Výkup mobilů: iPhone za nižší cenu a s bonusem 1 000 Kč

1. 3. 2020 - Služby
Pokukujete po novém smartphonu? Šetřete přírodu, neschovávejte svůj starý model do šuplíku a raději ho přineste k nám na prodejnu, kde ho vykoupíme!

Přineste na jakoukoli prodejnu DATART starý telefon, my spočítáme jeho hodnotu a pomocí vykoupené částky snížíme cenu nového telefonu. Při nákupu nového modelu tak můžete rovnou ušetřit. Nový iPhone navíc můžete nyní koupit mnohem výhodněji nejen díky výkupu, ale také díky bonusu 1 000 Kč! Tak využijte akci od Apple a dopřejte si to nejlepší!

 

Jak to probíhá?

1. Na jakoukoli naši kamennou prodejnu přinesete svůj starý mobilní telefon (nemusí být iPhone).

2. Váš přístroj naceníme za nejlepších možných podmínek. Zohledňujeme značku, model, funkčnost přístroje i vnější opotřebení. Abychom mohli telefon vykoupit, je nutné, aby šel zapnout.

3. Vyberete si nový smartphone – cenu nového přístroje snížíme pomocí vykoupené částky. V případě, že si vyberete iPhone v hodnotě 9 990 Kč a více, získáte navíc bonus 1 000 Kč, který vám bude odečten na pokladně.

 

Příklad: Váš starý telefon naceníme částkou 5 000 Kč. Vyberete si iPhone v hodnotě 9 990 Kč. Získáte bonus 1 000 Kč, takže za nové zařízení zaplatíte jen 3 990 Kč! To už se vážně vyplatí, co říkáte?

 

Podmínkou pro vykoupení telefonu je nákup nového zařízení. Bonus 1 000 Kč lze kombinovat s jinými slevami a akcemi. Akci mohou využít také naši VIP zákazníci.

 

Akce platí od 1. 3. do 31. 7. 2020 pouze v prodejnách DATART.

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Připravte si pečený čaj - zahřeje a posílí imunitu

Připravte si pečený čaj - zahřeje a posílí imunitu

- Recepty

30. 10.Obohaťte svůj pitný režim během podzimního a zimního období o domácí pečený čaj. Skvěle chutná, krásně zahřeje a navíc celou...Celý článek

Jak vybrat herní konzoli?

Jak vybrat herní konzoli?

- Rádce

29. 10.Poradíme vám, jaké vlastnosti, funkce a parametry by měla být herní konzole, která je ideální právě pro vás. Ať už jste fanoušci...Celý článek

Vytvořte si Halloweenskou atmosféru

Vytvořte si Halloweenskou atmosféru

- Blog

27. 10.Je Halloween vaším oblíbeným „importovaným“ svátkem, nebo se na něj koukáte skrz prsty? Především v anglicky...Celý článek

Otevřeli jsme pro vás výdejní místa

Otevřeli jsme pro vás výdejní místa

- Služby

27. 10.<strong>Přeměnili jsme prodejny DATART na výdejny. Nakupujte online a bezpečně vyzvedávejte tak, jak jste zvyklí.</strong>Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů