×
Kód: TLF824917 ID: 1636688

Pulzní oxymetr TrueLife X5 BT

pulzní oxymetr • Bluetooth • měření saturace kyslíkem, tepové frekvence, perfuzního indexu • kompaktní provedení • umístění na prst • OLED displej • 6 režimů zobrazení • použití v domácnosti •...

999 Kč
u vás již 06.12.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

pulzní oxymetr • Bluetooth • měření saturace kyslíkem, tepové frekvence, perfuzního indexu • kompaktní provedení • umístění na prst • OLED displej • 6 režimů zobrazení • použití v domácnosti • aplikace v telefonu

TrueLife X5 BT


Udržujte si stálý přehled o svém tepu, saturaci krve kyslíkem a perfuzním indexu. Pořiďte si pulzní oxymetr TrueLife X5 BT, který stačí jednoduše nasadit na prst. Kompaktní a lehké zařízení vám následně přesně změří všechny hodnoty a zobrazí vám je na přehledném OLED displeji. Vyberte si z nabídky šesti režimů zobrazení, abyste měli hodnoty vždy ihned k dispozici. Oxymetr disponuje technologií Bluetooth. S její pomocí ho můžete připojit ke svému chytrému telefonu, abyste data synchronizovali s aplikací a měli je dostupné i pro zpětné prohlížení a porovnávání.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Změřte si tep a saturaci kyslíku v krvi pohodlně doma
  • Kompaktní a lehké zařízení stačí nasadit na prst
  • Aktuální hodnoty se zobrazí na OLED displeji
  • Přes Bluetooth ho připojíte k telefonu
  • Sledujte vývoj hodnot přehledně v chytré aplikaci

 


Výsledky měření si přes Bluetooth snadno přenesete do aplikace v telefonu.

 


Pro domácí používání


Kompaktní a lehký oxymetr můžete používat doma i na cestách. Stačí ho nasadit na prst a během několika vteřin získáte informace o aktuálních naměřených hodnotách.


 
 


Nastavitelný OLED displej


Naměřená čísla se zobrazí na velkém přehledném OLED displeji. Podle vlastních preferencí si navíc můžete vybrat z nabídky různých zobrazení, aby stačil letmý pohled a hned jste věděli, jak na tom jste.


 
 Měření SpO2


Oxymetr měří saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem. Nemusíte proto chodit k lékaři, abyste zjistili, zda se vám tělo správně okysličuje.


 


 Tepová frekvence


Chytré a sportovní hodinky nabízí funkci měření tepové frekvence, ovšem pouze oxymetr vám ji změří skutečně přesně. Kromě aktuální číselné hodnoty zobrazí také tepovou vlnu a pokud chcete, můžete si nastavit i zvukový doprovod tepu, který vám pomůže naměřenou hodnotu ještě lépe pochopit.


 


 Vysoká přesnost měření


Speciální senzory uvnitř přístroje zajistí mimořádně přesné měření. Údaje na displeji jsou zobrazené s přesností +- 2 %.


 


 Perfuzní index


Kromě měření saturace krve kyslíkem a tepové frekvence si na displeji zobrazíte také perfuzní index. Jedná se o informaci o podílu okysličené krve, která přichází s každým srdečním tepem, ku celkovému množství krve, které máte v končetině již přítomné.


 


 6 způsobů zobrazení


Na barevném displeji si tři naměřené hodnoty můžete zobrazit šesti různými způsoby, na výběr máte šest vizuálních režimů.


 


 Zvukový indikátor


Po aktivaci zvukového indikátoru vždy uslyšíte, když je hodnota saturace krve vyšší, než je nastavená hranice.


 


 Kompaktní design


Díky mimořádně malým rozměrům a zanedbatelné hmotnosti můžete přístroj nosit všude s sebou a používat, kdykoliv potřebujete.


 


 Certifikované zdravotnické zařízení


Jedná se o certifikované zdravotnické zařízení. Má klinicky ověřenou přesnost, takže si můžete být jistí, že se na jeho výsledky můžete vždy spolehnout.


 


 Bezbolestné použití


Nejen, že je použití rychlé a snadné, ale dokonce ani nebolí. Hodnoty si lze tedy měřit v průběhu dne, jak potřebujete, nebude vadit ani dětem a lidem citlivým na bolest.


 


 Nízká spotřeba energie


Spolu s oxymetrem najdete v balení také dvě AAA baterie, které vystačí až pro 32 hodin provozu přístroje.


 


 Automatické vypnutí


Ušetřete energii, abyste nemuseli baterie často měnit. Po delší době nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, takže na něj po skončení měření nemusíte vůbec myslet.


 


 Praktické pouzdro


V době nepoužívání uložte zařízení do dodávaného pouzdra, které ho chrání proti poškození. Pouzdro můžete připevnit i na opasek pomocí poutka.


 


 Pro všechny věkové kategorie


Otvor pro prst je univerzální a vyrobený ze silikonového hypoalergenního materiálu. Oxymetr lze proto používat pro měření u dospělých i dětí.


 


 Připojení přes Bluetooth


Technologie Bluetooth vám umožní spárovat přístroj s chytrým telefonem. Po synchronizaci dat uvidíte naměřené hodnoty v aplikaci, kde se k nim dostanete kdykoliv i zpětně.


 


 


Mobilní aplikace


Stáhněte si do svého smartphonu zdarma aplikaci v češtině, abyste měli k dispozici všechny naměřené hodnoty a mohli je snadno porovnávat a kontrolovat.


 


 Sdílení výsledků


Výsledky měření můžete sdílet s ostatními, aby vaše rodina i ošetřující lékař vždy přesně věděli, jak na tom jste.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ zdravotní pomůcky pulzní oxymetr
Značky TrueLife
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 3.7 cm
Hloubka výrobku 3.2 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 6.8 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Pulzní oxymetr TrueLife X5 BT

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ zdravotní pomůcky pulzní oxymetr
Značky TrueLife
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 3.7 cm
Hloubka výrobku 3.2 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Šířka výrobku 6.8 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg