si hráči mohli procvičit nohy bez hlasitého dupotu.

Balení obsahuje hru RingFit Adventure, ovladač Ring-Con a pás na nohu

  • Platforma: Nintendo Switch
  • Typ hry: Sportovní / Párty
  • Věková kategorie: 7

Technické parametry

Další parametry
Lokalizace Anglická
Vydavatel NINTENDO
Doporučený věk 7 let
Typ hry společenská, sportovní
Platforma Nintendo Switch
Datum vydání 18.10.2019
Distribuce oficiální ČR
Značky Nintendo
Rozměry balení
Šířka výrobku 33.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 34.1 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Hra Nintendo SWITCH Ring Fit Adventure (NSS620)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 6 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Jaroslava
27.07.2021 v 07:14
100 %

Alespoň u nějaké hry se děti hýbou.

Celková spokojenost
Hana
26.05.2021 v 05:50
100 %

dítě rádo cvičí

Celková spokojenost
Marek
13.04.2021 v 09:21
100 %

Rychle dodání

Celková spokojenost
Vojtěch
25.03.2021 v 10:56
100 %

-žádné nejsou produkt je bezchybný

Celková spokojenost
Hubert
16.03.2021 v 10:48
100 %

Celková spokojenost
Tomáš
16.03.2021 v 10:48
100 %

Celková spokojenost
Jaroslava
27.07.2021 v 07:14
100 %

Alespoň u nějaké hry se děti hýbou.

Celková spokojenost

Technické parametry

Lokalizace Anglická
Vydavatel NINTENDO
Doporučený věk
7 let
Typ hry společenská, sportovní
Platforma Nintendo Switch
Datum vydání 18.10.2019
Distribuce
oficiální ČR
Značky Nintendo
Šířka výrobku 33.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 34.1 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg