basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Svářečka folií Bionaire FoodSaver FFS006X černá/stříbrná

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Bionaire
Kategorie Svářečky fólií, vakuovačky Bionaire
Záruka 24 měsíců
Příkon 130 W
Funkce odsávání vzduchu Ano
Dvojitý svár Ne
Světelná signalizace Ano
Fólie/sáčky součást balení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 41,3 cm
Výška výrobku 18,4 cm
Hloubka výrobku 19,7 cm
Hmotnost výrobku 3,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 43,5 cm
Výška balení 23 cm
Hloubka balení 28,5 cm
Hmotnost balení 4,4 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 2369309 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

vakuová svářečka • výkonná odsávací pumpa • integrovaná ruční vakuovačka pro příslušenství FoodSaver • integrovaný držák fólie a řezací nůž • rychlá výroba sáčků • o 30% efektivnější využití fólie • automatický provoz vakuování a vytvoření sváru v jednom kroku • režim pro suché i mokré potraviny • režim samostatného zatavení bez vakuování • pulsní funkce pro ručně ovládané vakuování • možnost opakovaného využití fólií • vytváří široký a pevný svár • možnost dokoupení vakuovacích nádob, zátek nebo marinovací nádobu • rozměr 41,3 × 18,4 × 19,7 cm • příkon 130 W

FoodSaver FFAS006X

FoodSaver FFS006X, stříbrná/černá

Vakuová svářečka FoodSaver s výkonnou odsávací pumpou se postará o dokonalé odsátí vzduchu, čímž zajistí několikanásobně delší svěžest a dobu uchování potravinMéně potravin tak skončí v koši. Součástí je integrovaná vysouvací ruční vakuovačka k dokoupitelnému příslušenství FoodSaver. Vakuovou svářečku lze používat s pevnou drážkovanou fólií nebo pomocí ruční vakuovačky s dokoupitelnými nádobami, dózami, marinátorem a vakuovacími zátkami. Svářečka je vybavena integrovaným držákem fólie a řezacím nožem, díky čemuž si sáčky rychle vyrobíte. Navíc bude využití fólie o 30 % efektivnější. Přístroj v elegantním kompaktním designu je vybaven intuitivním západkovým mechanismem. Odkapávací vaničku odejmete a umyjete v myčce nádobí.

Režimy provozu

Díky plně automatickému provozu v jednom kroku vakuuje i pevně zataví spoje. Využít lze režim pro suché nebo mokré potraviny, režim samostatného zatavení bez vakuování, program pro rychlé marinování v marinátoru FoodSaver. Pro choulostivé potraviny je ideální ručně ovládaná pulsní funkce vakuování. Proces vakuování a svařování indikují LED kontrolky. S výrobkem jsou dodávány 2 sáčky o objemu 3,8 l, 3 sáčky o objemu 0,94 l, 3 ZIP sáčky o objemu 0,95 l a 1 role fólie šířky 280 mm a délky 3 m.


Klíčové vlastnosti

 

Klíčové vlastnosti:

  • Automatický provoz - vakuování a vytvoření spoje v jednom kroku
  • Režim pro suché i mokré potraviny
  • Režim samostatného zatavení bez vakuování
  • Pulsní funkce pro ručně ovládané vakuování
  • S integrovanou ruční vakuovačkou na příslušenství FoodSaver
  • Možnost použití vakuovacích dóz, nádob, marinátoru a zátek
  • Výkonná odsávací pumpa, široký a pevný svár 
  • Integrovaný držák fólie a řezací nůž pro přípravu sáčků

 

Uchovejte potravinám několikanásobně delší čerstvost pomocí skladování ve vakuu.   

 

Fólie FoodSaver 

Drážkovaná fólie se vyznačuje speciálními kanálky, které umožní oproti běžným hladkým fóliím dokonalé odsátí vzduchu kolem potravin. Navíc je pevná a nelepí se k sobě. Tato profesionální fólie vytvoří široký, perfektně vzduchotěsný spoj. Jídlo lze ve fólii uskladnit v lednici, v mrazničce či ve spíži a pokrm v nich lze rovnou ohřát, rozmrazit i vařit v mikrovlnné troubě. V mrazničce tak vydrží maso místo 6 měsíců celé 2–3 roky. V ledničce lze například uzeniny a sýry skladovat místo týdne až 6 měsíců. Tyto fólie po použití umyjete a můžete použít opakovaně. 

Folie 


 

Speciální vakuovací Fresh nádoby

Dokoupitelné hranaté Fresh dózy k vakuovačce jsou vyrobeny z Eastman Tritan kopolyesteru bez obsahu bisfenolu A. Výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost proti rozbití, nízká hmotnost a schopnost nepřejímat pachy a chutě. V nabídce je několik velikostí dóz, které jsou dobře stohovatelné na sebe, aby zabraly co nejméně místa. Dózy FoodSaver Fresh jsou dokonale těsné, takže se nic nevylije ani při překlopení. Jídlo v dóze uskladníte v lednici, v mrazničce či ve spíži a pokrm v nich lze rovnou ohřát v mikrovlnné troubě. Snadnou údržbu zajistí možnost mytí v myčce.

Fresh nádoby


 

Vakuovací dózy

Kulaté vakuovací dózy jsou ideální pro křehké potraviny, oříšky, kávu, polévky a omáčky, sušenky, mouku nebo rýži. Potraviny uchovají ve spíži či ledničce až 5× déle čerstvé. 

Dozy


 

Vakuovací zátky 

Se zátkami FoodSaver prodloužíte trvanlivost vína, oleje, extraktů, octa. Hodí se na většinu lahví, které tak dokonale vakuově uzavřete. Pohodlně je umyjete v myčce nádobí.

Zátky


 

Marinátor

Chcete zrychlit marinování masa a zeleniny? S touto nádobou bude marinování hotovo za zlomek běžné doby. Z hodin se stanou pouhé minuty. Jak je to možné? Podtlak v marinátoru způsobí otevření pórů jídla a tím umožní absorbci marinády velmi rychle. 

Marinátor

Technické parametry

Technické parametry Svářečka folií Bionaire FoodSaver FFS006X černá/stříbrná

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Bionaire
Kategorie Svářečky fólií, vakuovačky Bionaire
Záruka 24 měsíců
Příkon 130 W
Funkce odsávání vzduchu Ano
Dvojitý svár Ne
Světelná signalizace Ano
Fólie/sáčky součást balení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 41,3 cm
Výška výrobku 18,4 cm
Hloubka výrobku 19,7 cm
Hmotnost výrobku 3,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 43,5 cm
Výška balení 23 cm
Hloubka balení 28,5 cm
Hmotnost balení 4,4 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 2369309 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů