Kód: TPKDECOP72PACK ID: 1559257

Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco P7 AC1300 Hybrid Mesh WiFi system, 2 Pack + IP TV na 3 měsíce ZDARMA (Deco P7(2-pack)) bílý

0 Kč
Není skladem

Vše o produktu

Potřebujete ten správný router a nevíte si rady? S výběrem vhodného routeru TP-Link vám pomůžeme zde.

TP-Link Deco P7 AC1300


Dopřejte si rychlý a stabilní internet v každé místnosti. Využijte meshový Wi-Fi systém TP-Link Deco P7 AC1300, který zajistí vyšší přenosovou rychlost i spolehlivé pokrytí bez hluchých míst. Podporuje totiž vytváření sítě přes elektrické rozvody, aby signál mohl volně procházet a neomezovaly ho stěny místností. Dvě jednotky v balení zajistí dvoupásmové Wi-Fi připojení s rychlejší sítí až o 60 %. K internetu bez problémů můžete připojit až stovku zařízení, aniž by došlo k jeho zpomalení.


Komplexní správa a ochrana sítě


Nastavení provedete během chvilky. Stáhněte si do svého smartphonu aplikaci Deco a postupujte krok za krokem dle pokynů na obrazovce. Stejně snadná je i následná správa sítě; můžete např. aktivovat rodičovskou pojistku, chránit síť před vnějšími hrozbami pomocí antiviru nebo upravovat priority pro různá zařízení a zajistit si tím ideální rychlost pro každé z nich. O bezproblémový chod zařízení se stará výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm.


Hybridní Wi-Fi systém s dvoupásmovou sítí zajistí stabilní a rychlé připojení po celém domě.

 


Meshová síť s Powerline


Meshový router Deco P7 plně podporuje vytváření sítě přes elektrické rozvody. Systém powerline spolupracuje s bezdrátovým připojením a poskytuje ještě lepší rychlost přenosu dat za eliminace hluchých míst i v patrových domech.


 
 


Navýšení rychlosti


Užívejte si mimořádnou rychlost svého internetového připojení, která je až o 60 procent vyšší než u běžného Wi-Fi připojení. Kombinace dvoupásmového bezdrátového připojení s powerline přes elektrické rozvody zajistí, že nikdy nebudete muset čekat na načtení stránky nebo stažení dokumentu.

 


Dokonalé pokrytí


Mrtvé zóny ve větších domech jsou již minulostí. S Deco M5 získáte dokonalé pokrytí v každém koutě každé místnosti. Sedněte si pohodlně do křesla či na pohovku, nebo choďte bez omezení po pokoji s telefonem v ruce a hrajte online hry, aniž by hrozilo, že vám vypadne signál.

 


Internet bez čekání


K jednomu routeru bez obtíží připojíte až sto různých zařízení, aniž byste se museli spojit s nižší internetovou rychlostí. Přístroj využívá technologii 802.11ac, která zaručí až trojnásobnou rychlost oproti routerům předchozí generace. Ať už používáte připojení u jakéhokoliv zařízení, můžete se spolehnout na plynulý a rychlý chod bezdrátového připojení.

 


Hladký přechod mezi zónami


Všechny jednotky Deco jsou vzájemně kompatibilní. Pokud se rozhodnete dokoupit další pro zvýšení dosahu pokrytí, stačí je spárovat a nemusíte se o nic dalšího starat. Všechny dohromady vytváří jednotnou Wi-Fi síť. Jak se pohybujete, automaticky dochází k připojování telefonu či jiných zařízení k nejbližší Deco jednotce, abyste měli zajištěné vždy nejrychlejší a nejsilnější připojení bez přerušování.

 


Snadné nastavení


K nastavení jednotek vám postačí smartphone a několik minut času. Stáhněte si do telefonu aplikaci a postupujte podle pokynů na displeji. Konfigurace systému bude hotová jako mrknutím oka, abyste zařízení mohli ihned začít používat. Můžete si mimo jiné nastavit rodičovskou ochranu, aktivovat antivirus nebo nastavovat priority pro různá zařízení či aplikace k zajištění nejrychlejšího provozu za všech okolností.


Technické parametry

Další parametry
Barva bílá
4G/LTE Ne
VDSL Ne
USB Ne
Počet LAN portů 2
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi 1267 MB/s
Frekvenční pásmo 2,4 GHz, 5 GHz
Wi-Fi Ano
3G Ne
ADSL Ne
Značky TP-Link
Rozměry balení
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 32.4 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg

Uživatelské recenze - Komplexní Wi-Fi systém TP-Link Deco P7 AC1300 Hybrid Mesh WiFi system, 2 Pack + IP TV na 3 měsíce ZDARMA (Deco P7(2-pack)) bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Barva
bílá
4G/LTE Ne
VDSL Ne
USB
Ne
Počet LAN portů
2
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi
1267 MB/s
Frekvenční pásmo
2,4 GHz, 5 GHz
Wi-Fi
Ano
3G
Ne
ADSL
Ne
Značky TP-Link
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 32.4 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg