×
Kód: SONSRSXE300LCE7 ID: 1645752

Přenosný reproduktor Sony SRS-XE300 modrý

10% SLEVA

přenosný reproduktor • výdrž 24 hodin • Bluetooth 5.2 • připojení více zařízení k jednomu reproduktoru • vícesměrový mikrofon pro handsfree hovory • jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit •...

? 4 999 Kč Ušetříte: 1 009 Kč (20 %)
3 990 Kč
u vás již 05.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 157 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 878 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 439 Kč
Blesková výměna 599 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 638 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 958 Kč

Popis produktu

přenosný reproduktor • výdrž 24 hodin • Bluetooth 5.2 • připojení více zařízení k jednomu reproduktoru • vícesměrový mikrofon pro handsfree hovory • jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit • odolnost IP67 • USB-C

Vybíráte nový reproduktor? S jeho výběrem vám pomůže Velký průvodce reproduktory Sony.


Přenosný reproduktor SONY SRS-XE300, modrý


Sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S přenosným reproduktorem Sony SRS-XE-200 si můžete naplno užít každý okamžik, pořádat večírky, na které nikdy nezapomenete, a žít vždy naplno. Reproduktor XE200 má tvar pětiúhelníku a je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožňuje hudbě dosáhnout větších vzdáleností. Všichni v místnosti si tak budou moct vychutnat stejně skvělý zvukový zážitek.


Vnitřní reproduktory o průměru 49–71 mm jsou vybaveny technologií Sony X-Balanced Speaker Unit. SRS-XE-200 podporuje rozhraní A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP a kodeky LDAC, SBC, AAC. O vylepšení kvality zvuku se starají funkce DSEE a Clear Audio+. Reproduktor je také vybaven vícesměrovým mikrofonem, takže jej můžete používat jako handsfree.


K přenosnému reproduktoru se budete připojovat přes Bluetooth 5.2 a to až na vzdálenost 30 metrů v otevřeném prostoru. SRS-XE-200 navíc podporuje rychlé párování přes Google Fast Pair, připojení více reproduktorů najednou (Party Connect a Stereo Pair) a připojení více zařízení k jednomu reproduktoru (Multipoint connection). Reproduktor vám vydrží hrát zhruba 24 hodin. Pokud byste potřebovali prodloužit výdrž baterie, můžete tak učinit pomocí Battery care mode nebo Ambient Noise Sensing. Sony SRS-XE-200 nabijete za přibližně 3 hodiny přes USB-C konektor a v případě, že budete spěchat, můžete využít rychlého nabíjení, které po 10 minutách nabíjení zajistí zhruba 70 minut poslechu.


Zásluhou přenosného provedení si navíc můžete reproduktor vzít s sebou, kamkoli se vydáte. Přenosný reproduktor je navíc vybaven zvýšenou odolností vůči vodě a prachu IP67, písku a pádům z výšky cca 1,5 metru. 


 
 Klíčové vlastnosti:


  • Širší zvukové pole díky difuzoru Line-Shape Diffuser
  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výrazný a čistý zvuk
  • Voděodolný a prachotěsný s krytím IP67
  • Výdrž baterie 24 hodin a funkce rychlého nabíjení
  • Přenosné provedení, které si můžete vzít kamkoli s sebou

 


 


Vychutnejte si silný akustický zážitek díky jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker a difuzoru Line-Shape Diffuser.

 


Difuzor Line-Shape Diffuser


Difuzor Line-Shape Diffuser, inspirovaný zvukovými systémy pro profesionální koncerty, vytváří liniový zdroj a šíří zvukovou energii mnohem rovnoměrněji, aby lépe naplnil ozvučovaný prostor zvukem. Vysoce kvalitní zvuk se tak šíří dále a do větší šířky po celém ozvučeném prostoru, aniž by klesla jeho kvalita.

 


Funkce difuzoru Line-Shape Diffuser


Díky difuzoru Line-Shape Diffuser se zvuk šíří dále do přední oblasti reproduktoru, takže si můžete užít stejnou kvalitu zvuku, ať už se nacházíte před reproduktorem, nebo po jeho boku. Všechny osoby v ozvučeném prostoru tak mohou tančit na stejnou hudbu s pocitem stejně kvalitního zvuku. A = běžná pokrytá oblast B = širší pokrytá oblast při použití difuzoru Line-Shape Diffuser
 


Jak to funguje


Na rozdíl od běžného reproduktoru, kdy je většina energie soustředěna ze středu kuželu, mění difuzor Line-Shape Diffuser soustředění zvuku přes úzkou štěrbinu. Zvýšení energie akustického tlaku šíří zvuk rovnoměrně všemi směry, a to jak dále, tak i do větší šířky od reproduktoru.

 


Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?


Na rozdíl od membrány používané v běžných jednotkách reproduktoru je nová jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vybavena nekruhovou membránou, která vytváří větší akustický tlak, a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk.

 


Vyšší akustický tlak a nižší zkreslení


Nekruhový tvar jednotky maximalizuje plochu membrány reproduktoru, čímž přispívá ke zvýšení akustického tlaku pro lepší basy, a poskytuje možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování stejného akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.


 
 


Čistší zvuk a širší zvuková scéna


Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

 


Voda vás nezastaví


Reproduktor XE200 je vodotěsný, a dokonce odolný i vůči slané vodě, takže o něj nemusíte mít obavy ani u moře nebo bazénu. V případě potřeby jej můžete bez problémů umýt.

 


Nemějte obavy z prachu


Reproduktor s krytím IP67 je utěsněn proti prachu, takže jej můžete vzít na pláž, do parku nebo třeba na zahradu a položit na libovolný povrch.

 


Rozjeďte párty jako nikdy dříve


Reproduktor XE200 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které přicházejí s každodenním používáním. I když reproduktor XE200 upustíte, bude nadále fungovat.

 


24hodinová baterie a snímání okolního hluku


Plně nabitá baterie vám poskytne 24 hodin přehrávání, takže energie z jednoho nabití by měla vystačit na jakoukoli párty. A technologie Sony snímání okolního hluku prostřednictvím mikrofonu pomáhá šetřit baterii při používání venku.

 


Nabíjejte i ve spěchu


Pokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 70 minut přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

 


Pečujte o baterii


Funkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu. Tuto funkci lze zapnout v aplikaci Sony | Music Center.

 


Užijte si lepší hovory díky technologii potlačení ozvěny


Získejte kvalitnější zvuk pro schůzky a hovory pomocí technologie potlačení ozvěny. Ta umožňuje dvěma osobám mluvit současně, aniž by došlo k přerušení. Navíc můžete hovor ztlumit pomocí tlačítka MIC Mute na reproduktoru. Funkce vícebodového připojení umožňuje spárovat dvě zařízení současně.

 

Roztočte to s funkcemi Party Connect a Stereo Pair

Funkce Party Connect vám umožní spojit až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu. Funkce Stereo Pair propojí dva reproduktory a poskytne epický stereofonní zvuk. Obě funkce lze aktivovat v aplikaci Sony | Music Center.


 

Postavte ho na výšku nebo položte na bok

Při doporučeném svislém uspořádání si můžete vychutnat veškeré výhody zvuku poskytovaného difuzorem Line-Shape Diffuser. Reproduktor můžete také položit a vychutnat si stereofonní přehrávání zvuku pomocí aplikace Sony | Music Center. 


 

Port USB Type-C®

Reproduktor XE200 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®.


 

Technologie Bluetooth® a Fast Pair

Reproduktor Sony SRS-XE200 umožňuje rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android.


 

Sony | Music Center

Optimalizujte nastavení zvuku, vyberte seznam skladeb, spusťte další skladbu a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.

Dokumentace k tomuto produktu
MANUAL Stáhnout / (531.04 kB)

Technické parametry

Základní specifikace
Napájení vestavěný akumulátor
Bezdrátové připojení Bluetooth
Rádio Ne
Voděodolnost IP67
USB Ne
Vstup AUX Ne
Příjem telefonních hovorů Ne
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Barva modrá
Označení BT připojení SRS-XE300
Velikost 24 cm
Běžná výdrž baterie 24 hod.
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 23.8 cm
Hloubka výrobku 11.9 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 27.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg

Uživatelské recenze - Přenosný reproduktor Sony SRS-XE300 modrý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Napájení vestavěný akumulátor
Bezdrátové připojení
Bluetooth
Rádio Ne
Voděodolnost
IP67
USB
Ne
Vstup AUX
Ne
Příjem telefonních hovorů
Ne
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Barva
modrá
Označení BT připojení
SRS-XE300
Velikost 24 cm
Běžná výdrž baterie
24 hod.
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 23.8 cm
Hloubka výrobku 11.9 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 27.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
MANUAL Stáhnout / (531.04 kB)