×
Kód: NOKBODYBMIB ID: 1507520

Osobní váha Withings Body-BMI, (WBS06-Black-All-Inter) černá

5 (1)

osobní váha • aplikace Health Mate zdarma • mimořádná přesnost měření • automatické propojení přes Wi-Fi a Bluetooth • paměť pro 8 uživatelů • hmotnost • BMI • předpověď počasí • počet kroků z...

1 690 Kč
u vás již 02.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 1rok 338 Kč
Blesková výměna 249 Kč

Popis produktu

osobní váha • aplikace Health Mate zdarma • mimořádná přesnost měření • automatické propojení přes Wi-Fi a Bluetooth • paměť pro 8 uživatelů • hmotnost • BMI • předpověď počasí • počet kroků z předešlého dne • sledování kalorií přes MyFitnessPal • výdrž baterie až 12 měsíců

Withings Body, černá


Každý, kdo chce shodit nějaké to kilo nebo zformovat postavu, potřebuje osobní váhu. Společnost Withings vytvořila elegantního pomocníka, který vám vždy s mimořádnou přesností prozradí, jak na tom hmotnostně aktuálně jste. Přístroj na základě vašeho profilu (zadáte do něj výšku, datum narození a pohlaví) spočítá podle hmotnosti vaše BMI, abyste vždy věděli, jestli jste v optimálních hodnotách, nebo je potřeba přitvrdit.


Propojte zařízení přes Bluetooth či Wi-Fi se svým chytrým telefonem nebo tabletem, stáhněte si zdarma aplikaci a mějte vždy k dispozici podrobné výsledky, rady i tipy na zlepšování. Váha nabízí kapacitu až pro osm uživatelů, výborně se proto hodí i do početnějších domácností.


Na přehledném displeji kromě hmotnosti a BMI uvidíte také krátkodobou předpověď počasí, nebo můžete zjistit počet kroků z předchozího dne, tedy pokud máte s přístrojem synchronizovaný sportovní náramek nebo vám kroky měří telefon. Na váhu se můžete spolehnout po celý rok. Přiložená baterie zajistí provoz přístroje až po dobu 12 měsíců bez nutnosti výměny.Každý člen rodiny bude mít k dispozici svoje vlastní statistiky a vývoj hmotnosti!

 


Osobní trenér


Neutrácejte peníze za permanentky do fitka, které vám stejně jen leží doma, a nakonec na nich proděláte. Trenéra budete mít nyní přímo ve svém telefonu. Propojte smartphone a váhu, stáhněte si zdarma aplikaci a sledujte své pokroky a vývoj hmotnosti. Dostávejte tipy na to, jak svůj výkon ještě zlepšit a dosáhnout vysněné postavy co nejdříve.

 


Pro celou rodinu


Přístroj disponuje pamětí až pro osm uživatelů. Každý člen vaší domácnosti bude mít svůj vlastní profil, kam se ukládají jeho poslední výsledky, jež se poté můžou spárovat s individuálním profilem v aplikaci Health Mate.

 


Vážení malých dětí


Miminka se váží těžko, protože nemůžou na váze stát. Vezměte je jednoduše do náručí a změřte svou hmotnost spolu s jejich. Poté jednoduše odečtěte sebe a získejte okamžité výsledky a informace o tom, zda miminko správně roste.

 


Těhotenský režim


Nastávající maminky si můžou na přístroji aktivovat těhotenský režim. Ten vám pomůže snadno a přesně sledovat vývoj hmotnosti během měsíců očekávání.

 


Grafická podoba


Na přehledném displeji se vám kromě aktuální hmotnosti a úbytku od předchozího měření zobrazuje i názorný graf vývoje hmotnosti a BMI. Vždy, když na váhu stoupnete, proto budete přesně vědět, jak si stojíte nejen aktuálně, ale i celkově.


 
 


Dílčí cíle


Je těžké dostat se ke konečnému cíli, když je tak daleko. Zůstaňte na správné cestě tím, že si budete nastavovat menší dílčí cíle přímo ve své aplikaci. Radost z jejich dosažení vám dodá extra motivaci v tom, abyste pokračovali v cestě za svým snem.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Měření a analýza hmotnosti
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 8
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Smart funkce Ano
Typ osobní váhy diagnostická
Značky Withings
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 2.3 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg

Uživatelské recenze - Osobní váha Withings Body-BMI, (WBS06-Black-All-Inter) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Měření a analýza
hmotnosti
Nosnost 180 kg
Počet paměťových míst 8
Přesnost vážení 100 g
Ukazatel digitální
Typ baterie
AAA
Počet baterií 4
Baterie součástí balení Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Smart funkce
Ano
Typ osobní váhy diagnostická
Značky Withings
Šířka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 2.3 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg