Získejte až 1 000 Kč zpět s kartou DATART

7. 9. 2020 - Služby
Nový mobil, notebook, televizi, sušičku či jakékoli jiné elektro u nás můžete nakoupit výhodně na splátky s novou kartou DATART.

Pořiďte si kartu DATART a využijte slevu 10 % na váš první nákup, získáte tak až 1 000 Kč z vašeho nákupu zpět! Při pořízení nového elektra nebudete potřebovat ani korunu, a navíc můžete flexibilně splácet, popř. částku kdykoliv předčasně splatit.

Potěší vás určitě také:

  • možnost využít bezúročné období,
  • 5% odměna za všechny následné nákupy v naší síti prodejen DATART,
  • 1% odměna za všechny nákupy.

 

Vyberte si zboží online na www.DATART.cz a vyzvedněte si ho na prodejně už do 30 minut. Nebo nakupte přímo v jedné z našich prodejen. Na prodejně zažádejte o kartu DATART a získejte slevu až 1 000 Kč na váš nákup!

Karta DATART = finanční rezerva vždy po ruce.

Podmínky akce:

  • Vztahuje se na nákup zboží od 1 000 Kč v kamenných prodejnách DATART a na webové objednávky s vyzvednutím zboží na prodejně.
  • Max. sleva 1 000 Kč/měsíc platí při první úhradě zboží z nového úvěru karty DATART od Hello bank!
  • Konkrétní sleva bude připsána na úvěr. účet v následujícím měsíci.
  • Platí od 7. 9. do 20. 9. 2020.

 

Reprezentativní příklad:

 

Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 746 Kč, celková splatná částka 56 953 Kč, RPSN 27,84 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení).

Doba trvání úvěru: na neurčito.

 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona c. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Vyhledat v článcích

Články a recenze

Budoucnost hraní – cloud gaming

Budoucnost hraní – cloud gaming

- Technologie

19. 4.Cloud gaming je zatím neprobádaný způsob, jak si zahrát AAA tituly i na průměrném počítači či dokonce smartphonu. Už tu s námi...Celý článek

Samsung Galaxy A52 – povedená novinka od Samsungu

Samsung Galaxy A52 – povedená novinka od Samsungu

- Recenze

16. 4.Samsung představil nový telefon Galaxy A52, který spadá do střední třídy. Jihokorejskému výrobci se náramně povedl. Co nám tato...Celý článek

Rozjeďte na iPadu multitasking

Rozjeďte na iPadu multitasking

- Rádce

15. 4.Taky máte otevřených minimálně 15 aplikací najednou a vlastně ani nevíte, co dřív? Multitasking může dát zabrat a my vám rádi...Celý článek

Recenze elektrické koloběžky GoGEN VOYAGER S501: Tuhle krásku nepřehlédnete

Recenze elektrické koloběžky GoGEN VOYAGER S501: Tuhle krásku nepřehlédnete

- Recenze

15. 4.Nabídka elektrovozítek se neustále rozrůstá a pozadu nezůstávají ani elektrické koloběžky, kterých na ulici vídáme čím dál víc. O...Celý článek

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů