Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Brýle pro virtuální realitu Oculus Quest 64 GB (301-00174-01)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Oculus
Kategorie 3D brýle pro virtuální realitu Oculus
Partnumber 301-00174-01
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 37 cm
Výška balení 23 cm
Hloubka balení 13 cm
Hmotnost balení 5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

3D brýle pro virtuální realitu • 2× OLED Displej s rozlišením 1440×1600 px • paměť 64 GB • systém Oculus Insight • integrovaný zvuk • USB port • 3,5mm Jack konektor • 2 ovladače Oculus Touch • 15W napájecí adaptér • AA baterie • vložka pro použití s brýlemi

Oculus Quest 64 GB

Brýle pro virtuální realitu Oculus Quest ocení všichni ti, kdo chtějí zážitek ze hry pozvednout na úplně novou úroveň. Tento naprosto autonomní headset, k němuž nebudete potřebovat počítač spolu s množstvím nepraktických kabelů, vás vtáhne do fantastického herního světa, který bude díky virtuální realitě takřka hmatatelný. Brýle pro virtuální realitu se dokonale přizpůsobí vašemu okolí, takže je stačí jen snadno nastavit a začít si užívat plno zábavy - nezáleží na tom, zda sedíte na pohovce, stojíte na zemi nebo zda se nacházíte v rozměrném pokoji. Nadšeni budete také z kapacity integrované paměti, která vám se svými 64 GB zajistí dostatek volného místa pro zásobu nejrůznějších her. Tak na nic nečekejte a otestujte úplně novou sféru bytí, v níž můžete bezpečně vyzkoušet prakticky cokoliv.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Paměť 64 GB pro uložení dostatečného množství herních souborů
  • Integrovaný zvuk se postará o maximálně věrný audio zážitek
  • Rozlišení 1440×1600 px zajistí dokonale ostrý obraz
  • Ochranný systém Oculus pro bezpečný pohyb v místnosti
  • USB kabel pro snadné připojení k externí nabíječce či powerbance

 

 Systém Oculus Insight se postará o přesné snímání každého pohybu vašeho těla bez ohledu na směr otočení.
 

Věrný obraz

Brýle pro virtuální realitu Oculus Quest se pyšní 2 OLED displeji s vysokým rozlišením 1440×1600 px pro každé vaše oko. Můžete se tedy spolehnout na opravdu syté barvyrealistické detaily úžasného herního prostředí.


 

Dechberoucí zvuk

Při používání brýlí nebudete nadšeni pouze ze snadné instalace a skvělého grafického provedení herního světa, atmosféru perfektně vyladěného herního prostředí vám zpříjemní také integrovaný polohový zvuk. Zapomeňte na používání vypadávajících, často se zamotávajících sluchátek a dopřejte svým uším to nejlepší.


 

Kopíruje vaše pohyby

Zásluhou 2 ovladačů Oculus Touch a systému Oculus Insight, který nepoužívá žádné externí snímače, budou vaše reálné pohyby bezchybně zkopírovány a převedeny do virtuální reality s rozsahem 360° - vše, co uděláte doma v obýváku, se promítne přímo ve hře. Můžete tak zapomenout na nudné ovládání pomocí joysticku či myši - s brýlemi pro virtuální realitu zapojíte celé své tělo.


 

Maximální bezpečí

Brýle jsou vybaveny ochranným systémem, který je zkonstruován tak, aby snímal místnost, v níž se zrovna nacházíte. Nemusíte se tak obávat srážky s nábytkem, televizí či jinými spoluhráči.

 


 

Široká nabídka her

Brýle pro virtuální realitu se pyšní speciální službou Oculus Link, která vám zajistí možnost připojit Oculus Quest ke kompatibilnímu počítači a hrát na něm tituly určené pro předešlou generaci, tedy Oculus Rift. Vaše herní nabídka se tak neskutečně rozroste.


 

Bohatý obsah balení

Kromě již zmíněných Oculus Quest brýlí a 2 ovladačů v balení obdržíte také USB kabel, 15W napájecí adaptér, AA baterii a vložku, díky níž můžete zařízení použít také v případě, že nosíte dioptrické brýle.

Technické parametry

Technické parametry Brýle pro virtuální realitu Oculus Quest 64 GB (301-00174-01)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Oculus
Kategorie 3D brýle pro virtuální realitu Oculus
Partnumber 301-00174-01
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 37 cm
Výška balení 23 cm
Hloubka balení 13 cm
Hmotnost balení 5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů