×
Kód: NOK441303ZA1 ID: 1665504

Osobní váha Withings Body+, WBS05-White-All-Inter bílá - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
1 997 Kč
Není skladem?

Může se hodit

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

osobní váha • aplikace Health Mate zdarma • mimořádná přesnost měření • automatické propojení přes Wi-Fi a Bluetooth • paměť pro 8 uživatelů • hmotnost • BMI • předpověď počasí • počet kroků z předešlého dne • sledování kalorií přes MyFitnessPal • výdrž baterie až 12 měsíců • kompletní tělní analýza (svaly, voda, kosti)

Withings Body+, bílá


V žádné domácnosti nesmí chybět osobní váha. Přístroj vám vždy prozradí, jak moc jste se o svátcích odvázali, a naznačí, že je třeba oprášit založenou permanentku do fitka. Společnost Withings vytvořila pomocníka, jehož využije celá rodina. Nabízí totiž možnost založení až osmi různých profilů. Ty poté snadno propojíte za pomoci Wi-Fi či Bluetooth s aplikací Health Mate, kterou si zdarma můžete stáhnout do svého chytrého zařízení, a budete sledovat svůj postup směrem k vysněnému cíli.


Kromě hmotnosti přístroj dokáže změřit také vaše BMI, hmotnost svalů, tuků a kostí a množství vody v těle. Nabídne vám tak celkový obrázek o tom, z čeho se vaše tělo skládá, abyste věděli, na jaké části konkrétně zapracovat. Základem je vhodná strava. Znalosti o správných porcích a počtu kalorií v jídlech vám dodá aplikace MyFitnessPal. Vše potřebné máte ve svých ruku, nyní jen stačí najít v sobě odhodlání a vytrvalost, abyste dosáhli své vysněné postavy. 


Váha vám změří nejen hmotnost, ale i svaly, tuky, kosti a vodu. Získáte proto komplexní obrázek svého těla za pomoci jediného přístroje!

 


Shoďte přebytečné kilogramy


Osobní váha Withings vám pomůže ke změně životního stylu a získání vysněné postavy. Její mimořádně přesné měření hmotnosti, svalů, vody a kostí je jen začátek. Přístroj vám dává rady, odměny a naměřené údaje automaticky převádí do vaší mobilní aplikace. Nastavte si cíle a s pomocí váhy jich dosáhněte!


 
 


Chytřejší vážení


Při hubnutí či tvarování postavy není důležitá pouze hmotnost, ale celkové složení těla. Jinak totiž vypadá kilogram tuku a kilogram svalů, takže i když dva lidé mají stejnou hmotnost, můžou vypadat úplně odlišně. Váha vám pomůže zjistit, zda směřujete správným směrem. Měří totiž kromě hmotnosti také svaly a tuky v těle, dále vodu a hmotnost kostí.

 


Špatný den


Nenechte se rozhodit špatným dnem. Nikdo není neomylný a chybovat je lidské. Proto když vás poslední měření zklame, podívejte se na osm předchozích a sledujte, jaké děláte pokroky v dlouhodobém měřítku. Tím získáte extra motivaci pro to, abyste svůj boj nevzali a pokračovali v cestě dál.

 


Nastavte si zrcadlo


Propojte váhu se svým telefonem či smartphonem přes Bluetooth nebo Wi-Fi. Každé vážení se poté automaticky převede do vaší aplikace, abyste měli historii měření k dispozici 24 hodin denně a mohli si plánovat jídla, aktivity a vše okolo.

 


Ve vědění je síla


Co způsobuje, že váha jde nahoru nebo naopak dolů? Ztrácíte se v tom, co je pro vás dobré, a co vašemu tělu škodí? Health Mate vám nabídne nový úhel pohledu. Nastavte si své cíle, sledujte, co jíte a přebytečná kila sama půjdou dolů.

 


Užitečná spolupráce


Health Mate spolupracuje s více než stovkou předních aplikací o jídle a fitness. Dokáže vám proto nabídnout užitečné informace ke každé příležitosti, ať už chcete zhubnout, nebo trénujete na maraton. 

  


Pro celou rodinu


Přístroj nabízí až osm různých uživatelských profilů, u každého naměřená data nezávisle ukládá a přenáší na jejich vlastní profil v aplikaci Health Mate.


 


  


Předpověď počasí


Kromě samotného měření a vážení vám přístroj nabídne informace o místní krátkodobé předpovědi počasí a zobrazí počet kroků z předchozího dne (za předpokladu, že máte na telefonu nastavený měřič).


 


  


Dlouhá výdrž


Váhu pohání AAA baterie, jež najdete v balení, nemusíte je proto dokupovat extra. Ty vydrží plně funkční až po dobu 18 měsíců bez nutnosti výměny, váha vám tedy bude k dispozici vždy, když ji budete potřebovat.


 


 
Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Měření a analýza hmotnost kostí, hmotnosti, svaloviny, tuku v těle
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 8
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Smart funkce Ano
Typ osobní váhy diagnostická
Značky Withings
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 33.0 cm
Hloubka výrobku 2.3 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg

Uživatelské recenze - Osobní váha Withings Body+, WBS05-White-All-Inter bílá - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Měření a analýza
hmotnost kostí, hmotnosti, svaloviny, tuku v těle
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 8
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie
AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Smart funkce
Ano
Typ osobní váhy diagnostická
Značky Withings
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 33.0 cm
Hloubka výrobku 2.3 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg