Ubrousky do sušičky a jejich výhody

16. 11. 2020 - Viktória Hollá - Rádce
Máte sušičku prádla a dočetli jste se, že výrobci nedoporučují používat běžnou aviváž na prádlo sušené v sušičce? Bez aviváže však prádlo ze sušičky nevoní podle vašich představ… Aby tedy vaše šaty ze sušičky příjemně voněly, využijte voňavé ubrousky do sušičky, které běžnou aviváž výborně nahradí!

ubrousky_do_susicky
Jaké jsou výhody a k čemu slouží ubrousky do sušičky?

V první řadě mají schopnost zabránit tvorbě statické elektřiny oblečení. Kromě toho ubrousky do sušičky rozvoní a zjemní vaše kousky tak dobře jako aviváž. Vůně totiž pronikne hluboko do vašeho prádla a vy se budete radovat z dlouhotrvajícího pocitu svěžesti. Při každém sušení stačí vložit jeden ubrousek do sušičky, ale pozor, nepoužívejte více kusů, než doporučuje výrobce, jinak by to mohlo vést k ucpávání sušičky! Po dosušení je vždy třeba ubrousek najít a vyhodit.

ubrousky_do_susicky_1

tlacitko

Autor článku

Viktória Hollá

Milý čtenáři, těžko říct, kdo jsem. Nejlépe to asi shrne můj kámoš… telefon, který mi přišel na otestování. Poprosila jsem ho, aby mě popsal (ne doslova): „Viky chce všechno hned! Okamžitě! A je velmi zvědavá. Kdybys jen viděl, co všechno googlí ještě ve tři ráno. Velmi si potrpí na tom, abych jí přehrával kvalitní hudbu. Taky má úchylku na fotky a umění, moje čtyři foťáky jí proto přišly náramně vhod. Všechny fotky si následně uloží na později, že prý je pak využije. No to bych chtěl vidět… nuž, chce to velkou paměť. Mimochodem, ráda tráví čas i hraním her, které ovšem po jednom dni vymaže, protože ji přestanou bavit. Kromě toho se mi pokoušela vybít baterii na parádních filmech, no zvládl jsem to. Ou, a abych nezapomněl, potřebuje parádní obrazovku, protože si ráda kreslí.“
 

Všechny články od tohoto autora

Vyhledat v článcích

Vybrané produkty

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů