Tohle léto bude VitaFresh! Přesvědčte se s XXL chladničkami Bosch

10. 6. 2021 - Tamara Kozmíková - Produkty
Léto už vystrkuje růžky, paprsky začínají hřát a blíží se barevná úroda ovoce a zeleniny. Tuhle vitamínovou bombu potřebujeme udržet čerstvou co nejdéle, ať z ní můžeme načerpat spoustu vitamínů.

Vitafresh_01

A právě teď přichází na řadu nejlepší společník, jakého jste si mohli přát. XXL chladnička Bosch. Tyhle lednice mají šíři 70 cm a poskytují dostatek místa na všechno. Díky technologii Perfect Fit ji ale můžete dát na úplně stejné místo jako dříve pouze 60cm lednici. Můžete ji totiž přirazit přímo ke stěně nebo nábytku.

O ovoce a zeleninu je výborně postaráno v zásuvkách VitaFresh. A v neposlední řadě musíte vědět, že díky NoFrost odpadá otravné odmrazování. Na vybrané VitaFresh chladničky značky Bosch právě probíhá cashback. Užijte si léto a ušetřete!


Chcete vědět o hlavních výhodách Boschských chladniček více? Čtěte s námi.

XXL šíře 70 cm

Vitafresh_02Spousta domácností chodí na nákup jednou za čas a zásoby dělají na několik dní dopředu. Kam ale uschovat tolik jídla? Skvěle využitý prostor nabízí XXL chladničky Bosch.

Šíře je o pouhých 10 cm větší než standardní rozměr 60 cm a vy získáte až o 19 % více místa. V kuchyni 10 cm moc místa nezabere, ale v lednici se otevírá nový velký prostor.

XXL chladničky jsou dokonalým řešením pro velké rodiny nebo pro všechny, kteří mají rádi velký prostor a přehled. V klidu můžete dát k ledu velký vodní meloun, plný pekáč nebo celý plech. Pokud připravujete oslavu, zvládne lednička bez problémů vychladit víno, chlebíčky i nakrájenou zeleninu.

Zásuvky VitaFresh

Vitafresh_03Plýtvání potravinami je celosvětový problém. Za rok se v průměru na jednoho člověka vyhodí až cca 200 kg potravin. Chladničky Bosch vám pomůžou tohle číslo snížit. Jenže jak to udělat, aby potraviny vydržely i několik dní čerstvé?

Každá potravina vyžaduje různé podmínky, co se týká teploty a vlhkosti. A právě zásuvky VitaFresh jsou uzpůsobené tak, že pro tyto potraviny dokážou nastavit co nejpřívětivější podmínky. Protože co je čerstvé, to je zdravé.

V zásuvce pro maso, uzeniny, ryby a sýry je nízká úroveň vlhkosti a teplota kolem 0 °C. Tím pádem zde nedochází ke zhoubným procesům. Naopak v zásuvce, která je uzpůsobena ukládání ovoce a zeleniny, je možné regulovat úroveň vlhkosti. Tím se déle udrží vysoká hladina vitamínů, křehkost a buněčná struktura potravin.

Perfect Fit

Vitafresh_07Širší chladnička je sice dobrý nápad, ale kam s ní? Vždyť už se do kuchyně nevejde! Napadají vás přesně tyhle otázky? Moderní XXL chladničky Bosch s šířkou 70 cm a více je odeženou jako mávnutím kouzelného proutku.

Díky technologii Perfect Fit se totiž dají přirazit přímo ke stěně nebo nábytku. Jak je to možné? A co s otvíráním? Žádný strach.

Tato unikátní technologie spočívá v tom, že kondenzátor v chladničce je umístěn do bočních stěn a není potřeba bočního odvětrávání. Zadní stěna je hladká, bez nečistot a stačí odstup 15 mm od zadní zdi. Úhel otevření dveří je 90° a bez problémů se dostanete do všech přihrádek.
 

Navíc až do konce srpna probíhá speciální akce na podporu vybraných VitaFresh chladniček značky Bosch, při které můžete získat zpět 2 000 Kč. Více zde


Vitafresh_08

Vitafresh_065 tipů, jak vyzrát na čerstvost potravin

V obchodě dlouze vybíráte ty nejlepší kousky ovoce a zeleniny, aby byly pěkné a nezkažené. Jenže jak to udělat, aby si udržely chuť a vitamíny co nejdéle? Skladovat je v ideálních podmínkách, nejlépe ve speciálních přihrádkách, jako například výše zmíněné VitaFresh od Bosch.

Níže najdete několik dalších tipů, se kterými můžete čerstvost prodloužit.

1. Sýr a cukr: skvěle sehraná dvojka

Aby vaše sýry vydržely déle, využijte kostky cukru. Na prkénko s poklopem položte sýr a k tomu cukr, zaklopte a cukr přitáhne vlhkost a tím udrží sýry bez nežádoucích plísní.

2. Avokádo a citronová šťáva

Když avokádo rozkrojíte a odděláte pecku, začne brzy hnědnout. Na to je jednoduchý recept – potřete vnitřek avokáda citronovou šťávou. Ta zpomalí proces hnědnutí. Skladujte ho pak ve vzduchotěsné nádobě.

3. Dejte pálivé koření k ledu

Koření se nekazí ani v průběhu času, ale může ztratit svou sílu a barvu. Uchovávejte červené koření v chladničce a udrží si sytou barvu a intenzivní chuť mnohem déle, než byste čekali. Jedná se například o papriku, chilli nebo grilovací koření.

4. Chřest vložte do vázy

Stonky chřestu jsou jako stonky květin – musí se udržovat ve vzpřímené poloze a ve vlhku. Tím vydrží déle čerstvé. Ořízněte přibližně centimetr konce stonků chřestu a vložte do vázy nebo sklenice s vodou, jako řezané květiny. Před vložením do chladničky ještě sklenici přikryjte plastovým sáčkem, aby chřest nevstřebával chuť ostatních potravin v chladničce.

5. Výborná krémová zmrzlina

S přicházejícím létem je téměř povinnou výbavou každé domácnosti zmrzlina. Určitě i vám se někdy stalo, že vyndáte zmrzlinu z mrazničky a je tvrdá jako kámen. Zkuste ji příště vložit do vzduchotěsného sáčku, a tím ji ochráníte před spálením mrazem. Vždy bude jemná a krémová.

Vitafresh_buttonek

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů