×
Kód: IQTIR02ZC1 ID: 1650196

Ovladač iQtech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovladač klimatizací (iQTIR02) - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 549 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

univerzální ovladač • senzor teploty a vlhkosti vzduchu • Wi-Fi 2,4 GHz • IR frekvence 38-56 kHz • IR dosah 10 m • napájení 5 V DC • nabíjecí micro USB kabel • mobilní aplikace pro Android a iOS

iQtech SmartLife IR02


Zahoďte nepraktické ovladače, budoucnost patří mobilním aplikacím s chytrými funkcemi. Díky Wi-Fi infračervenému ovladači iQtech SmartLife IR02 můžete pomocí jediné aplikace ovládat různá zařízení ve vaší domácnosti. Je vybavený senzorem teploty a vlhkosti vzduchu, a tak se hodí zejména pro klimatizace. Poradí si ale i s vaší televizí, nebo třeba Blu-ray přehrávačem.


Automaticky rozezná stovky zařízení


Vybalte bezdrátový ovladač iQtech SmartLife IR02, stáhněte si do vašeho smartphonu aplikaci, kterou najdete na Google Play i v App Storu, a můžete začít. V aplikaci si jednoduše vyberete ze stovek známých zařízení, která můžete následně řadit do domácích automatizací. Chcete automaticky zapnout klimatizaci, když přijdete domů z práce? Aplikace ve spojení s univerzálním ovladačem vám to umožní.Proměňte váš mobilní telefon v univerzální ovladač!

 


Převezme funkce stávajících ovladačů


Pokud v seznamu své zařízení nenajdete, nevadí, chytrý ovladač iQtech SmartLife IR02 se naučí, co potřebuje. Okopíruje váš současný ovladač a plně převezme jeho funkcionalitu. V aplikaci navíc můžete propojit různá zařízení z rodiny SmartLife, jako jsou detektory kouře, alarmy, kamery či senzory pohybu a ovládat zapínání či vypínání spotřebičů podle událostí zaznamenaných těmito zařízeními.

 


Komunikuje s chytrými asistenty


Aplikace má plně českou lokalizaci, a tak si s ní budete vždy rozumět. Nainstalujte si ji do mobilu či tabletu s operačním systémem Android nebo iOS. Používáte-li některého z chytrých domácích asistentů, můžete ho s aplikací SmartLife snadno propojit. Podporuje systémy Apple Siri, Google Home, Amazon Alexa a otevřený automatizační systém IFTTT. Spravujte zařízení u vás doma z jednoho místa.


Dokumentace k tomuto produktu
Beik SmartLife IR02 Stáhnout / (977.61 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce iQTIR02
Komunikační technologie Wi-Fi
Typ zařízení ovladač
Funkce (Typ) chytrý vypínač
Základní sada Ne
Značky iQtech
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 9.2 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Ovladač iQtech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovladač klimatizací (iQTIR02) - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce iQTIR02
Komunikační technologie Wi-Fi
Typ zařízení ovladač
Funkce (Typ) chytrý vypínač
Základní sada Ne
Značky iQtech
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 9.2 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Beik SmartLife IR02 Stáhnout / (977.61 kB)