Recenze Care+Protect: Parfémy do pračky, které vaše prádlo nádherně provoní

26. 8. 2020 - Lucie Ševců - Recenze
Žhavou novinkou pro všechny milovníky voňavého prádla jsou parfémy do pračky Care+Protect. Jejich úkolem je prádlo nádherně provonět a udržet ho voňavé po dlouhou dobu, a to splnily. Kromě nádherné vůně prádlu propůjčily také dokonalou hebkost a svěžest. Víc už se dozvíte v naší recenzi.

parfemy_do_pracky

Moderní způsob, jak provonět prádlo

Kdo by neměl rád ten okamžik, kdy z pračky vytahuje čisté vyprané prádlo a ono nádherně voní. Používání aviváže je pro mě samozřejmostí, ale většinou její vůně z prádla rychle vyprchá. Zejména u oblečení, které je ve skříni delší dobu. Proto mě velmi potěšila možnost vyzkoušet si parfémy do pračky Care+Protect, které se od klasické aviváže v mnohém odlišují.

Okouzlující vůně, která vydrží

Voňavá esence se ze 100 % skládá z koncentrovaného parfému. V porovnání s jinými parfémy na trhu, které obsahují podíl parfému od 5-30 %, zajistí vašemu prádlu ještě intenzivnější a dlouhotrvající vůni.  Vůně jsou vhodné pro všechny programy praní a pro všechny typy tkaniny.

parfemy_do_pracky

Velkou výhodou parfémů Care+Protect oproti aviváži je menší balení. Prodávají se ve 100ml lahvičce, která vydrží až na 20 dávek praní. Potěší vás, že tyto elegantní esence vynikají snadným dávkováním. Intenzitu vůně máte sami pod kontrolou, protože jen na vás záleží, jaké množství nalijete do uzávěru. Doporučené dávkování je ale následující: Pro jemnou vůni se aplikuje 1 víčko (5 ml), intenzivní vůně dosáhnete po aplikaci 2 víček (10 ml).

A jak je používat?

Před spuštěním pracího programu se parfém Care+Protect nalije do zásobníku na aviváž, odkud se do prádla dávkuje během konečné fáze ždímání. Dokonale se propojí s textiliemi tím, že pronikne až do hloubky vláken prádla. Tak mu zajistí dlouhotrvající a intenzivní vůni, která se příjemně rozvine ihned po vyjmutí z pračky. Cítit lze i po usušení a při každém pohybu během nošení.

parfemy_do_pracky

Parfém není rozpustný ve vodě, proto se neodplaví a při každém dalším kontaktu s vodou se pěkně rozvoní. O své oblečení se nemusíte obávat, na prádle totiž vůbec nezanechává skvrny. Jeho použití je vhodné pro jakýkoliv typ tkaniny, včetně sportovního oblečení. Výrobce uvádí, že krásná vůně zůstane zachována i po sušení prádla v sušičce. To ale nemohu potvrdit, jelikož v ní prádlo nesuším.

Dlouhotrvající a intenzivní vůně

Vybrat si můžete ze tří variací: Blue Wash (modrá), Mousse Rose (růžová) a Fiori Di Talco (žlutá). 

parfemy_do_pracky

 

Parfém do pračky Care+Protect (Blue Wash)

Blue Wash vás zahalí do svůdné a Intenzivní vůně borovicového jehličí, která se přemění ve voňavý nádech květů bramboříku. Květinovou vůni tvoří podtóny levandule, karafiátu a pelargónie. V konečné fázi se díky cedrové složce rozvlní intenzivní vůně dřeva, kterou podpoří kombinace kumarinu a jantaru.

 

parfemy_do_pracky

 

Parfém do pračky Care+Protect (Mousse Rose)

Mousse Rose je vůně plná čistoty a svěžesti. Tvořena je intenzivním nádechem nerole a pomeranče, květinové tóny v ní zastupují májové růže spolu s nádechem pelargónie. Na závěr se rozvine vůně dřeva, kterou zajistí boisée s jemnou vanilkou a kumarinem, bílý mech jí dodá dlouhou a vytrvalou vůni.

 

parfemy_do_pracky

 

Parfém do pračky Care+Protect (Fiori Di Talco)

Parfém Fiori Di Talco vaše prádlo zahalí výbušnou energií tvořenou sladkým pomerančem s opojnou vůní pudru, která ve spojení s florentským kosatcem a kumarinu dodává parfému teplo a vytrvalost vůně.

 

Závěr

Parfémy Care+Protect rozhodně mohu všem doporučit. Při testování jsem prala běžné věci na nošení, ložní prádlo i ručníky. Vyzkoušela jsem všechny tři vůně, které jsou k dispozici a všechny jsou nádherně parfémované. Opravdu mě nadchlo, jak prádlo po vyjmutí z pračky nádherně vonělo. Jejich jedinečná vůně vás bude doprovázet po celou dobu sušení, během žehlení i při otevření šatníku. A jakmile budete mít prádlo na sobě, při každém pohybu vás obestře (zahalí) jeho příjemná vůně. 

parfemy_do_prackyNemohu potvrdit, zda podmanivá vůně vydrží po dobu 5 týdnů, jak výrobce uvádí. Testuji zatím dva týdny, ale po tuto dobu musím říct, že oblečení zůstává stále nádherně voňavé. Nechte své prádlo provonět dokonalými vůněmi a vyzkoušejte parfémy do pračky Care+Protect.  Mohu vám zaručit, že u jednoho balení rozhodně nezůstanete. Jejich podmanivá vůně si vás získá.

parfemy_do_pracky

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů