Kód: LED9608R ID: 1575775

Svítilna LEDLENSER P7R (9608-R) černá

LED dobíjecí světlo/baterka • 1× High End Power LED • Advanced Focus System pro ostřejší světlo • Floating Charge System • napájení 1× Li-Ion baterie • doba svícení až 40 h • odolná proti pádu z 1,5...

Doporučujeme
0 Kč
Není skladem

Vše o produktu

LED dobíjecí světlo/baterka • 1× High End Power LED • Advanced Focus System pro ostřejší světlo • Floating Charge System • napájení 1× Li-Ion baterie • doba svícení až 40 h • odolná proti pádu z 1,5 m • odolná proti vodě • svítivost až 1 000 lumenů • dosvit až 210 m • v balení: svítilna, akumulátor, pouzdro, poutko na ruku, nabíječka - Floating Charge System, samolepka 100% originál, návod

Ledlenser P7R, černá


Svítilna, u níž se nemusíte starat o výměnu baterií, to je sen každého dobrodruha. Baterie navíc zabírají místo v batohu, a proto je jednodušší pořídit si kvalitní svítilnu, jako je Ledlenser P7R. Srdcem svítilny je silná High End Power LED, kterou napájí dobíjecí Li-ion baterie. Díky tomu je svítilna schopná fungovat až 40 hodin a dosvítit až do vzdálenosti 210 metrů. Advanced Focus System posiluje paprsek, takže světelný kužel míří přesně tam, kam chcete vy.


Odolný silák do každého počasí


Robustní, ale přitom elegantní tělo, vydrží tvrdší zacházení – tato svítilna vydrží pád až z 1,5 metru a práci v prašném prostředí. Kromě toho je odolná i proti vodě, takže vzít si ji na pochod v dešti není vůbec žádný problém.Profesionální parametry a skvělý výkon pro usnadnění vaší práce.

Advanced Focus System


Advanced Focus System představuje spojení čočky a reflektoru. Reflektorová čočka tak nabízí možnost zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku i opačně. Pro ostření stačí posunout hlavou svítilny – dopředu (zaostření) či dozadu (rozostření). LED LENSER svítilny jsou světově unikátní tím, že využívají principu lomu světla. Obyčejné svítilny totiž světlo jen odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.


 


Floating Charge System


Floating Charge System je nový princip nabíjení. Využívá magnetické kontakty na spínači svítilny a speciální držák, díky čemuž svítilna působí jakoby plula ve vzduchu. Umožňuje jednoduše kontrolovat stav akumulátoru a přináší ochranu proti přebití.


 


Fast Lock


Díky Fast Locku můžete uzamknout hlavu svítilny. Stačí palcem uzamknout ostřicí mechanismus Speed focus v poloze, kterou aktuálně preferujete.


 


Smart Light Technology


Smart Light Technology (zkratka SLT) je technologie přinášející do různých oblastí použití individuální nastavení a funkce. V základu dostupné tři módy svícení: Power, Low Power a Defense Strobe.


 


Dobíjecí svítilna


Tato ikona ukazuje, že je svítilna aktuálně dobíjena.


 


Dobíjení přes USB


Nabíjení prostřednictvím USB vám dává mnoho možností. Svítilnu je totiž možné dobíjet vlastně kdekoli – ze zásuvky, z notebooku, auta nebo dokovací stanice.


 Odolnost IPX4-8


Svítilna vás nezklame nikdy – za sněhu i deště funguje spolehlivě. Stejně tak odolá i nárazům a pádům z výšky.


 Pozlacené kontakty


Zlato je skvělý elektrický vodič a zároveň je mimořádně odolné vůči korozi. Výrobce odhadem udává, že běžně stojí za 70 % poruch svítilen právě korozivní poškození způsobená kyselinou či plynem z baterií. S pozlacenými kontakty se však výdrž svítilen počítá na desetiletí.Modulární systém


Svítilna má modulární konstrukci, díky níž stačí při poruše vyměnit vadný díl za nový. Tím výrazně ušetříte. Navíc modulární systém usnadňuje čištění přístroje.

Dokumentace k tomuto produktu
P7R_QUG Stáhnout / (780.14 KB)

Technické parametry

Další parametry
Stupeň krytí IPX4
Počet režimů svícení 3
Maximální dosvit 210 m
Výkon v lumenech 1000 lumenů
Zdroj energie aku
Typ lampy/svítilny ruční
Značky LEDLENSER
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.1 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 28.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Svítilna LEDLENSER P7R (9608-R) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Stupeň krytí
IPX4
Počet režimů svícení 3
Maximální dosvit 210 m
Výkon v lumenech
1000 lumenů
Zdroj energie aku
Typ lampy/svítilny ruční
Značky LEDLENSER
Šířka výrobku 15.1 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 28.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
P7R_QUG Stáhnout / (780.14 KB)