×
Kód: MSTFQC08926 ID: 1428342

Operační systém Microsoft Windows 10 Pro 64-Bit CZ DVD OEM (FQC-08926)

5 (4)
4 190 Kč
očekáváme 12.12.

Popis produktu

operační system, OEM verze, instalační médium pro 64-bit, 1 licence, nepřenositelná, česká verze

Známé, ale vylepšené prostředí Systém Windows 10 nabízí známé prostředí a snadno se používá. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit, a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.

Windows 10 už používají milióny uživatelů Program Windows Insider je globální komunita fanoušků, kteří mají rádi Windows a chtějí nám pomoci z něj udělat ještě lepší systém. Členové si mohou operační systém vyzkoušet v raných vývojových fázích a spolupracovat s námi na jeho formování. Jejich zpětná vazba nám pomáhá vytvořit nejlepší Windows všech dob.

Web přesně podle vašich představ V prohlížeči Microsoft Edge dokáže rychle přejít z procházení ke konkrétní činnosti. Pište si poznámky přímo na webové stránky a sdílejte je s ostatními, čtěte si bez rozptylování články online a pohodlně si ukládejte svoji oblíbenou četbu na potom.

Když zvládnete víc věcí najednou, všechno bude hotové raz dva Zvládejte všechno rychleji díky lepší správě plochy. Přichyťte až čtyři věci na jednu obrazovku najednou a vytvořte si virtuální plochy vždycky, když potřebujete víc místa nebo si chcete seskupit věci podle projektu, například aplikace Office pro práci a hry pro zábavu.

Nový Windows Store, to je jedno centrální místo pro všechen váš oblíbený obsah Představujeme vám nový Windows Store – nákupní prostředí sjednocené pro všechna zařízení s Windows 10. Procházejte si ho na počítači, tabletu nebo telefonu a jednoduše si stahujte skvělý (bezplatný i placený) digitální obsah, včetně aplikací a her.

Xbox přichází do Windows Získejte ve Windows 10 největší možnosti Xboxu s tím nejlepším z Xbox Live. Začněte nahrávat hru během pár sekund, soupeřte proti hráčům na konzoli a streamujte z konzole Xbox One do jakéhokoliv počítače s Windows 10 u vás doma.3

Skvělé integrované aplikace, které fungují ve všech vašich zařízeních Ve Windows 10 jsou předinstalované skvělé aplikace4, například Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba a Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování vašich informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.

Představujeme vám první smartphone s výkonem počítače Připojte si telefon s Windows 10 k monitoru, myši a klávesnici a pracuje na něm jako na počítači nebo jeho displej promítejte na větší obrazovku a skvěle se bavte.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FQC-08926
Druh software operační systém
Krabicová verze Ano
OEM verze Ano
Upgrade Ne
Typ elektronické licence StandardProduct
Značky Microsoft
Rozměry balení
Šířka výrobku 19.6 cm
Výška výrobku 0.5 cm
Hloubka výrobku 13.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Operační systém Microsoft Windows 10 Pro 64-Bit CZ DVD OEM (FQC-08926)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 4 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Josef
18.12.2021 - 04:30
100 %

Cena

Celková spokojenost
Josef
27.11.2021 - 04:31
100 %

rychlost

Celková spokojenost
Další hodnocení
Josef
18.12.2021 - 04:30
100 %

Cena

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FQC-08926
Druh software operační systém
Krabicová verze
Ano
OEM verze
Ano
Upgrade
Ne
Typ elektronické licence StandardProduct
Značky Microsoft
Šířka výrobku 19.6 cm
Výška výrobku 0.5 cm
Hloubka výrobku 13.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg