basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vyhraj telefon Samsung A3 pro celou třídu

Gratulujeme vítězům a děkujeme soutěžícím.

Samsung A3

Nakupujte se spolužáky od 1.5. do 17.6. 2016 v DATARTu výrobky Samsung a sbírejte účtenky. Nejlepší třída získá super smartphone pro každého!

Je to jednoduché. Zaregistrujte svou třídu a sbírejte účtenky z Datartu s nákupem čehokoli nad 999 Kč od Samsungu. Za každou účtenku získáte 1 bod, za účtenku s chytrým telefonem nebo tabletem získáte bodů 5. Třída, které se podaří nasbírat nejvíc bodů vyhraje hromadu skvělých telefonů Samsung Galaxy A3 - pro každého spolužáka jeden!

  • Pokud už ti bylo 18 let, zaregistruj svou třídu. Pokud jsi mladší, požádej o registraci učitele nebo rodiče.
  • Po přihlášení nahrávej přes náš formulář naskenované nebo vyfocené účtenky.
  • Ta třída, která nasbírá nejvíce bodů za své účtenky, vyhraje parádní smartphone pro každého. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě obdrží poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč pro každého. Konečné pořadí můžete vidět zde.

Co nakupovat?

Konečné pořadí

  1. Žádná registrovaná třída zatím nevložila účtenku.
Datart logo           Samsung logo
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů