Výkup telefonů a tabletů

Jak výkup funguje?

01

Navštivte prodejnu DATART

Přineste vaše staré zařízení s příslušenstvím na kteroukoli prodejnu DATART.

02

Naceníme váš přístroj

Naceníme váš přístroj za nejlepších možných podmínek. Zohledňujeme značku, model a stav přístroje (funkčnost i vnější opotřebení).

03

Snížíme cenu
nového

Pomocí vykoupené částky snížíme cenu nového přístroje, který si ihned vyberete a zakoupíte.

Co budete potřebovat?

  • Platný doklad totožnosti (OP nebo pas)
  • Přístroj, který chcete nechat vykoupit. V případě, že se jedná o příliš starý model nebo přístroj s velkým poškozením (který např. nejde zapnout), jeho vykoupení není možné. Zda vaše zařízení vykoupíme, zjistíte u personálu všech prodejen DATART.
  • Nabíječku, případně alespoň kabel k propojení s PC

JAKÁ ZAŘÍZENÍ VYKUPUJEME?

Mobilní telefony a tablety většiny značek

Chytré hodinky Apple a Samsung

Apple
Samsung

Proč vykoupit u nás?

Rychle vyřešíme
za výhodných podmínek

Vaše stávající zařízení nemusíte zdlouhavě inzerovat a prodávat. Vše vyřešíme rychle a za výhodných podmínek přímo na prodejně.

Najdete nás
za každým rohem

Prodejnu DATART máte za každým rohem.

NAJÍT PRODEJNU

Poradíme vám s výběrem
nového přístroje

V prodejně si ihned vyberete nový přístroj. Personál prodejny vám při výběru odborně poradí.

Vyměníme i tablet za telefon
či hodinky a naopak

Nezáleží na tom, jaký přístroj si necháte vykoupit. Můžete k nám přinést starý tablet a jeho výkupní cenu si odečíst od ceny nového telefonu nebo chytrých hodinek. A nebo naopak.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Vykupujeme mobilní telefony a tablety většiny značek a také chytré hodinky Samsung a Apple. Zda vykupujeme i vaše zařízení, vám sdělí personál všech prodejen DATART.

Abychom od vás mohli přístroj vykoupit, je zapotřebí:
– prokázat se platným dokladem totožnosti (občanský průkaz či pas),
– být plnoletý s plnou způsobilostí k právním úkonům,
– být fyzická osoba, nikoli firma.

V případě, že vykupujeme přístroj jako „zánovní“, potřebujeme od vás doklad o koupi, abychom doložili stáří přístroje.

Zánovní přístoj je nepoužívaný (nezaktivovaný) přístroj s nerozbaleným příslušenstvím v kompletním balení, od data zakoupení uplynuly max. 3 měsíce. Jedná se např. o nevhodný dárek.

Výkup je podmíněn nákupem nového zařízení. Nákup musí být proveden ve stejný den a na stejné prodejně, kde probíhá výkup.

Abychom mohli přístroj vykoupit, je potřeba, aby jej bylo možné zapnout. Pokud je tato podmínka splněna, posuzujeme dále značku, model, funkčnost a opotřebení přístroje. Výši výkupní částky ovlivňuje funkčnost fotoaparátu, klávesnice, tlačítek, nabíjení, Wi-Fi, příjem signálu, stav krytu a dotykového displeje (skvrny na pozadí, malé oděrky, velké rýhy a vrypy, velké mechanické poškození), míra nečistot a prachu a zda je k přístroji dodána i plně funkční nabíječka. Výkupní částka se tak může pohybovat od stovek do tisíců korun.

V takovém případě je nutné výkupní částku dorovnat. To je možné buď zakoupením přístroje min. ve stejné výši, jaká je výkupní hodnota, nebo dokoupením příslušenství či dalšího produktu. Rozdíl mezi výkupní hodnotou staršího přístroje a cenou přístroje nového není finančně kompenzován.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů