basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Pojištění osobních věcí

 
Sjednejte si k novému přístroji Pojištění osobních věcí pro případ odcizení a ochraňte se tak v případě střetu se zlodějem. Pojištění kryje i odcizení dalších věcí bez ohledu na to, kde jste je zakoupili, včetně hotovosti.

VÝHODY, KTERÉ VÁM POJIŠTĚNÍ PŘINESE

 • ochrana před kapesní krádeží, krádeží vloupáním a loupeží za pár korun na den
 • kryje pojištěný přístroj i další osobní věci bez ohledu na to, kde byly zakoupeny, a také hotovost
 • platí na celém světě, tj. i když jste na dovolené
 • pojišťovna proplatí náklady vynaložené na nákup nových věcí, neplatíte žádnou spoluúčast

CO POJIŠTĚNÍ KRYJE, VARIANTY POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ LIMITY

Pojištění se nabízí ve variantách, které se liší limitem pojistného plnění, a to na 1 nebo 2 roky. Úhrada za pojištění se platí jednorázově.

Osobní věci kryté pro případ odcizení STANDARD
varianta
TOP
varianta
Elektronika včetně příslušenství, která není v okamžiku pojistné události starší 3 let: mobilní telefon, tablet, notebook, fotoaparát, elektronická čtečka knih, powerbanka, flash disk USB, Wi-Fi dongle, externí hard disk, paměťová karta, MP3/MP4 přehrávač, chytré hodinky, kalkulačka, sluchátka Souhrnný limit
10 000 Kč
na jednu pojistnou
událost
Souhrnný limit
50 000 Kč
na jednu pojistnou
událost
Osobní věci bez ohledu na stáří:
hodinky, šperky, peněženka, pouzdro na doklady nebo platební karty, příruční zavazadlo, osobní doklady, průkazy, dioptrické a služební brýle, klíče, platební poukázky, kosmetické výrobky (vč. dekorativní kosmetiky), a výrobky pro osobní hygienu, kapesní a multifunkční nože, psací pera a papírenské potřeby, léky, berle a naslouchátko
Hotovost do 2 000 Kč
(započítává se do souhrnného limitu)
Jednorázové pojistné STANDARD
varianta
TOP
varianta
Pojistné na 1 rok 499 Kč 999 Kč
Pojistné na 2 roky 899 Kč 1 799 Kč

Pojištění lze sjednat při zakoupení některé z následujících věcí (mobilní telefon, tablet, notebook, fotoaparát, elektronická čtečka knih, powerbanka, flash disk USB, Wi-Fi dongle, externí hard disk, paměťová karta, MP3/MP4 přehrávač, chytré hodinky, kalkulačka, sluchátka).

CO ZÍSKÁTE V PŘÍPADĚ ŠKODY

 • V případě odcizení věci získáte plnění ve výši nákladů vynaložených na zakoupení nové věci, maximálně do výše souhrnného limitu dle zvolené varianty pojištění. Podmínkou je doložení původního dokladu o nabytí pojištěné věci a dokladu o nabytí náhradní věci (stejné co do účelu použití, obdobné funkčnosti). V případě, že cena náhradní věci převyšuje cenu věci původní, pojišťovna vyplatí cenu původní věci.
 • V případě odcizení osobních dokladů nebo průkazů získáte plnění ve výši nezbytně nutných nákladů vynaložených na jejich opětovné zhotovení.
 • V případě odcizení klíčů získáte plnění ve výši nezbytně nutných nákladů vynaložených pojištěným na zhotovení nových klíčů a na otevření zamčených dveří, montáž a instalaci nového zámku či vložky.
 • Pojištění kryje až 2 události za každý pojistný rok.

PŘÍKLAD PLNĚNÍ

Zákaznice si pořídila mobilní telefon za 12 999 Kč s dvouletou variantou pojištění TOP. Po 17 měsících od sjednání pojištění jí při obědě v obchodním centru zloděj ukradl kabelku, kterou měla pověšenou na opěradle židle, na které seděla.

 1. Ihned nahlásila krádež na policii – do protokolu uvedla, že přišla o telefon, kabelku, peněženku s 2 000 Kč v hotovosti, dioptrické a sluneční brýle, kosmetiku, klíče a doklady.
 2. Zablokovala IMEI telefonu, kontaktovala zámečníka, nechala si vyměnit zámky a klíče a nechala si udělat nové doklady.
 3. Současně kontaktovala pojišťovnu a domluvila se na dodání dokladů po koupi nových věcí.
 4. Zákaznice postupně doložila doklady o nákupu starých i nových věcí (telefon 12 999 Kč, kabelka 3 499 Kč, peněženka 949 Kč, dioptrické brýle 6 199 Kč, sluneční brýle 1 899 Kč, kosmetika 3 650 Kč, dále doložila účtenku od zámečníka na 1 200 Kč a od úřadů za sjednání nových dokladů v hodnotě 500 Kč. Odcizenou hotovost 2 000 Kč nemusela nijak dokládat.
 5. Celkové plnění bylo v hodnotě 32 895 Kč.

CO DĚLAT, KDYŽ SE NĚCO STANE

 • Nejdříve nahlašte krádež na policii, budete potřebovat protokol (pokud jde o telefon či tablet s IMEI, zablokujte kód IMEI).
 • S číslem Certifikátu o pojištění zavolejte na linku BNP Paribas Cardif Pojišťovny 234 240 540.
 • Připravte si doklady o koupi původních a nových věcí (pojišťovna vám vyplatí plnění až poté, co si koupíte za odcizenou věc novou) a předejte je dle pokynů pojišťovně.
 • Pojišťovna vyplatí pojistné plnění na váš účet, a to zpravidla do 3 dnů od dodání dokladů (jednotlivé doklady na nově zakoupené osobní věci můžete dodávat pojišťovně k proplacení postupně. V takovém případě vám je pojišťovna bude proplácet rovněž postupně).

Kompletní informace o pojištění naleznete v Pojistné smlouvě č. HPTPIP 1/2017.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů