×
Kód: OPT9572702GC0E ID: 1569423

Projektor Optoma W320USTi (95.72702GC0E)

57 390 Kč
očekáváme 09.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 16 643 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 12 626 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 6 313 Kč

Popis produktu

Interaktivní Ultra Short Throw projekce
Projektujte jasné a zářivé prezentace bez námahy v jakoukoliv denní dobu. Projektor W320USTi s novou interaktivní technologii TouchBeam “dotkni se prstem“ je ideální pro firmy, školy, vysoké školy a může se pochlubit dlouhou životností lampy až 6500 hodin* a funkcemi spořícími energii, které poskytují nízké celkové náklady na provoz. Výrobcem udávaný světelný tok je 4000 ANSI lumenů. Projektor poskytuje kompletní balík pro poutavější učení s mnoha novými funkcemi, dva HDMI vstupy, výkonný 16W vestavěný reproduktor, kompaktní šasi a zcela nový montážní systém pro rychlou a jednoduchou instalaci.

Vysoký kontrast
Přidejte Vašim obrázkům větší hloubku obrazu s vysoce kontrastním projektorem W320USTi, kde je kontrast 20 000:1. S jasnější bílou a ultra-bohatou černou barvou obrazy ožívají a text se zobrazí ostrý a jasný – ideální pro firemní zasedání nebo vzdělávací aplikace pro školy.

Optoma projektor je schopen zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř libovolného zdroje, včetně 3D přehrávače Blu-ray, 3D pozemního vysílání a poslední generace herních konzolí. Podpora rychlé 144Hz obnovovací frekvence poskytuje ultra-hladký obraz bez rušivého přeblikávání obrazu.

Ultra Short Throw
Promítejte obraz s úhlopříčkou 100 palců již od vzdálenosti 55 cm. Ultra Short Throw minimalizuje vzdálenost projektoru od projekční plochy, to Vám umožní umístit projektor blíže ke stěně, což snižuje stíny a umožňuje prezentovat s lehkostí.

Interaktivní technologie TouchBeam
TouchBeam “dotkni se prstem“ interaktivní technologie Optoma umožňuje několika lidem pracovat na obrazovce současně bez použití pera. Díky této technologii je velmi snadné kreslit, komentovat, zvětšovat a otáčet obrázky na promítané obrazovce. Dokonce si můžete otevírat dokumenty, nebo procházet web, aniž se dotknete Vašeho počítače. Tento projektor je navržen pro podniky, školy, vysoké školy a umožňují mnohem přirozenější a intuitivnější způsob interakce s digitálním obsahem.

Integrovaný reproduktor
O zvuk se stará integrovaný reproduktor, díky kterému není nezbytnou nutností připojovat externí zvuková zařízení a projektor se tak stává o to více mobilní.

Automatické vypnutí
Mohou nastat případy, kdy je projektor ponechán v provozu i když se nepoužívá. Chcete-li ušetřit energii, funkce "Auto Power Off" zajistí, že se projektor automaticky vypne po uplynutí nastavené doby, po kterou není používán.

Opačně funguje funkce rychlého obnovení, kdy je potřeba opětovně zapnout projektor v případě, že jej nedopatřením vypneme. U projektoru W320USTi se délka tohoto obnovení pohybuje do 100 sekund.

Úspora energie
Pomocí speciálně navržených režimů lampy, můžete snížit spotřebu energie až o 70 %. Každý režim má také pozitivní vliv na životnost lampy, při současném snížení celkových nákladů na provoz a údržbu projektoru.

Držte neustále kontrolu nad svou prezentací právě díky Eco AV MUTE. Nasměrujte pozornost publika od obrazu k Vašemu mluvenému slovu tím, že šetrně přerušíte projekci obrazu, když jí právě není potřeba. Pozitivně tím také ovlivníte životnost lampy a to jejím prodloužením až o 70 % životnosti.

Eco+ technologie spojuje vysoký kontrast, delší životnost lampy a energeticky úsporné funkce, které jsou snadno použitelné a zároveň snižují spotřebu energie.

Ovládání projektoru
Společnost Optoma představuje širokou škálu možností, jak můžete řídit a monitorovat projektor vzdáleně.

RS232 - Optoma projektory přicházejí s rozsáhlým souborem RS232 příkazů, takže je jednoduché s jejich pomocí snadno projektor spravovat.
AMX Kompatibilita - Dynamic Discovery Protocol je začleněna do projektoru což umožňuje snadnou instalaci se systémy s kontrolním systémem AMX.
LAN Control - Používání kompatibilní RoomView® software můžete zapnutí / vypnutí, sledovat, řídit a ovládat až 250 projektorů najednou z kteréhokoliv počítače.
Naplánujte, kdy mají být projektory zapnuty nebo vypnuty.
Ovládejte a měňte nastavení projektoru pomocí jednoduchého webového rozhraní přímo ve Vašem prohlížeči.
Možnosti textu vysílání Pohotovosti naléhavého nebo důležitého oznámení.
Bezdrátové připojení
Bezdrátové připojení (výbava na přání)
Vytváření prezentací už nemůže být jednodušší. S použitím příplatkových funkcí WPS bezdrátového adaptéru (prodává se samostatně) a funkce WPS Vašeho AP (nutná podpora zařízení) - můžete připojit displej bezdrátově z notebooku, počítače nebo mobilního zařízení a prezentovat.

Neuvěřitelné barvy
Projektor Optoma W320USTi je vybaven technologií BrilliantColor™ k produkci úchvatně jasného obrazu s dokonale vyváženými živými barvami.

Režim 24/7
Optoma projektor s DLP® technologií uspokojí požadavky zákazníků požadujících nejvyšší kvalitu a je tak vhodný pro náročné instalace. Projektor může běžet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po delší dobu, na rozdíl od mnoha konkurenčních projektorů. Na tuto vlastnost poskytuje Optoma oficiální garanci a použití projektoru v režimu 24/7 nijak neovlivní záruční podmínky.

5 let záruka Optoma
Jsme si naprosto jistí, že náš projektor po mnoha letech používání bude poskytovat naprosto stejně kvalitní barevné podání jako v den, kdy jste si jej pořídili. Na toto poskytuje Optoma oficiální záruku 5 let.

Svítivost (v ANSI lumenech):4000; Kontrast (hodnota : 1):20 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:WXGA (1280 x 800); Životnost lampy (v hodinách):2 000; Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory, Interaktivní promítání; Uchycení:Na zeď

Technické parametry

Projektor
Kategorie určení interaktivní, kancelářské, škola
Technologie projekce DLP
Nativní rozlišení WXGA (1280 × 800, 1280 × 768)
Maximální rozlišení WXGA (1280 × 800, 1280 × 768)
Kontrast 20000 : 1
Automatická korekce náklonu Ne
Automatické ostření Ne
Dálkové ovládání v balení Ano
Vestavěné reproduktory Ano
3D Ano
Krátká projekce Ano
Lampa
Svítivost (ANSI) 4000 lumenů
Životnost lampy (běžný režim) 2000 hod.
Rozhraní
HDMI vstup 1
DVI-I Ne
VGA (D-SUB) Ano
Rozhraní kompozitní
USB vstup Ano
Ethernet ne
Wi-Fi Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 95.72702GC0E
Značky Optoma
Rozměry balení
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 40.0 cm
Hloubka výrobku 10.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg

Uživatelské recenze - Projektor Optoma W320USTi (95.72702GC0E)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Kategorie určení interaktivní, kancelářské, škola
Technologie projekce
DLP
Nativní rozlišení
WXGA (1280 × 800, 1280 × 768)
Maximální rozlišení WXGA (1280 × 800, 1280 × 768)
Kontrast
20000 : 1
Automatická korekce náklonu Ne
Automatické ostření Ne
Dálkové ovládání v balení
Ano
Vestavěné reproduktory Ano
3D Ano
Krátká projekce Ano
Svítivost (ANSI)
4000 lumenů
Životnost lampy (běžný režim) 2000 hod.
HDMI vstup
1
DVI-I Ne
VGA (D-SUB) Ano
Rozhraní kompozitní
USB vstup
Ano
Ethernet ne
Wi-Fi
Ne
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 95.72702GC0E
Značky Optoma
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 40.0 cm
Hloubka výrobku 10.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg