×
Kód: DENAHC830NCW ID: 1641525

Sluchátka Denon AH-C830NC (AHC830NCW) bílá

bezdrátová sluchátka • výdrž až 6 hod na jedno nabití (24 hodin s nabíjecím pouzdrem) • frekvence 20 až 20 000 Hz • impedance 16 ohmů • odolnost proti vodě a potu IPX4 • 0,4" měniče • Bluetooth 5.0 •...

4 190 Kč
můžete mít již 06.02.

Doporučené služby

Blesková výměna 599 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 629 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 964 Kč

Popis produktu

bezdrátová sluchátka • výdrž až 6 hod na jedno nabití (24 hodin s nabíjecím pouzdrem) • frekvence 20 až 20 000 Hz • impedance 16 ohmů • odolnost proti vodě a potu IPX4 • 0,4" měniče • Bluetooth 5.0 • technologie potlačení okolního hluku ANC • handsfree volání • nabíjecí pouzdro • nabíjení USB-C

Denon AH-C830NC Denon AH-C830NC, bílá


Připravte se pracovat či poslouchat podcasty, oblíbenou hudbu nebo sledovat videa naplno bez svazování otravnými kabely. Pořiďte si bezdrátová sluchátka Denon AH-C830NC True Wireless, která byla speciálně vyladěna pro poskytnutí špičkové kvality zvuku pomocí funkce Denon Sound Master příznivcům aktivního životního stylu. Zpestřete si svůj trénink oblíbenou hudbou, zůstaňte na příjmu s vestavěnými mikrofony pro hovory nebo si je vezměte do kanceláře či vylepšete svůj prostor v rámci „home office“. Stačí je přes technologii Bluetooth spárovat s vaším chytrým telefonem či jinými zařízeními a můžete začít poslouchat. Díky frekvenčnímu rozsahu 20 až 20 000 Hz vynikne každý tón naplno, ať už dáváte přednost jakémukoliv hudebnímu stylu, nebo velkou část dne trávíte vyřizováním hovorů s klienty nebo kolegy.


Užívejte si komunikaci bez svazujících kabelů


Sluchátka jsou vybavena podporou technologie Bluetooth 5.0 s funkcí Low Energy, což znamená, že nedisponují vůbec žádnými kabely – a vy se tak při poslechu budete moci pohybovat zcela svobodně v dosahu až 10 metrů od přehrávajícího zařízení. Navíc se notně sníží možnost náhodného poškození způsobeného přerušením kontaktu či náhlým vytrhnutím kabelu.


Vestavěný mikrofon v každém sluchátku se, společně s funkcí handsfree, zase postarají o možnost vyřizování telefonních hovorů. K dlouhému poslechu či hovorům přispěje výdrž baterie na jedno nabití až 6 hodin (4,8 hodiny se zapnutou funkcí ANC), kterou lze navíc prodloužit o dalších 18 hodin pomocí nabíjecího pouzdra. Celkem si tedy budete moci užít až 24 hodin poslechu, přičemž ztracenou energii lze sluchátkům dodat pomocí pouzdra prostřednictvím rozhraní USB-C.

Denon AH-C830NC


 


Klíčové vlastnosti:


  • Bezdrátová sportovní sluchátka
  • Jednoduché připojení s podporou technologie Bluetooth 5.0
  • Výdrž až 6 hodin na jedno nabití (celkem 24 hodin s nabíjecím pouzdrem a vypnutou funkcí ANC)
  • Konstrukce s odolností IPX4 (sluchátka)
  • Funkce handsfree pro snadné vyřizování hovorů bez nutnosti použití rukou
  • Funkce aktivního potlačení okolního hluku ANC
  • Nízká hmotnost pouhých 5,4 gramu na jedno sluchátko
  • Technologie Bluetooth Low Energy vyhledá okolní zařízení bez zvýšené spotřeby energie

 


Parádní sportovní sluchátka z dílny firmy Denon s vestavěnými mikrofony pro snadné vyřizování telefonních hovorů, vyladěnými dynamickými 0,4" měniči, funkcí potlačení okolního hluku a výdrží až 6 hodin na jedno nabití. Nízká hmotnost a rozšířená odolnost proti vodě z nich činí ideálního parťáka pro sport i volný čas každého příznivce aktivního životního stylu.

 


Špičková kvalita a krystalická čistota telefonních hovorů


Sluchátka Denon AH-C830NC se mohou pochlubit citlivým mikrofonem v každém ze sluchátek pro snadné vyřizování telefonních hovorů sluchátku a navíc třetím mikrofonem, využívajícím přirozeného stínění zvukovodu před větrným nebo hlučným prostředím k zachycení a přenosu vašeho hlasu. Vy navíc protějšek uslyšíte vždy maximálně čistě a jasně vlivem pokročilé aktivní technologie potlačení hluku ANC.


Denon AH-C830NC
 


Dokonalé potlačení okolního hluku


Funkce ANC (Active Noise Cancelling) se postará nejen o čistý a soustředěný zvuk během telefonních hovorů. I během poslechu aktivně blokuje okolní hluk a ruchy na pozadí, takže se budete moci soustředit pouze na váš výkon nebo radost z hudby – při sportu i jakékoliv jiné činnosti. Pokud však budete chtít zůstat v kontaktu se svým okolím, jednoduše přepněte na režim Transparency a hned uslyšíte, co se zrovna děje kolem vás.


Denon AH-C830NC
 


Pohodlí i během náročných momentů


Audio inženýři ve spolupráci s odborníky firmy Denon vyrobili sluchátka s maximálním důrazem na pohodlí, aby plně dostála svému sportovnímu určení. Poslech i během náročného tréninku tak bude maximálně příjemný a s hmotností pouhých 5,4 gramu na sluchátko za chvilku ani nebudete vědět, že je máte v uších.


Denon AH-C830NC
 


Rozšířená odolnost proti potu a vlhkosti


Ať už se během náročného sportovního výkonu zpotíte, nebo vás venku zastihne déšť, budete moci být v naprostém klidu, jelikož vaše sluchátka jsou proti vlhkosti maximálně odolná. Disponují stupněm krytí proti stříkající vodě IPX4 (sluchátka), takže i když vás na vašem dobrodružství zastihne vrtoch počasí, vždy se spolehlivě dostanete do cíle s oblíbeným hudebním podkresem.


Denon AH-C830NC
 


Parádní zvuk a snadné dotykové ovládání


O dokonalý zvuk při poslechu oblíbených skladeb, ale i sledování filmů nebo seriálů se postarají vyladěné 0,4" dynamické měniče. Rovněž ovládání sluchátek bylo vymyšleno tak, aby bylo co možná nejjednodušší, a vy nemuseli složitě tápat v situacích, kdy je třeba mít čistou hlavu. Jednoduše využijte systému dotykového ovládání na samotných sluchátkách a ovládejte přehrávání hudby, zapínejte a vypínejte funkci ANC nebo přepněte na mód Transparency, případně přijměte či odmítněte příchozí hovor.


Denon AH-C830NC

Technické parametry

Další parametry
Záruka 36 měsíců
Kód výrobce AHC830NCW
Provedení sluchátek do uší
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport Ano
Stupeň krytí IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu) Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva bílá
Značky Denon
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.9 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Sluchátka Denon AH-C830NC (AHC830NCW) bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 36 měsíců
Kód výrobce AHC830NCW
Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva bílá
Značky Denon
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Šířka výrobku 15.9 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg