×
Kód: SMF1870392 ID: 1617443

Sada zabezpečovacího systému Somfy Home Alarm bílá

sada zabezpečovacího systému • součástí vnitřní siréna 110 dB • dále obsahuje pohybové čidlo, 2× klíčenka Key Fob, 3× dveřní/okenní čidlo IntelliTAG, centrálu Somfy Link • bezdrátová komunikace •...

10 290 Kč
u vás již 04.10.

Vše o produktu

sada zabezpečovacího systému • součástí vnitřní siréna 110 dB • dále obsahuje pohybové čidlo, 2× klíčenka Key Fob, 3× dveřní/okenní čidlo IntelliTAG, centrálu Somfy Link • bezdrátová komunikace • možnost dalšího rozšíření • kompatibilní se systémy Somfy Protect a TaHoma • mobilní aplikace v češtině

Somfy Protect Home alarm, bílá


Centrála Somfy Link


Rozšiřuje pokrytí na všechny komponenty alarmu Somfy Protect. Zesilovač zapojíte do elektrické zásuvky a mobilní aplikace Somfy Protect vás provede instalačními kroky a dá vám tip, kde jej optimálně umístit. Centrála má vestavěnou baterii s autonomním 6hodinovým provozem, ochranu proti neoprávněné manipulaci s notifikací na smartphone.


Čidlo pohybu jako součást systému


Součástí je malé, diskrétní a bezdrátové čidlo, které detekuje všechny lidské pohyby, zatímco zůstává lhostejné k domácím mazlíčkům. Čidlo má široký úhel detekce 130° do vzdálenosti 7 m. Disponuje ochranou proti neoprávněné manipulaci. Je napájeno 1× CR 123A baterií s životností cca 2 roky (při 10 detekcích za hodinu).

 


Klíčové vlastnosti:


  • Sada zabezpečovacího systému
  • Součástí vnitřní siréna 110 dB
  • Obsahuje i pohybové čidlo, 2× klíčenku Key Fob, 3× dveřní/okenní čidlo IntelliTAG, centrálu Somfy Link
  • Bezdrátová komunikace
  • Možnost dalšího rozšíření
  • Kompatibilní se systémy Somfy Protect a TaHoma
  • Mobilní aplikace v češtině

 


Jednoduchý, bezdrátový a účinný bezpečnostní systém pro váš domov.

  


Jednoduchá instalace a modularita


Nainstalovat Somfy Home Alarm je opravdu snadné. Produkty jsou bezdrátové a jejich instalace se obejde bez vrtání (s výjimkou venkovní sirény, která musí být mimořádné robustní, aby dokázala ochránit váš domov před vandalismem). Ušetřete si zbytečných starostí a nákladů na instalaci. Systém je možné dále rozšiřovat o druhou sirénu, 10 kamer a na maximální počet až 50 čidel IntelliTAG či 50 klíčenek Key fob.


 


 


 


Ovládejte svůj systém


Aktivujte a deaktivujte svůj systém Somfy jednoduše pomocí aplikace, ať už jste kdekoliv. Systém Smart Activation vám s tím pomůže. Navíc vám systém sám připomene, že je třeba jej aktivovat, jakmile opustíte domov, a to prostřednictvím notifikace na mobilní telefon či Apple Watch. Stejně tak deaktivuje systém, jakmile se vrátíte domů. Kdo je a není doma vidíte díky ikonkám ve spodní části aplikace. Svým přátelům, sousedům a rodině můžete poskytnout přístup do systému a umožnit jim tak reagovat na problémy, když zrovna nebudete dostupní. Spravujte uživatelská práva pro každou osobu (aktivace a deaktivace alarmu, omezený přístup ke kamerám, pokud nastane poplach atd.).


 


 


  


 


 Odhalení ještě před pokusem o vloupání


Díky patentované technologii IntelliTAG® spustí senzory vibrací a násilného otevření alarm, ještě než se nežádoucí osoba dostane dovnitř. Čidla IntelliTAG® jsou určena do interiéru pro připevnění k oknu či dveřím a disponují ochranou proti neoprávněné manipulaci. Čidlo je napájeno jednou AAA baterií.


 


 


  


Klíčenka KeyFob


Osobní dálkové ovládání, které automaticky odblokuje váš systém, jakmile se vrátíte domů. Připomene vám také jeho aktivaci při odchodu (pomocí aplikace Somfy Protect). Nabízí 4 tlačítka – vypnutí, zapnutí, dočasný noční režim i nouzový signál, který spustí alarm. Klíčenka komunikuje přes Bluetooth. Upozorní na vybitou baterii a potvrzení příkazu můžete sledovat pomocí LED diody.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 60 měsíců
Kód výrobce 1870392
Použití zabezpečení
Komunikační technologie RF
Počet aktivních prvků 8
Dosah 200 m
Možnost rozšíření o další komponenty Ano
Funkce (Typ) zabezpečovací systém
Základní sada Ano
Značky Somfy
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Rozměry balení
Šířka výrobku 30.8 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 30.8 cm
Hmotnost výrobku 2.2 kg

Uživatelské recenze - Sada zabezpečovacího systému Somfy Home Alarm bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 60 měsíců
Kód výrobce 1870392
Použití zabezpečení
Komunikační technologie RF
Počet aktivních prvků 8
Dosah 200 m
Možnost rozšíření o další komponenty Ano
Funkce (Typ) zabezpečovací systém
Základní sada Ano
Značky Somfy
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 30.8 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 30.8 cm
Hmotnost výrobku 2.2 kg