×
Kód: ASKW4086CS2SET ID: 1629324

Set výrobků ASKO W4086C.S/2 + T408HD.S

doprava zdarma ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

předem plněná pračka • kapacita 8 kg • energetická třída B • 1 600 ot./min. • parní osvěžení • Quattro Construction – eliminuje vibrace pro tišší provoz • AquaBlock System – brání únikům vody • Dose...

71 990 Kč
u vás již 11.10.

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 8 kg • energetická třída B • 1 600 ot./min. • parní osvěžení • Quattro Construction – eliminuje vibrace pro tišší provoz • AquaBlock System – brání únikům vody • Dose Assist – chytré dávkování pracího prostředku • Sensi Save – minimalizuje spotřebu vody a energie • invertorový motor • V × Š × H: 85 × 59,5 × 58,5 cm , sušička prádla • kapacita 8 kg • energetická třída A++ • technologie SensiDry® – pro bezpečné sušení při nízkých teplotách • Multi Filter System – zabrání hromadění žmolků • Steam refresh – učinné odstranění pachů • Auto Synthetic – ochrání oblečení z jemných tkanin • osvětlení bubnu • LCD displej • V × Š × H: 85 × 59,6 × 65,4 cm

ASKO Logic W4086C.S/2 Inoxlook


Krásně voňavé a hygienicky čisté – takové prádlo budete vyjímat z volně stojící předem plněné pračky ASKO Logic W4086C.S/2. Najednou pojme až 8 kg oblečení, patří do vysoce efektivní energetické třídy B a nabízí bohatý výběr z 23 programů. Mezi nimi najdeme i volby pro parní osvěžení nebo hygienický programrychlý program i režim alergie a další.


Těšit se navíc můžete i na spolehlivý chod a dlouhou životnost. Za těmito chloubami stojí spojení invertorového motoru s litinovým zadním štítem a také speciálním systémem Steel Seal. Každodenní použití pak ulehčí inteligentní dávkovač pracího prostředku Dose Assist, stejně jako Quattro Construction eliminující vibrace, a tím pádem se starající o krásně tichý provoz. Úniků vody už se pak nemusíte obávat díky systému AquaBlock.


Klíčové vlastnosti:


  • Vynikající kapacita až na 8 kg prádla
  • 23 programů, včetně parního osvěžení
  • Quattro Construction eliminující vibrace pro tišší provoz
  • Invertorový motor pro dlouhou životnost
  • AquaBlock System bránicí únikům vody


O prádlo se postará s maximální péčí!

 


Steel Seal


Komerční pračky využívané například v hotelech či penzionech nemají gumové těsnění. Proč? Jeho odstraněním je dosaženo lepší hygieny, neboť běžně se na něm zachycují nečistoty a špína. I tento model, ač určený do běžných domácností, jej tedy vynechává a nahrazuje mnohem modernějším dveřním systémem Steel Seal. Kromě vyšší hygieny navíc zajistí i snadnější nakládání/vykládání pračky.

 


Quattro Construction


Quattro Construction snižuje hladinu hluku díky tomu, že ani při nejvyšší otáčkách nevznikají žádné vibrace. Stojí za tím systém 4 tlumičů, který efektivně přenáší vibrace z vnějšího bubnu na spodní desku pračky.

 


Active Drum


V bubnu jsou odnímatelné lopatky ve tvaru přesýpacích hodin, které směrují prádlo do středu bubnu. To má pozitivní vliv na snadnější odstranění větších a odolnějších nečistot, typicky bahna, písku atp. Nečistoty jsou pak směřovány pryč do krajů bubnu. Zásluhou dokonale vyváženého bubnu Active Drum tak nejlepších výsledků a přitom minimalizuje opotřebení oblečení.

 


Dose Assist


S funkcí Dose Assist už se nemusíte zdržovat s tím, abyste použili správné množství pracího prostředku. Pračka totiž inteligentně sama určí podle množství prádla, znečištění + tvrdosti vody, typu programu a teploty, kolik potřebuje pracího prostředku.

 


Parní osvěžení


Díky síle páry můžete osvěžit oblečení, aniž byste k tomu museli využít prací prostředek či aviváž. Stačí 20 minut a funkce Steam Refresh se o vše postará. Navíc s mimořádnou šetrností, abyste mohli napařovat syntetické materiály i přírodní, jako je bavlna a len.

 


Dětská pojistka


Dětská pojistka uzamkne ovládací panel a znemožní dětem měnit nastavení nebo náhodně spustit pračku.

 


Vyjímatelné zvedáky


Údržbu spotřebiče výrazně ulehčují snadno odnímatelné zvedáky navržené tak, aby se v pračce nic nezaseklo a bylo možné ji jednoduše vyčistit.

 


Čištění bubnu


Dokonale svěží bude prádlo i zásluhou speciální volby pro čištění bubnu. Současně také dokáže prodloužit životnost pračky a samozřejmě odstraní zbytky pracího prostředku a bakterie.

 


Litinový zadní štít


Výrobci se podařilo dosáhnout tiššího chodu a celkově delší životnosti zpevněním konstrukce prostřednictvím robustního litinového zadního štítu.

 


Invertorový motor


Nasazení invertorového motoru znamená výraznou redukci hlučnosti pro krásně tichý provoz, který vás nebude rušit ani v noci. Motor je navíc mimořádně efektivní pro úsporu peněz a vyniká také v oblasti životnosti.

 


AquaBlock System


Systém AquaBlock se stará o to, abyste se nemuseli bát vyplavení koupelny unikající vodou. Jakmile totiž 7 senzorů detekuje zvýšení hladiny vody nad běžnou úroveň, aktivuje se AquaBlock a vypouštění.

 


23 programů


Tento model nabízí bohatý výběr rovnou z 23 programů, mezi kterými najdeme i volby, jako je hygienický program, rychlý program, režim alergie nebo třeba proti pomačkání, ložní prádlo, eco režim, intenzivní atp.

ASKO Logic T408HD.S Inoxlook


Se sušičkou ASKO Logic T408HD.S Inoxlook můžete s úsměvem na tváři zapomenout na všude se povalující prádlo čekající na uschnutí. Tato sušička se o vaše oblečení postará s maximální péčí. Proto jí můžete klidně svěřit i velmi jemné kousky z hedvábí či vlny. Najednou přitom dokáže excelentně vysušit až 8 kg prádla. Na dlouhodobou úsporu se pak můžete těšit díky technologii tepelného čerpadla, jejíž zásluhou se podařilo dosáhnout maximální efektivity v třídě A+++.


Sušička celkově nabízí 14 programů pro různé druhy oděvů a vyniká také v oblasti tichého chodu a dlouhé životnosti. Za obojím stojí invertorový motor. Ovládání pak usnadní LCD displej.


Klíčové vlastnosti:


  • Kapacita na 8 kg prádla
  • Špičková energetická účinnost viz třída A+++
  • 14 programů
  • Skvěle čitelný LCD displej
  • Luxusní design

O prádlo se postará s maximální péčí!

 


Eco sušení


Sušička disponuje technologií tepelného čerpadla, jehož zásluhou došlo ke snížení spotřeby jen na 0,24 kWh pro kilogram prádla. Doplňuje jej navíc systém Sensi Dry a automatické programy zaměřené na úsporu financí i životního prostředí.

 


Invertorový motor


Nasazení invertorového motoru znamená výraznou redukci hlučnosti pro krásně tichý provoz, který vás nebude rušit ani v noci. Motor je navíc mimořádně efektivní pro úsporu peněz a vyniká také v oblasti životnosti.

 


Auto Synthetic


O halenky, košile a další jemné oblečení se perfektně postará automatický syntetický program se sníženou teplotou a kratším trváním.

 


Hedvábí a vlna


Hedvábí a vlna jsou velmi jemné látky – proto výrobce přichystal speciální režim pro péči na míru. Můžete si tak být jisti, že neztratí původností vlastnosti.

 


Multi Filter System


Žmolky jsou velkým problémem sušiček – často se totiž hromadí a stojí za prodloužením doby sušení i dalšími problémy. Proto tento model využívá Multi Filter System, který zabrání žmolkům se hromadit. Skládá se z 5 filtrů, které i ty nejmenší částečky zachytí předtím, než se stihnou dostat do vnitřku sušičky.

 


Sensi Dry


Sensi Dry je jedinečný systém, který se stará o měření vlhkosti uvnitř a kolem sušičky. Na základě těchto parametrů pak sušička inteligentně volí čas sušení. Maximální přesnosti je přitom dosaženo i díky teplotním senzorům. Jakmile je prádlo dokonale suché, automaticky se sušička vypne – dosáhnete tak dokonalých výsledků při minimální spotřebě.

 


Provzdušnění


Režim provzdušnění je zde proto, aby bylo oblečení krásně svěží, také jej zbaví například chlupů od zvířat. Vzhledem k tomu, že při tomto programu není využit ohřev, je vhodný i pro skutečně jemné oděvy.

 


Proti pomačkání


Sušička má v repertoáru také speciální program proti pomačkaní. Ten automatickým otáčením bubnu zajistí, že nebude prádlo po vyjmutí pomačkané.

 


Line Concept


Tento model spadá do řady Line Concept, pro kterou je kromě elegance typické i přehledné a logické použití zleva doprava.


Technické parametry

Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní 8 kg
Energetická třída 2021 B
Hlučnost při odstřeďování 76 dB
Funkce pračky program pro alergiky, pára, český panel
Výška pračky 85 cm
Šířka pračky 59.5 cm
Hloubka pračky 58.5 cm
Kapacita prádla pro sušení 8 kg
Energetická třída A+++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení 64 dB
Funkce sušičky český panel
Hloubka sušičky 65.4 cm
Šířka sušičky 59.5 cm
Výška sušičky 85 cm
Úzká Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky ASKO
Rozměry balení
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků ASKO W4086C.S/2 + T408HD.S

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Kapacita prádla pro praní
8 kg
Energetická třída 2021
B
Hlučnost při odstřeďování
76 dB
Funkce pračky program pro alergiky, pára, český panel
Výška pračky 85 cm
Šířka pračky 59.5 cm
Hloubka pračky 58.5 cm
Kapacita prádla pro sušení
8 kg
Energetická třída
A+++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení
64 dB
Funkce sušičky český panel
Hloubka sušičky 65.4 cm
Šířka sušičky 59.5 cm
Výška sušičky 85 cm
Úzká
Ne
Záruka 24 měsíců
Značky ASKO
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg