×
Kód: POKPOSIGNAS4 ID: 1643852

Soundbar Polk Signa S4 černý

Soundbar 3.1.2 kanálový zvuk, výkon 120W, bezdrátový subwoofer, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, 1x HDMI (eARC), 1x digitální optický vstup, 1x 3,5mm jack vstup, Bluetooth (kodek SBC),...

8 290 Kč
očekáváme 06.02.

Může se hodit

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 404 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 824 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 912 Kč

Popis produktu

Soundbar 3.1.2 kanálový zvuk, výkon 120W, bezdrátový subwoofer, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, 1x HDMI (eARC), 1x digitální optický vstup, 1x 3,5mm jack vstup, Bluetooth (kodek SBC), noční režim, dálkový ovladač

Signa S4
Soundbar s opravdovým Dolby Atmos, bezdrátovým subwooferem, eARC a Bluetooth

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Realistický filmový zvuk: Vychutnejte si pohlcující 3D zvuk filmů a hudby díky našemu systému soundbarů s certifikací Dolby Atmos.
Slyšte každé slovo: Patentovaná technologie VoiceAdjust a středový kanál reproduktoru Signa S4 se postarají o křišťálově čisté dialogy.
Přizpůsobte si zvuk: Díky předvolbám pro filmy, hudbu a noční režim, které se nastavují jedním tlačítkem, si vždy snadno vyberete ten správný zvuk.
Snadné nastavení: Díky jednoduchému kabelovému připojení lze zařízení snadno nastavit k jakémukoli televizoru a během několika sekund získat skvělý zvuk.

Soundbar systém 3.1.2 s certifikací Dolby Atmos
Signa S4 má certifikaci Dolby Atmos, která vás pohltí 360stupňovým prostorovým zvukem. Rozdíl mezi běžným prostorovým zvukem a zvukem s certifikací Dolby Atmos spočívá v tom, že poskytuje skutečný 3D zvukový zážitek díky dodatečnému přehrávání zvuku ve výškových kanálech. Signa S4 poskytuje neuvěřitelně realistické zvukové prostředí, od přidané atmosféry v hudbě až po speciální efekty létající nad hlavou. A při přehrávání standardního zvuku přes Signa S4 jej lze smíchat a vytvořit tak virtuální zážitek Atmos.

Bezdrátový subwoofer pro nenásilné basy
Výkonný bezdrátový subwoofer Signa S4 poskytuje hluboké nenásilné basy, kterými je společnost Polk proslulá, a to při hlasitosti, která je vzhledem k jeho velikosti překvapivá. Subwoofer se připojí automaticky při spuštění a lze jej pohodlně umístit téměř kamkoli v místnosti. Umístěte jej dopředu nebo do rohu pro maximální účinek nebo jej zkuste umístit za pohovku a pocítit jeho dunění.

Voice Adjust - Uslyšíte každé slovo
Už vás nebaví sahat po ovladači hlasitosti, abyste slyšeli dialogy během tichých scén? Máte problém rozeznat hlasy, když se ozvou basy? Funkce VoiceAdjust společnosti Polk byla navržena tak, abyste slyšeli každé slovo. Tato patentovaná technologie v kombinaci s vyhrazeným středotónovým reproduktorem Signa S4 umožňuje zvýšit hlasitost pouze u hlasů, aby byly zřetelné a snadno srozumitelné, zatímco zbytek zvukové stopy zůstane nedotčen.

Přizpůsobitelný zvuk - Hudba, Filmy, Noční režim
Noční sledování? Nebojte se, že vzbudíte rodinu nebo sousedy. V nočním režimu jedním tlačítkem snížíte basy a zároveň zvýšíte hlasitost funkce VoiceAdjust™, takže uslyšíte každé slovo, aniž byste museli zvyšovat hlavní hlasitost. Přednastavené zvukové režimy, které se nastavují jedním tlačítkem, navíc optimalizují reproduktor Signa S4 tak, abyste měli ten nejlepší zvukový zážitek při sledování filmů a poslechu hudby.

Nastavení během několika sekund
Nastavení je snadné: stačí připojit přiložený HDMI kabel nebo optický kabel (nebo aux-in pro starší televizory), abyste dosáhli maximální kvality zvuku pro jakýkoli televizor - dokonce i pro nejnovější televizory 8K Ultra-HD. Signa S4 je předprogramován pro práci s většinou dálkových ovladačů televizorů a rychle se spáruje s mobilním zařízením přes Bluetooth pro streamování vaší oblíbené hudby. A konečně, nízkoprofilový design reproduktoru Signa S4 nebrání televizoru ani dálkovému ovladači a lze jej také připevnit na stěnu pro flexibilní umístění.

Pět desetiletí vývoje pro dokonalý zvuk domácího kina
Signa S4 byl navržen v našem centru akustického výzkumu a vývoje u Baltimoru ve státě New York odborníky na reproduktory ze společnosti Polk. Využili jsme více než 50 let zkušeností s konstrukcí amerických hi-fi reproduktorů, takže reproduktory Signa S4 vám doma poskytnou hřmotný, křišťálově čistý, filmový prostorový zvuk, o jakém jste vždy snili - ale za cenu, kterou jste si nikdy nedokázali představit.

OBSAH BALENÍ
Soundbar
Subwoofer
Dálkové ovládání
Napájecí kabel
HDMI kabel
Optický kabel
2x AAA baterie
Příručka rychlého nastavení
Vzor pro nástěnnou montáž
Dorazy pro nástěnnou montáž

ROZMĚRY
Soundbar (š x h x v): 1046 x 95 x 60 mm
Subwoofer: 200 x 328 x 280 mm

Technické parametry

Technické specifikace
Celkový výkon RMS 120 W
Konfigurace reprosoustavy 3.1.2
Subwoofer bezdrátový
Zvuk Dolby Atmos
Bezdrátové připojení Bluetooth, Chromecast
Drátové připojení konektor Jack 3,5 mm, digitální optické, HDMI
Smart funkce Ano
Umělá inteligence Ne
HDMI 2.0 1
Počet USB 0
Soundbar (Š × V × H) 104,6 x 6 x 9,5 cm
Subwoofer (Š × V × H) 20 x 28 x 32,8 cm
Rozměr (cm) 104 cm
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Polk
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 104.6 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 9.5 cm
Hmotnost výrobku 4.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 113.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 9.4 kg

Uživatelské recenze - Soundbar Polk Signa S4 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Celkový výkon RMS
120 W
Konfigurace reprosoustavy
3.1.2
Subwoofer
bezdrátový
Zvuk
Dolby Atmos
Bezdrátové připojení
Bluetooth, Chromecast
Drátové připojení konektor Jack 3,5 mm, digitální optické, HDMI
Smart funkce
Ano
Umělá inteligence
Ne
HDMI 2.0
1
Počet USB
0
Soundbar (Š × V × H) 104,6 x 6 x 9,5 cm
Subwoofer (Š × V × H) 20 x 28 x 32,8 cm
Rozměr (cm)
104 cm
Záruka 24 měsíců
Značky Polk
Šířka výrobku 104.6 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 9.5 cm
Hmotnost výrobku 4.0 kg
Šířka výrobku 113.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 9.4 kg