×
Kód: ASKW4096RWSET ID: 1633316

Set výrobků ASKO W4096R.W/2 + T409HS.W

doprava zdarma ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída B • 1 600 ot./min. • parní osvěžení • Quattro Construction eliminující vibrace pro tišší provoz • AquaBlock System bránicí únikům vody • Auto...

69 990 Kč
očekáváme 14.10.

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída B • 1 600 ot./min. • parní osvěžení • Quattro Construction eliminující vibrace pro tišší provoz • AquaBlock System bránicí únikům vody • Auto Dose – automatické dávkování pracího prostředku • Sensi Save minimalizující spotřebu vody a energie • V × Š × H: 85 × 59,5 × 58,5 cm sušička prádla • kapacita 9 kg • energetická třída A++ • Multi Filter System – zabrání hromadění žmolků • technologie SensiDry – pro automatické nastavení času sušení • samočisticí kondenzátorový filtr • parní péče • invertorový motor • 16 programů • LCD displej • V × Š × H: 85 × 59,5 × 65,4 cm

ASKO Logic W4096R.W, bílá


Krásně voňavé a hygienicky čisté – takové prádlo budete vyjímat z volně stojící předem plněné pračky ASKO Logic W4096R.W. Najednou pojme až 9 kg oblečení, patří do vysoce efektivní energetické třídy B a nabízí bohatý výběr z 23 programů. Mezi nimi najdeme i volby pro parní osvěžení nebo hygienický programrychlý program i režim alergie a další.


Těšit se navíc můžete i na spolehlivý chod a dlouhou životnost. Za těmito chloubami stojí spojení invertorového motoru s litinovým zadním štítem a také speciálním systémem Steel Seal. Každodenní použití pak ulehčí inteligentní dávkovač pracího prostředku Dose Assist s funkcí automatického dávkování Auto Dose, stejně jako Quattro Construction eliminující vibrace, a tím pádem se starající o krásně tichý provoz. Úniků vody už se pak nemusíte obávat díky systému AquaBlock.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Vynikající kapacita až na 9 kg prádla
 • 23 programů, včetně parního osvěžení
 • Automatické dávkování prášku Auto Dose
 • Quattro Construction eliminující vibrace pro tišší provoz
 • Invertorový motor pro dlouhou životnost
 • AquaBlock System bránicí únikům vody

 


O prádlo se postará s maximální péčí!

 


Steel Seal


Komerční pračky využívané například v hotelech či penzionech nemají gumové těsnění. Proč? Jeho odstraněním je dosaženo lepší hygieny, neboť běžně se na něm zachycují nečistoty a špína. I tento model, ač určený do běžných domácností, jej tedy vynechává a nahrazuje mnohem modernějším dveřním systémem Steel Seal. Kromě vyšší hygieny navíc zajistí i snadnější nakládání/vykládání pračky.

 


Quattro Construction


Quattro Construction snižuje hladinu hluku díky tomu, že ani při nejvyšší otáčkách nevznikají žádné vibrace. Stojí za tím systém 4 tlumičů, který efektivně přenáší vibrace z vnějšího bubnu na spodní desku pračky.

 


Active Drum


V bubnu jsou odnímatelné lopatky ve tvaru přesýpacích hodin, které směrují prádlo do středu bubnu. To má pozitivní vliv na snadnější odstranění větších a odolnějších nečistot, typicky bahna, písku atp. Nečistoty jsou pak směřovány pryč do krajů bubnu. Zásluhou dokonale vyváženého bubnu Active Drum tak dosáhnete těch nejlepších výsledků a přitom minimalizujete opotřebení oblečení.

 


Auto Dose


Tento model vám praní ještě více usnadní funkcí automatického dávkování pracího prostředku Auto Dose. Pračka si sama určí potřebné množství tekutého pracího prostředku podle znečištění prádla a jeho množství.

 


Dose Assist


S funkcí Dose Assist už se nemusíte zdržovat s tím, abyste použili správné množství pracího prostředku. Pračka totiž inteligentně sama určí podle množství prádla, znečištění + tvrdosti vody, typu programu a teploty, kolik potřebuje pracího prostředku.

 


Pro Wash


Ještě lepších výsledků praní dosáhnete se systémem ASKO Pro Wash. Stará se o aktivní cirkulaci vody s pracím prostředkem. Prostřednictvím dvou trysek dochází k rozstříkání vody a pracího prostředku přímo na prádlo. Dochází tak k rychlejšímu namočení prádla, což znamená efektivnější praní i máchání i při krátkých pracích cyklech nebo u velkého množství prádla.

 


Parní osvěžení


Díky síle páry můžete osvěžit oblečení, aniž byste k tomu museli využít prací prostředek či aviváž. Stačí 20 minut a funkce Steam Refresh se o vše postará. Navíc s mimořádnou šetrností, abyste mohli napařovat syntetické materiály i přírodní, jako je bavlna a len.

 


Dětská pojistka


Dětská pojistka uzamkne ovládací panel a znemožní dětem měnit nastavení nebo náhodně spustit pračku.

 


Vyjímatelné zvedáky


Údržbu spotřebiče výrazně ulehčují snadno odnímatelné zvedáky navržené tak, aby se v pračce nic nezaseklo a bylo možné ji jednoduše vyčistit.

 


Čištění bubnu


Dokonale svěží bude prádlo i zásluhou speciální volby pro čištění bubnu. Současně také dokáže prodloužit životnost pračky a samozřejmě odstraní zbytky pracího prostředku a bakterie.

 


Litinový zadní štít


Výrobci se podařilo dosáhnout tiššího chodu a celkově delší životnosti zpevněním konstrukce prostřednictvím robustního litinového zadního štítu.

 


Invertorový motor


Nasazení invertorového motoru znamená výraznou redukci hlučnosti pro krásně tichý provoz, který vás nebude rušit ani v noci. Motor je navíc mimořádně efektivní pro úsporu peněz a vyniká také v oblasti životnosti.

 


AquaBlock System


Systém AquaBlock se stará o to, abyste se nemuseli bát vyplavení koupelny unikající vodou. Jakmile totiž 7 senzorů detekuje zvýšení hladiny vody nad běžnou úroveň, aktivuje se AquaBlock a vypouštění.

 


23 programů


Tento model nabízí bohatý výběr rovnou z 23 programů, mezi kterými najdeme i volby, jako je hygienický program, rychlý program, režim alergie nebo třeba proti pomačkání, ložní prádlo, eco režim, intenzivní atp.

ASKO Logic T409HS.W, bílá


Se sušičkou ASKO Logic T409HS.W můžete s úsměvem na tváři zapomenout na všude se povalující prádlo čekající na uschnutí. Tato sušička se o vaše oblečení postará s maximální péčí. Proto jí můžete klidně svěřit i velmi jemné kousky z hedvábí či vlny. Najednou přitom dokáže excelentně vysušit až 9 kg prádla a špičkových výsledků dosahuje i díky speciální parní péči. Na dlouhodobou úsporu se pak můžete těšit díky technologii tepelného čerpadla, jejíž zásluhou se podařilo dosáhnout maximální efektivity v třídě A++.


Sušička celkově nabízí 16 programů pro různé druhy oděvů a vyniká také v oblasti tichého chodu a dlouhé životnosti. Za obojím stojí invertorový motor. Ovládání pak usnadní LCD displej, zatímco s údržbou pomůže samočisticí kondenzátorový filtr.


Klíčové vlastnosti:


 • Kapacita na 9 kg prádla
 • Vysoká energetická účinnost viz třída A++
 • 16 programů
 • Skvěle čitelný LCD displej
 • Parní péče
 • Samočisticí kondenzátorový filtr

O prádlo se postará s maximální péčí!

 


Eco sušení


Sušička disponuje technologií tepelného čerpadla, jehož zásluhou došlo ke snížení spotřeby jen na 0,24 kWh pro kilogram prádla. Doplňuje jej navíc systém Sensi Dry a automatické programy zaměřené na úsporu financí i životního prostředí.

 


Invertorový motor


Nasazení invertorového motoru znamená výraznou redukci hlučnosti pro krásně tichý provoz, který vás nebude rušit ani v noci. Motor je navíc mimořádně efektivní pro úsporu peněz a vyniká také v oblasti životnosti.

 


Kondenzační filtr


Sušička disponuje samočisticím kondenzátorovým filtrem, který automaticky proplachuje vodu skrze filtr. Nestane se tak, že by došlo k jeho ucpání.

 


Parní osvěžení


Jednou ze specialit tohoto modelu je funkce Steam refresh. Parní silou účinně odstraňuje pachy z jemných oděvů. Ušetříte tak za čistírnu.

 


Parní péče


Volba parní péče se postará o dokonalé vyrovnání zmačkaného oblečení pomocí šetrné páry. Díky tomu už nebudete muset oblečení ani žehlit.

 


Auto Synthetic


O halenky, košile a další jemné oblečení se perfektně postará automatický syntetický program se sníženou teplotou a kratším trváním.

 


Hedvábí a vlna


Hedvábí a vlna jsou velmi jemné látky – proto výrobce přichystal speciální režim pro péči na míru. Můžete si tak být jisti, že neztratí původností vlastnosti.

 


Multi Filter System


Žmolky jsou velkým problémem sušiček – často se totiž hromadí a stojí za prodloužením doby sušení i dalšími problémy. Proto tento model využívá Multi Filter System, který zabrání žmolkům hromadit se. Skládá se z 5 filtrů, které i ty nejmenší částečky zachytí předtím, než se stihnou dostat do vnitřku sušičky.

 


Sensi Dry


Sensi Dry je jedinečný systém, který se stará o měření vlhkosti uvnitř a kolem sušičky. Na základě těchto parametrů pak sušička inteligentně volí čas sušení. Maximální přesnosti je přitom dosaženo i díky teplotním senzorům. Jakmile je prádlo dokonale suché, automaticky se sušička vypne – dosáhnete tak dokonalých výsledků při minimální spotřebě.

 


Provzdušnění


Režim provzdušnění je zde proto, aby bylo oblečení krásně svěží, také jej zbaví například chlupů od zvířat. Vzhledem k tomu, že při tomto programu není využit ohřev, je vhodný i pro skutečně jemné oděvy.

 


Proti pomačkání


Sušička má v repertoáru také speciální program proti pomačkaní. Ten automatickým otáčením bubnu zajistí, že nebude prádlo po vyjmutí pomačkané.

 


Line Concept


Tento model spadá do řady Line Concept, pro kterou je kromě elegance typické i přehledné a logické použití zleva doprava.


Technické parametry

Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní 9 kg
Energetická třída 2021 B
Hlučnost při odstřeďování 76 dB
Funkce pračky program pro alergiky, pára, systém automatického dávkování, český panel
Výška pračky 85 cm
Šířka pračky 59.5 cm
Hloubka pračky 58.5 cm
Kapacita prádla pro sušení 9 kg
Energetická třída A++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení 64 dB
Funkce sušičky český panel, pára
Hloubka sušičky 65.4 cm
Šířka sušičky 59.5 cm
Výška sušičky 85 cm
Úzká Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky ASKO
Rozměry balení
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků ASKO W4096R.W/2 + T409HS.W

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Kapacita prádla pro praní
9 kg
Energetická třída 2021
B
Hlučnost při odstřeďování
76 dB
Funkce pračky program pro alergiky, pára, systém automatického dávkování, český panel
Výška pračky 85 cm
Šířka pračky 59.5 cm
Hloubka pračky 58.5 cm
Kapacita prádla pro sušení
9 kg
Energetická třída
A++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení
64 dB
Funkce sušičky český panel, pára
Hloubka sušičky 65.4 cm
Šířka sušičky 59.5 cm
Výška sušičky 85 cm
Úzká
Ne
Záruka 24 měsíců
Značky ASKO
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg