×
Kód: POKRR100W ID: 1614083

Reproduktory Polk Reserve R100, 2 ks bílý

regálové reproduktory • maximální výkon zesilovače 30–150 W • citlivost 86 dB • frekvenční rozsah 44–50 000 Hz • impedance 4 ohm • 2× regálový reproduktor • 1" tweeter • 5,25" woofer • rozměry 166 ×...

13 990 Kč
očekáváme 02.02.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 4 057 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 3 078 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 539 Kč

Popis produktu

regálové reproduktory • maximální výkon zesilovače 30–150 W • citlivost 86 dB • frekvenční rozsah 44–50 000 Hz • impedance 4 ohm • 2× regálový reproduktor • 1" tweeter • 5,25" woofer • rozměry 166 × 324 × 259,5 mm • hmotnost 5,5 kg

- Uhlazený a elegantní design

  • Vlajkové reproduktory
  • Hluboký nenucený bas díky X-Port

    JAK ZNÍ TO LEPŠÍ

Život je pěkný. Pořídíte si lepší dům. Lepší nábytek. Lepší auto. Ale proč jste si doposud nepořídili lepší reprosoustavy?

Se svou nenápadnou elegancí má řada Reserve minimalistický design s univerzální přitažlivostí. Díky převzetí reproduktorů z vlajkových lodí Polk nabízí reprosoustavy výjimečný zvuk, který soupeří s konkurencí dvakrát tak drahou. Ponořte se do svých oblíbených hudebních nahrávek nebo každotýdenních filmových večerů s novými Polk Reserve.

Prstencový vysokotónový měnič Pinnacle s vysokým rozlišením Více než 40 let inovací vysokotónových reproduktorů, navrhování a prototypování vedlo Polk Audio k vývoji nového 1" tweeteru Pinnacle typu Ring Radiator s vysokým rozlišením, který nabízí ultra čisté, zaostřené výšky bez nežádoucího zabarvení nebo zkreslení. Tweeter Pinnacle využívá jemně laděný zvukovod, který významně zlepšuje vyzařovací charakteristiku vysokofrekvenční energie, čímž zajišťuje široké poslechové místo, přičemž pečlivě zatlumená zadní komora pomáhá usměrnit jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že tweeter Pinnacle je navržený pro poslech současné dvoukanálové hudby, stejně jako multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo soundtracích videoher.

5,25" membrána s turbínovou geometrií Polk vyvinul membránu typu Turbine speciálně pro své vlajkové výrobky, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s odlévanou turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se přidávala váha. Uslyšíte každý detail a zažijete hladký a jemný, detailní přednes středních tónů a nenásilný bas.

Nový patentovaný Polk X-Port (ETF) Nový patentovaný Polk X-Port využívá Eigentone Filtr (ETF), nabízející nenásilný bas bez zkreslení. Skládá se z řady uzavřených tlumených trubicových absorbérů, které jsou speciálně naladěné pro zachycení a eliminaci tradičního zkreslení reprosoustav. X-Port zajišťuje, že vyšší basy a střední frekvence nebudou ovlivněny rezonancemi kabinetů a portu pro hladký a detailní přednes.

Elegantní moderní design Regálové reprosoustavy Reserve R100 jsou dostupné ve dvou moderních provedeních: Půlnoční Černá a Saténová Bílá (k dostání v polovině 2021).

Ozvučnice navržené pro lepší výkon Polk věří, že ozvučnice by měly být krásné a přidávat k reprodukci co nejméně. Ozvučnice Polk Reserve, vnitřní vzpěry a interní ozvučnice jsou pečlivě navržené pro minimalizaci nechtěného stojatého vlnění a eliminaci nechtěných rezonancí. Výsledkem je kabinet, který pevně drží pole reproduktorů, zatímco ty věrně reprodukují nahrávky.

Certifikace pro vysoké rozlišení Váš zvuk je jen tak dobrý jako jeho zdroj. S certifikací Hi-Res Audio nabízí Polk Reserve R100 čistý a detailní přednes vysokých tónů. Ženské vokály jsou obzvláště hladké a nezabarvené.

Technické parametry

Reproduktory
Typ určení regálové
Typ soustavy pasivní
Konfigurace reprosoustavy 2.0
Centrální reproduktory
Centrální reproduktor Ne
Hlavní reproduktory
Impedance / hlavní reproduktory 4 ohm
Počet pásem / hlavní reproduktory 2
Funkce
Bass Reflex Ano
Obecné informace
Citlivost 86 dB
Impedance 4 ohm
Výkon zesilovače maximální 150 W
Venkovní použití Ne
Počet ks v balení 2 ks
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Polk
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.6 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 5.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 47.8 cm
Výška výrobku 34.8 cm
Hloubka výrobku 42.2 cm
Hmotnost výrobku 12.9 kg

Uživatelské recenze - Reproduktory Polk Reserve R100, 2 ks bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Typ určení regálové
Typ soustavy pasivní
Konfigurace reprosoustavy
2.0
Centrální reproduktor Ne
Impedance / hlavní reproduktory 4 ohm
Počet pásem / hlavní reproduktory 2
Bass Reflex
Ano
Citlivost
86 dB
Impedance
4 ohm
Výkon zesilovače maximální 150 W
Venkovní použití Ne
Počet ks v balení 2 ks
Záruka 24 měsíců
Značky Polk
Šířka výrobku 16.6 cm
Výška výrobku 32.4 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 5.5 kg
Šířka výrobku 47.8 cm
Výška výrobku 34.8 cm
Hloubka výrobku 42.2 cm
Hmotnost výrobku 12.9 kg