Kód: HAMSDXPK128GGN4IN ID: 1589106

Paměťová karta SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB UHS-II U3 (300R/260W) (SDSDXPK-128G-GN4IN)

0 Kč
Není skladem ?

Vše o produktu

Extrémní rychlost zachytí každičký snímek

Pro superrychlé průběžné sekvenční snímání, maximální pracovní efektivitu postprodukce a výkonný záznam videa si pořiďte karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-II. Vysoce výkonné paměťové karty SDHC a SDXC se pyšní rychlostmi snímání až 260 MB/s (1 733 x) a přenosovými rychlostmi až 300 MB/s (2 000 x). Rychlostní třída UHS Speed Class 3 (U3) podporuje 32GB až 128GB záznam videa v rozlišení Full HD a videa ve filmové kvalitě v rozlišení 4K. Karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-II, optimalizované pro fotoaparáty podporující nový standard UHS-II, dávají dokonalé výsledky, jaké profesionální fotografové vyžadují.

Určeno pro profesionály
Profesionální fotoaparáty a videorekordéry s vysokým rozlišením si zasluhují sílu, výkonnost, kapacitu a spolehlivost, které nabízejí nejnovější inovace společnosti SanDisk. Proto profesionální fotografové a kameramani důvěřují paměťovým kartám SanDisk®

Rychlost čtení až 300 MB/s a zápisu až 260 MB/s
Paměťové karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-II přinášejí maximální efektivitu postprodukčního procesu díky extrémně vysoké přenosové rychlosti až 300 MB/s. Rychlost zápisu až 260 MB/s snadno zvládá rychlé pořizování snímků, režim rychlého sekvenčního snímání a pořizování snímků v kvalitě RAW plus JPEG.

Záznam videa ve filmové kvalitě 4K
Karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-II s rychlostní třídou UHS Speed Class 3 (U3) vám umožní nepřerušovaný záznam videa v rozlišení 4K ve filmové kvalitě a v rozlišení Full HD. Proto jsou ideální pro profesionály, kteří natáčejí extrémní sporty a další rychlé akce a nechtějí ztrácet záběry.

Vytvořeno pro extrémní podmínky
Paměťové karty SanDisk Extreme PRO SDHC a SDXC UHS-II odolávají nárazům, výkyvům teplot, vodě a rentgenovému záření, takže se můžete pouštět do dobrodružství beze strachu o svou paměťovou kartu.

Snadné obnovování souborů díky softwaru RescuePRO® Deluxe
Společně s kartou získáte možnost stáhnout si software pro obnovu dat RescuePRO Deluxe. Tento software vám usnadní obnovu neúmyslně smazaných souborů (je třeba stáhnout).

Vyberte si velikost úložiště, jakou potřebujete
Potřebná kapacita se odvíjí od typu vašich souborů, jejich velikosti a množství. Kliknutím sem se zobrazí diagram, který vám dá představu, kolik fotografií a hodin videa můžete u jednotlivých kapacit uložit.

Technické specifikace:

  • Provedení: SDXC
  • Rozměry (L X W X H): 3.56mm x 42.67mm x 35.81mm
  • Kompatibilita

Kompatibilní se všemi hostitelskými zařízeními, která podporují formáty SDHC™, SDXC™, SDHC UHS-I, SDXC UHS-I, SDHC UHS-II a SDXC UHS-II.
Zpětně kompatibilní s hostitelskými zařízeními s podporou SDHC/SDXC. K dosažení výkonnosti UHS-II je potřeba hostitelské zařízení podporující UHS-II nebo čtečka SanDisk UHS-II

Technické parametry

Další parametry
Značky SanDisk
Paměť
Kapacita karty 128 GB
Typ karty SDXC
Rychlost
Vysokorychlostní přenos UHS-II U3
Rychlost zápisu 260 MB/s
Rychlost čtení 300 MB/s
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.1 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg

Uživatelské recenze - Paměťová karta SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB UHS-II U3 (300R/260W) (SDSDXPK-128G-GN4IN)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Značky SanDisk
Kapacita karty
128 GB
Typ karty
SDXC
Vysokorychlostní přenos
UHS-II U3
Rychlost zápisu
260 MB/s
Rychlost čtení
300 MB/s
Šířka výrobku 15.1 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg