Chraňte svá zařízení: Fólie na míru v prodejnách DATART

6. 12. 2019 - Tomáš Zálešák - Produkty
Smartphony, tablety, chytré hodinky – ty všechny spojuje křehkost. Stačí málo a škrábanec je na světě. Vyhněte se těmto problémům pomocí ochranné fólie InvisibleShield, kterou na vaše zařízení nainstalujeme v prodejnách DATART.

Pro více než 3 000 zařízení

InvisibleShield On Demand je jedinečný systém, který disponuje širokou online databází s více než 3 000 vzory ochranných fólií. Databáze je průběžně aktualizována. Pro každé zařízení, které je uvedeno na trh, je okamžitě vytvořen vzor. Na své si tak přijdou uživatelé s takřka jakýmkoli mobilem či tabletem, ať se jedná o starší nebo zbrusu nový kousek.

InvisibleShield On Demand je jedinečný systém, který disponuje širokou online databází s více než 3 000 vzory ochranných fólií. 

Proč zvolit InvisibleShield?

Značka InvisibleShield není na trhu žádným outsiderem. Ba právě naopak, pyšní se největší prodejností na poli ochrany displejů a obrazovek. Společnost ZAGG, pod níž spadá, je v této oblasti průkopníkem. Jedná se o vysoce kvalitní technologie, kterými se ochranné fólie vyznačují. Původně byly totiž vyvinuty pro armádní účely – konkrétně k ochraně vrtulí helikoptér.

Vyberte si z několika možností

K dispozici máte hned 2 druhy ochranných fólií InvisibleShield. První variantou je InvisibleShield HD, jež zajistí ochranu křehkého displeje se zachováním vysokého rozlišení. Vyžadujete-li prvotřídní ochranu, využijte InvisibleShield HD Ultra. Ta ve své struktuře obsahuje speciální balistickou vrstvu. Tato poskytuje ještě vyšší úroveň ochrany, případné nárazy totiž dokonale rozvádí do plochy.

Čerstvou novinkou jsou fólie InvisibleShield VisionGuard, které obsahují speciální patentovanou vrstvu Eyesafe®, která účinně filtruje škodlivé modré světlo vyzařované displeji. Pomohou vám tak předejít projevům digitální únavy očí, mezi něž patří například suché a podrážděné oči, rozmazané vidění nebo poruchy spánku.

Vlastnosti ochranné fólie

InvisibleShield nabízí neviditelnou ochranu, aniž by tím jakýmkoli způsobem utrpěla ovladatelnost vašeho zařízení. Fólie neomezuje citlivost dotyku ani nepůsobí zkreslení na displeji. Součástí komplexní fóliové ochrany je i samoléčivá vrstva. Ta se umí vypořádat s drobnými škrábanci a rýhami, které na displeji zaceluje. Velkou výhodou fólií InvisibleShield je možnost ochránit i zaoblené části displeje, což jiné typy ochrany nedokáží.

Na doživotí

ZAGG si zakládá na důsledných a náročných testovacích podmínkách, a tak si za svými produkty skutečně stojí. Proto na fólie InvisibleShield poskytuje doživotní garanci výměny. Pokud by se vám tedy čirou náhodou přeci jen stalo, že se fólie poškodí, můžete ji poslat zpět dodavateli, který vám následně pošle novou, nebo vám ji na počkání vyměníme na prodejně. Cena této služby je 99 Kč. 

Lze využít službu doživotní garance výměny, díky které Vaše zařízení nezůstane bez ochrany.

Navštivte prodejnu DATART

Chcete svému zařízení poskytnout maximální možnou ochranu? Zastavte se na jedné z našich prodejen DATART, kde vám poskytneme profesionální servis. Fólii InvisibleShield vám na počkání vyřízneme přesně podle rozměrů vašeho přístroje a na místě na počkání nainstalujeme přesně podle požadovaných rozměrů. Vaše zařízení tak bude během pár chvil spolehlivě ochráněno léty a mnoha způsoby ověřeným produktem.

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů