×
Kód: LOG943000784 ID: 1663716

Podložka pod myš Logitech Gaming G240 Cloth 34 x 28 cm (943-000784) černá

Látkový povrch vyladěný pro výkon pro přesné a spolehlivé snímání pohybu. Gumová základna udržuje podložku na místě i při vysoce intenzivním hraní. Struktura povrchu je optimalizována pro myši...

299 Kč
můžete mít již 02.02.
rychlart do 30 minut

Popis produktu

Látkový povrch vyladěný pro výkon pro přesné a spolehlivé snímání pohybu. Gumová základna udržuje podložku na místě i při vysoce intenzivním hraní. Struktura povrchu je optimalizována pro myši Logitech G a špičkový herní výkon. MÍRNÉ POVRCHOVÉ TŘENÍ Hráči používající nízké nastavení hodnot DPI budou při zahájení či ukončení rychlého pohybu těžit z optimálního odporu základny myši. Látkový povrch podložky G240, tepelně opracovaný při teplotách okolo 200° C, poskytuje ideální míru tření pro manévry při nízkém nastavení hodnot DPI. KONZISTENTNÍ STRUKTURA POVRCHU Složité vzory a designové prvky mohou narušovat výkon snímače. Podložka G240 se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu. Umožňuje tak snímačům lépe snímat povrch pro účely přeměny pohybů myši na pohyb kurzoru, a zlepšovat tak výkon na nekonzistentních či špinavých površích stolů. VYLADĚNÁ PRO SNÍMAČE LOGITECH G Podložka G240 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G240 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G. STABILNÍ GUMOVÁ ZÁKLADNA Gumová základna, pevně spojená s látkou, pomáhá udržovat flexibilní povrch na místě, a zabraňuje tak zvlnění látky před myší, což by mohlo narušovat její plynulý pohyb. KLASICKÁ VELIKOST: 280 X 340 mm ULTRANÍZKÝ PROFIL: 1 mm KONZISTENTNÍ STRUKTURA: LÁTKOVÁ

Látkový povrch vyladěný pro výkon pro přesné a spolehlivé snímání pohybu. Gumová základna udržuje podložku na místě i při vysoce intenzivním hraní. Struktura povrchu je optimalizována pro myši Logitech G a špičkový herní výkon.

MÍRNÉ POVRCHOVÉ TŘENÍ
Hráči používající nízké nastavení hodnot DPI budou při zahájení či ukončení rychlého pohybu těžit z optimálního odporu základny myši. Látkový povrch podložky G240, tepelně opracovaný při teplotách okolo 200° C, poskytuje ideální míru tření pro manévry při nízkém nastavení hodnot DPI.

KONZISTENTNÍ STRUKTURA POVRCHU
Složité vzory a designové prvky mohou narušovat výkon snímače. Podložka G240 se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu. Umožňuje tak snímačům lépe snímat povrch pro účely přeměny pohybů myši na pohyb kurzoru, a zlepšovat tak výkon na nekonzistentních či špinavých površích stolů.

VYLADĚNÁ PRO SNÍMAČE LOGITECH G
Podložka G240 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G240 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G.

STABILNÍ GUMOVÁ ZÁKLADNA
Gumová základna, pevně spojená s látkou, pomáhá udržovat flexibilní povrch na místě, a zabraňuje tak zvlnění látky před myší, což by mohlo narušovat její plynulý pohyb.

KLASICKÁ VELIKOST: 280 X 340 mm
ULTRANÍZKÝ PROFIL: 1 mm
KONZISTENTNÍ STRUKTURA: LÁTKOVÁ

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 943-000784
Typ podložky herní
Bezdrátové nabíjení Ne
RGB podsvícení Ne
Barva černá
Značky Logitech
Rozměry balení
Šířka výrobku 5.6 cm
Výška výrobku 5.4 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Podložka pod myš Logitech Gaming G240 Cloth 34 x 28 cm (943-000784) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 943-000784
Typ podložky herní
Bezdrátové nabíjení Ne
RGB podsvícení Ne
Barva černá
Značky Logitech
Šířka výrobku 5.6 cm
Výška výrobku 5.4 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg