Kód: CATDMS76 ID: 1580534

Nůž Catler DMS 76 Paring Knife

japonský porcovací nůž • pro vykosťování a oddělování masa, čistění a porcování krevet, odblaňování, vypeckovávání paprik • délka čepele/nože: 76/155 mm • materiál čepele: damascénská ocel • materiál...

? 2 190 Kč
2 090 Kč
u vás již 29.07.

Vše o produktu

japonský porcovací nůž • pro vykosťování a oddělování masa, čistění a porcování krevet, odblaňování, vypeckovávání paprik • délka čepele/nože: 76/155 mm • materiál čepele: damascénská ocel • materiál rukojeti: javorové dřevo

Catler DMS 76 Paring KnifeCatler DMS 76 Paring Knife


Ať už jste profesionální kuchař, nebo patříte mezi zapálené milovníky domácího vaření, svůj kuchařský um nikdy naplno nerozvinete bez kvalitních nožů. Japonský porcovací nůž Catler DMS 76 Paring Knife je určený zejména pro vykosťování a oddělování masa, vyčistíte s ním ale například i krevety či vypeckujete papriky. Pro tento nůž tak ve své kuchyni jistě najdete využití. Jeho čepel je pak zárukou precizní a důkladné práce.


Kvalitní materiály a poctivá výroba


Čím jsou nože Catler tak unikátní? Především důrazem na kvalitu použitých materiálů a na pečlivost výroby. Dodavatelem materiálu je tradiční japonská ocelárna TAKEFU. Čepel nože ze série DMS byla vyrobena pokročilou svářkovou technologií, kdy výrobce sloučil 70 vrstev měkké oceli VG2 a tvrdé vysokouhlíkové oceli VG10. Stejná technika se používala i u výroby legendárních samurajských mečů. Tak vznikla čepel s ukázkovými vlastnostmi – extrémně tvrdá a maximálně pružná. Díky její odolnosti si můžete být jistí, že s nožem Catler DMS 76 Paring v kuchyni zvládnete spoustu práce.


Rukojeť se zdokonalenými vlastnostmi


Rukojeť je vyrobená z prémiového javorového dřeva. Pro jeho úpravu byla využita speciální metoda KEBONY, která vznikla v Norsku. Každý výrobek, který projde touto úpravou, i bez použití bez škodlivých látek a toxinů získá zesílenou buněčnou strukturu. Prvotřídní vlastnosti javoru se tak ještě zdůrazní a dřevo získá bohatší hnědou barvu.


S nožem Catler DMS 76 Paring Knife si při vaření vyzkoušíte vlastnosti samurajských mečů!

 


Všestranné využití


Rádi si v restauraci dáváte krevety, doma si na ně ale netroufáte? S porcovacím nožem Catler je bez problému zvládnete vyčistit i naporcovat. Nůž si na pomoc vezměte i při odblaňování, vypeckovávání nebo čištění paprik.


Catler DMS 76 Paring Knife
 


Špičková damascénská ocel


Pro výrobu čepele byla použita prvotřídní damascénská ocel. Ta je známá svou mimořádnou odolností vůči poškození. Vznikla vrstvením více druhů ocele, střídající se vrstvy jsou jasně patrné na povrchu čepele. Nůž Catler DMS 76 Paring je díky tomu téměř nezničitelný!


Catler DMS 76 Paring Knife
 


Prémiové balení


 Nůž Catler DMS 76 Paring obdržíte zabalený v prémiovém dřevěném boxu. Na první pohled je vidět jeho kvalitní zpracování, povedeným detailem je vyražené logo Catler na přední straně krabičky. Pokud tedy hledáte vánoční či narozeninový dárek pro nadšeného kuchaře, s nožem v luxusním balení mu jistě uděláte pořádnou radost.


Catler DMS 76 Paring Knife

Dokumentace k tomuto produktu
prohlaseni_cs-CZ Stáhnout / (53.84 KB)

Technické parametry

Další parametry
Materiál čepele ocel
Délka ostří 7.6 cm
Druh nože na maso, na zeleninu
Značky Catler
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 9.1 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Nůž Catler DMS 76 Paring Knife

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Materiál čepele ocel
Délka ostří 7.6 cm
Druh nože
na maso, na zeleninu
Značky Catler
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 9.1 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 28.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
prohlaseni_cs-CZ Stáhnout / (53.84 KB)