Samsung

Dokonalý styl a nejlepší technologie přímo u vás doma

Zjistěte, jak příjemný může být život
ve vaší nové domácnosti.

Dopřejte si maximální komfort díky nejnovějším
technologiím a stylovému designu.

Každý den si vychutnávejte dokonalé propojení stylu,
prvotřídní kvality a výkonu.

Objevujte chytré technologie pro váš domov
Mobilní zařízení

Mobilní zařízení

Seznamte se s novou úrovní výkonu. Prémiový smartphone Galaxy Note10 přináší revoluční technologie i úchvatný futuristický design. Brilantní Infinity-O displej, ultrazvukový snímač přímo v displeji, inteligentní stylus S Pen, 5 fotoaparátů, superrychlé nabíjení či paměť, kterou můžete rozšířit až o 1 TB. Představujeme telefon, který překonává všechny hranice.

Perfektním doplňkem pro váš smartphone jsou také wearables Samsung. Inteligentní hodinky Galaxy Watch Active2 v sobě spojují skvělý styl s rozsáhlými fitness funkcemi pro aktivní závodníky i sportovní nadšence. Disponují vojenskou odolností vůči vodě a prachu IP68 a 5ATM, takže vydrží v různých podmínkách.

Více zde
TV, audio, video

TV, audio, video

Proměňte svůj obývací pokoj na soukromý kinosál. Prvotřídní Samsung QLED 2019 a jedinečně detailní QLED 8K TV se pyšní pokročilou technologií Quantum Dot, zobrazí více než miliardu barev a mají certifikovanou schopnost reprodukovat 100% objem barev při jakékoliv úrovni jasu.

Spolu s výjimečným soundbarem Samsung vytvoří nepřekonatelnou audiovizuální souhru a poskytnou vám neopakovatelný divácký zážitek. Díky režimu Ambient i neaktivní obrazovka QLED splyne s okolní stěnou či zobrazí dekorativní obsah. Anebo vyšperkujte svůj interiér s The Frame TV, který ho promění v galerii světové úrovně.

Více zde
>Domácí spotřebiče

Domácí spotřebiče

Získejte inteligentní pomocníky pro celou domácnost – od kuchyně po koupelnu. S pračkou QuickDrive vyperete prádlo účinněji, šetrněji a až o polovinu rychleji.

Chladnička s technologiemi SpaceMax a Twin Cooling Plus uchová větší množství potravin čerstvé po delší dobu. Technologickou špičku pak představuje chytrá chladnička The Family Hub s rozsáhlým displejem a praktickými funkcemi pro snazší život. Robotický vysavač PowerBot se zase postará o precizní úklid podlahy.

Díky domácím spotřebičům Samsung si usnadníte péči o domácnost a získáte více času na důležitější věci.

Více zde
>Monitory, tiskárny, paměťové karty

Monitory, tiskárny, paměťové karty

Usnadněte si multitasking na rozsáhlejší pracovní ploše. Vychutnejte si zábavu na herním QLED monitoru s minimální dobou odezvy. Dopřejte si konstantně vysokou vizuální kvalitu díky preciznímu zakřivení obrazovky. Monitory Samsung splňují ty nejnáročnější požadavky profesionálů i hráčů.

Nebo se seznamte s nabídkou SSD disků a paměťových karet Samsung. Získáte více místa pro své soubory. Zrychlíte čtení i zápis dat. A díky jejich spolehlivosti a odolnosti ochráníte svá data před nepříznivými podmínkami.

Více zde
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů