basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Svítilna LEDLENSER P7R černá (9608-R)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce LEDLENSER
Kategorie Svítilny a čelovky LEDLENSER
Partnumber 9608-R
Záruka 84 měsíců
Typ lampy/svítilny ruční
Zdroj energie aku
Rozměry balení
Šířka balení 28,6 cm
Výška balení 10,5 cm
Hloubka balení 15,1 cm
Hmotnost balení 0,52 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 798866 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

LED dobíjecí světlo/baterka • 1× High End Power LED • Advanced Focus System pro ostřejší světlo • Floating Charge System • napájení 1× Li-Ion baterie • doba svícení až 40 h • odolná proti pádu z 1,5 m • odolná proti vodě • svítivost až 1 000 lumenů • dosvit až 210 m • v balení: svítilna, akumulátor, pouzdro, poutko na ruku, nabíječka - Floating Charge System, samolepka 100% originál, návod

Ledlenser P7R, černá

Svítilna, u níž se nemusíte starat o výměnu baterií, to je sen každého dobrodruha. Baterie navíc zabírají místo v batohu, a proto je jednodušší pořídit si kvalitní svítilnu, jako je Ledlenser P7R. Srdcem svítilny je silná High End Power LED, kterou napájí dobíjecí Li-ion baterie. Díky tomu je svítilna schopná fungovat až 40 hodin a dosvítit až do vzdálenosti 210 metrů. Advanced Focus System posiluje paprsek, takže světelný kužel míří přesně tam, kam chcete vy.

Odolný silák do každého počasí

Robustní, ale přitom elegantní tělo, vydrží tvrdší zacházení – tato svítilna vydrží pád až z 1,5 metru a práci v prašném prostředí. Kromě toho je odolná i proti vodě, takže vzít si ji na pochod v dešti není vůbec žádný problém.

Profesionální parametry a skvělý výkon pro usnadnění vaší práce.


Advanced Focus System

Advanced Focus System představuje spojení čočky a reflektoru. Reflektorová čočka tak nabízí možnost zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku i opačně. Pro ostření stačí posunout hlavou svítilny – dopředu (zaostření) či dozadu (rozostření). LED LENSER svítilny jsou světově unikátní tím, že využívají principu lomu světla. Obyčejné svítilny totiž světlo jen odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

 

Floating Charge System

Floating Charge System je nový princip nabíjení. Využívá magnetické kontakty na spínači svítilny a speciální držák, díky čemuž svítilna působí jakoby plula ve vzduchu. Umožňuje jednoduše kontrolovat stav akumulátoru a přináší ochranu proti přebití.

 

Fast Lock

Díky Fast Locku můžete uzamknout hlavu svítilny. Stačí palcem uzamknout ostřicí mechanismus Speed focus v poloze, kterou aktuálně preferujete.

 

Smart Light Technology

Smart Light Technology (zkratka SLT) je technologie přinášející do různých oblastí použití individuální nastavení a funkce. V základu dostupné tři módy svícení: Power, Low Power a Defense Strobe.

 


Dobíjecí svítilna

Tato ikona ukazuje, že je svítilna aktuálně dobíjena.

 

Dobíjení přes USB

Nabíjení prostřednictvím USB vám dává mnoho možností. Svítilnu je totiž možné dobíjet vlastně kdekoli – ze zásuvky, z notebooku, auta nebo dokovací stanice.

 

Odolnost IPX4-8

Svítilna vás nezklame nikdy – za sněhu i deště funguje spolehlivě. Stejně tak odolá i nárazům a pádům z výšky.

 

Pozlacené kontakty

Zlato je skvělý elektrický vodič a zároveň je mimořádně odolné vůči korozi. Výrobce odhadem udává, že běžně stojí za 70 % poruch svítilen právě korozivní poškození způsobená kyselinou či plynem z baterií. S pozlacenými kontakty se však výdrž svítilen počítá na desetiletí.

Modulární systém

Svítilna má modulární konstrukci, díky níž stačí při poruše vyměnit vadný díl za nový. Tím výrazně ušetříte. Navíc modulární systém usnadňuje čištění přístroje.

Technické parametry

Technické parametry Svítilna LEDLENSER P7R černá (9608-R)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce LEDLENSER
Kategorie Svítilny a čelovky LEDLENSER
Partnumber 9608-R
Záruka 84 měsíců
Typ lampy/svítilny ruční
Zdroj energie aku
Rozměry balení
Šířka balení 28,6 cm
Výška balení 10,5 cm
Hloubka balení 15,1 cm
Hmotnost balení 0,52 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 798866 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů