×
Kód: MIESCOUTRX3 ID: 1644442

Robotický vysavač Miele Scout RX3 Runner bronzový

robotický vysavač • hlučnost 71 dB • 3D smart navigace pro prvotřídní zachycování prachu • aplikace Miele Scout • kartáče Corner Brush se dostanou i do rohů • výdrž 120 min • technologie Furniture...

17 990 Kč
můžete mít již 09.02.
rychlart do 30 minut

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 5 217 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 3 958 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 979 Kč

Popis produktu

robotický vysavač • hlučnost 71 dB • 3D smart navigace pro prvotřídní zachycování prachu • aplikace Miele Scout • kartáče Corner Brush se dostanou i do rohů • výdrž 120 min • technologie Furniture Protection pro ochranu nábytku • 400ml nádoba na nečistoty • na koberce i podlahy • plánování úklidu • bezdotykové rozpoznání překážek • inteligentní navigace

Miele Scout RX3 Runner, bronzová


S robotickým vysavačem Miele Scout RX3 Runner už nemusíte trávit dlouhé hodiny pravidelným vysáváním a vytíráním. Práci v celé domácnosti za vás zastane tento malý společník, který je vybavený moderními technologiemi pro ty nejlepší výsledky úklidu. Integrovaná baterie mu zajistí až 120 minut provozu, aby bez problémů zvládl pokrýt celou podlahovou plochu. Nastavte si v aplikaci na telefonu plán úklidu a o nic dalšího se nestarejte. Vysavač s technologií Furniture Protection chrání nábytek před odřením. Má dlouhé kartáče Corner Brush, které se bez problémů dostanou až do rohů místností, aby nikde nezbylo ani smítko prachu. Technologie bezdotykového rozpoznání překážek eliminuje riziko poškození robotického vysavače.


Přechod na koberec


Vysavač si poradí i při přechodu z jedné místnosti do druhé nebo při změně materiálu. Dokáže bez problémů překonávat nízké okraje a prahy do výšky 17 mm, takže ho můžete nechat pracovat v celém domě bez dozoru s jistotou, že se dostane do každého rohu.


Filtr AirClean Plus


Efektivní filtraci a kvalitní čisté ovzduší po úklidu zajistí filtr AirClean Plus. Vysavač se hodí i do rodin s alergiky, malými dětmi a domácími zvířaty. Pro všechny zde budou vytvořené ideální podmínky bez prachu v ovzduší.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Pokročilá 3D navigace pro bezchybný plán úklidu
  • Svými kartáči se dokáže dostat i do rohů místností
  • Chrání nábytek a eliminuje riziko nárazu do překážek
  • Dlouhá bezdrátová výdrž až 120 minut na jedno nabití
  • Snadné ovládání na dálku přes aplikaci Miele Scout

 


Bezdrátový robotický vysavač úklid domácnosti převezme za vás.

 


Efektivní systém Quattro Cleaning Power


Univerzální robotický vysavač se výborně hodí pro úklid tvrdých podlah i jemných koberců. Pracuje se čtyřstupňovým čisticím systémem a dává vám na výběr ze čtyř režimů čištění, které se přizpůsobí konkrétním požadavkům.

 


3D Smart navigace


K mapování prostoru používá vysavač inteligentní 3D Smart navigaci. Na jeho těle se nachází dvě čelní kamery, které rozpoznávají předměty a brání nárazům do překážek.

 


Rohové kartáče


Robot se dostane i do těsné blízkosti stěn a do rohů místností, aby na zemi nezanechal ani smítko prachu. Jeho boční kartáče mají dvacet ramen a jsou výkyvné, takže se přizpůsobí danému designu místnosti na sto procent.

 


Technologie rozpoznání nábytku


Nyní již nehrozí, že by vám vysavač mohl poničit židle a další nábytek. Při práci používá technologii rozpoznání nábytku. Zavčas vidí překážku nebo schody a vyhne se jí, aby nedošlo k nárazu či pádu.

 


Ploché provedení


Kompaktní přístroj se dokáže dostat i pod pohovku nebo postel, kde se většinou usazují chuchvalce prachu. Když pak před Vánoci nábytek posunete, s potěšením zjistíte, že je pod ním perfektně uklizeno.

 


Dlouhá výdrž baterie


Baterie uvnitř vysavače mu umožní pracovat až po dobu 170 minut. Díky tomu je přístroj vhodný i do větších domácností, kde bez obtíží zvládne uklidit celý prostor, aniž byste museli hnout prstem.

 


Funkce mapování a časovač


Přímo v aplikaci si můžete pohodlně zobrazit aktuálně zvolený postup čištění, nebo ho upravit podle vlastních preferencí a požadavků. Jednou z praktických funkcí přístroje je také časovač. Nastavte si automatické spuštění a vracejte se domů z práce nebo ze školy do perfektně uklizené domácnosti každý den.

 Dotykové ovládání


Kromě aplikace máte k dispozici také dotykové ovládání přímo na těle vysavače. Dotykový displej je přehledný a intuitivní, takže si můžete úklid naplánovat a spustit během chvilky.


 


 


 


 


  


Aplikace v telefonu


Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Miele Scout a mějte ovládání přístroje plně pod kontrolou. Můžete zde zvolit plán úklidu, vybrat oblasti, kam vysavač nemá jet, nebo nastavit prioritu úklidu. V balení nechybí ani dálkový ovladač, abyste se k vysavači nemuseli ohýbat.


 


 

Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (3.17 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď nemá
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost 71 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.4 l
Mobilní aplikace Ano
Použití robotický vysavač
Doba provozu na jedno nabití až 120 min.
Výška 8.5 cm
Druh podlahy na koberce, na tvrdé podlahy
Na zvířecí chlupy Ne
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace inteligentní navigace
Značky Miele
Rozměry balení
Šířka výrobku 54.5 cm
Výška výrobku 14.1 cm
Hloubka výrobku 38.5 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg

Uživatelské recenze - Robotický vysavač Miele Scout RX3 Runner bronzový

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď
nemá
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost
71 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.4 l
Mobilní aplikace
Ano
Použití robotický vysavač
Doba provozu na jedno nabití až 120 min.
Výška 8.5 cm
Druh podlahy na koberce, na tvrdé podlahy
Na zvířecí chlupy Ne
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace inteligentní navigace
Značky Miele
Šířka výrobku 54.5 cm
Výška výrobku 14.1 cm
Hloubka výrobku 38.5 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (3.17 MB)