basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Samsung AddWash: Přidávejte prádlo i během praní

15. 8. 2017 - Technologie
I když máte pračku s předním plněním, můžete během praní přidávat zapomenuté kusy prádla. Pomůže technologie Samsung AddWash.

Zapomněli jste v koši na prádlo jednu ponožku? Přišlo vaše dítě ve špinavém tričku pět minut poté, co jste zapnuli pračku? V takových případech jste nejspíš museli čekat i několik dní, až se koš znovu naplní – moderní pračky jsou sice úsporné, umí šetřit vodu i elektřinu, ale přesto není zrovna efektivní pouštět je nanovo kvůli jednomu kusu prádla.

Jenže co když jste zapomněli vyprat se zbytkem oblečení zrovna tu bílou košili, kterou potřebujete druhý den na pracovní schůzku? Nezbylo než vyplýtvat vodu, energii a v neposlední řadě také čas potřebný na její vyprání.

Technologie AddWash od Samsungu vás podobného problému navždy zbavuje. Do vybraných modelů svých praček s předním plněním nainstalovala firma druhá, menší dvířka. Ta můžete otevřít i během pracího cyklu a přidat potřebné kusy oblečení – snadno, bez čekání a hlavně efektivně.

Nejen pro zapomnětlivé

Systém AddWash ale využijete i ve chvíli, kdy máte v pračce od počátku všechny kusy prádla. Druhá dvířka mohou působit jako maličkost, ale získáváte díky nim u pračky s předním plněním zásadní výhody, které dosud nabízely jen pračky s plněním vrchním.

Pokud například některé citlivější oděvy perete v ruce, můžete je do pračky přidat jen na závěr – nechat je vymáchat nebo vyždímat. Stejně tak se hodí možnost přidat během praní aviváž přímo do bubnu.

Výhodou praček s technologií AddWash je také to, že se při otevírání nemusíte téměř nijak omezovat – dvířka jsou odemčená kdykoli, pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 °C. A to je ve většině případů.


Samsung Add Wash

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Rychlé nabíjení: Nabijte svůj smartphone za pár minut

Rychlé nabíjení: Nabijte svůj smartphone za pár minut

- Technologie

29. 5.Celý den provozu po půl hodině v nabíječce? Moderní smartphony lákají na podporu různých druhů rychlého nabíjení. Podívejte se,...Celý článek

Grilujeme sýry

Grilujeme sýry

- Blog

28. 5.No schválně, dokážete si představit život bez sýru, ať už v jakékoli podobě? Jsou součástí salátů, obložených mís, někdy...Celý článek

Jak impregnovat sportovní oblečení

Jak impregnovat sportovní oblečení

- Rádce

27. 5.Každý sportovně založený člověk investoval nemalé peníze do funkčního sportovního oblečení a výbavy. Jak se ale o outdoorové...Celý článek

Recenze Meteostanice Gogen ME 3900: profík pro domácí použití

Recenze Meteostanice Gogen ME 3900: profík pro domácí použití

- Recenze

26. 5.Meteostanici má doma už téměř každá domácnost. Jde většinou o jednoduché modely, které zobrazují venkovní a vnitřní teplotu,...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů