×
Kód: WMF3201000242 ID: 1595728

Sada kuchyňských nožů WMF Grand Gourmet

sada nožů • 1× kuchařský nůž s délkou čepele 20 cm, 1× univerzální nůž s délkou čepele 14 cm, 1× nůž na zeleninu s délkou čepele 9 cm • tradičně kované nože • čepel a rukojeť z nerezové oceli...

5 499 Kč
u vás již 04.10.

Vše o produktu

sada nožů • 1× kuchařský nůž s délkou čepele 20 cm, 1× univerzální nůž s délkou čepele 14 cm, 1× nůž na zeleninu s délkou čepele 9 cm • tradičně kované nože • čepel a rukojeť z nerezové oceli Cromargan 18/10 • dlouhotrvající ostrost • bez spár • ruční mytí

Sada nožů WMF Grand Gourmet, 3 ks


Základem každé dobře vybavené kuchyně jsou kvalitní nože. Pořízením 3dílné sady WMF Grand Gourmet získáte hned tři neocenitelné pomocníky, se kterými budete vařit jako šéfkuchař. Každý z nožů má jiné využití, každodenní příprava jídel s nimi proto bude hračka. Německá značka WMF proslula svým důrazem na kvalitu. Nože jsou proto po celé délce kované kovářským kladivem. Tento tradiční způsob výroby byl zkombinován s nejmodernější technologií v podobě Performance Cut. To znamená, že nůž byl několikrát vyleštěn a broušen. Výsledkem je maximální možná kvalita.


Kovány z jednoho kusu oceli


Nože ze sady WMF Grand Gourmet jsou vyrobené z nerezové oceli Cromargan 18/10. Ta se pyšní ukázkovými vlastnostmi včetně vysoké odolnosti vůči mechanickému poškození a korozi. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je zárukou toho, že se vám s noži bude dobře manipulovat. Práce s nimi zároveň bude bezpečná. Mezi čepelí a rukojetí nenajdete žádné spáry, za kterými by se mohly zachytávat kousky zpracovávaných surovin. Nože jsou tudíž velmi hygienické. Očistit je stačí vodou s prostředkem na mytí nádobí.


Využití při každodenním vaření


V sadě najdete kuchařský nůž s délkou čepele 20 cm, který je základním nástrojem každého správného kuchaře. Využijete ho při porcování masa, ryb i sekání bylinek. Univerzální nůž s čepelí o délce 14 cm můžete vzít do ruky, ať už krájíte cokoliv. S malým nožem na zeleninu pak pohodlně nakrájíte rajčata, očistíte houby nebo oloupete brambory.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Materiál čepele ocel
Materiál rukojeti nerez, ocel
Počet kusů v sadě 3 ks
Značky WMF
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 38.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Sada kuchyňských nožů WMF Grand Gourmet

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Materiál čepele ocel
Materiál rukojeti nerez, ocel
Počet kusů v sadě 3 ks
Značky WMF
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 38.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg