Z nabídky reproduktorů LAMAX si vybere každý

16. 10. 2020 - Produkty
Značka spotřební elektroniky LAMAX Electronics si zakládá na tom, aby přinášela lidem kvalitní a funkční elektroniku, která využívá moderní technologie. Osvědčené technologické vychytávky dávají uživatelům v každém okamžiku, všedním i slavnostním jen to nejlepší. Všechny produkty značky jsou vzhledově zajímavé, na první pohled jasně odlišitelné a jsou dostupné za odpovídající cenu. V segmentu přenosných Bluetooth reproduktorů, které patří k hlavní doméně portfolia značky, si z bezkonkurenčně nejrozsáhlejší nabídky jistě vybere každý.

LAMAX

Jen pro doplnění, značka LAMAX kromě reproduktorů nabízí spotřebitelům také akční kamery či autokamery, sluchátka, inteligentní elektroniku či elektrické koloběžky.

Zůstaňme však u zmíněných reproduktorů. Jak již bylo naznačeno, LAMAX má v nabídce všechny myslitelné typy Bluetooth reproduktorů. Nalezneme zde modely outdoorové, které si s sebou můžete vzít do batohu třeba na túru, designové, které vyšperkují vaši masivní knihovnu nebo pracovní stůl a mimořádně dobře hrají, party repráky, bez kterých se neobejde žádný večírek, modely s vysokým stupněm krytí (IP), které vám mohou klidně i zmoknout, nebo zařízení s basy zesílenými pomocí režimu S-bass, které vás třeba povzbudí při cvičení v posilovně.

Outdoorový LAMAX Storm1: Protože hory nepočkají

LAMAX_Storm1_product_1_HD

K vrcholným kouskům mezi reproduktory LAMAX patří outdoorová řešení s odolností vůči prachu a vodě, kterým nevadí nějaký ten déšť či promočený batoh cestou na túru, když se počasí trochu nevyvede. A zlatým hřebem outdoorových repráků LAMAX je model Storm1, který se – jak už jeho název napovídá – nezalekne ani bouřky. K dispozici je v černém, případně tyrkysovo-černém provedení. Mimochodem, právě tyrkysová, je jakási „poznávací“ barva značky.

LAMAX_Storm1-Black_product_1_HD

Pogumované tělo už svým designem ukazuje, že Storm1 nebude žádné ořezávátko. Ostatně za vše hovoří nadprůměrný celkový výkon 40 wattů i podpora nejnovějšího standardu Bluetooth 5.0 s vyšší stabilitou konektivity se zdrojovým zařízením.

Zmínit se musíme také o funkci TWS, která je vlastní také jiným modelům reproduktorů LAMAX. TWS je zkratkou pro True Wireless Stereo a spočívá v tom, že po bezdrátovém propojení dvojice reproduktorů fungují oba společně jako plnohodnotné stereo. Vybrat si můžete i z několika režimů přehrávání: 3D režim pro perfektní ozvučení uzavřeného prostoru, režim Super Bass zvýrazňující basy pro pořádnou párty nebo režim Normal pro čistý zvuk bez zkreslení.

LAMAX Soul1/Flow1: Designovky, které prozvučí váš byt

Milovníci designových řešení si v nabídce značky LAMAX mohou vybrat minimálně ze dvou řešení v podobě modelů Soul1 a Flow1. Zatímco první z nich se chlubí líbivým dřevěným dekorem, ten druhý kombinuje dřevo s kovem. V obou případech je však samozřejmě nejdůležitější zvuk, o který se starají stereo reproduktory s výkonem 35 W, respektive 30 W. U repráku Soul1 jsou hlavní měniče doplněny aktivním subwooferem, u Flow1 pak pasivním zářičem. Oba pak disponují vyváženým zvuk s mohutnými basy, který si zamilujete.

LAMAX_Soul1_Flow1_03

LAMAX_street_2_1HD

Univerzální borec LAMAX Street2

Pokud jste spíše minimalisté a uvítali byste univerzálnější řešení, pak byste mohli sáhnout po reproduktoru s názvem Street2, jenž nabízí výkon 15 wattů, výdrž baterie na jedno nabití až 22 hodin a odolnost vůči prachu a vodě dle standardu IP55. Opět zde máme technologii Bluetooth ve standardu 5.0 a navíc spoustu možností konektivity. Vložit můžete třeba microSD kartu či flash disk a s mobilem reprák propojíte nejen bezdrátově, ale i prostřednictvím AUX (3,5mm) kabelu. A když vám nakonec dojde inspirace ohledně vlastní hudby, není nic jednoduššího než si pomocí integrovaného FM tuneru naladit rádio.

LAMAX_Sounder2_1_HD

Univerzální nadupaný borec LAMAX Sounder2

Pokud byste hledali výkonnější alternativu univerzálního modelu Street2, má LAMAX i něco pro vás a to v podobě reproduktoru Sounder2 s 360° zvukem a celkovým výkonem 30 W. Stejně jako u modelu Storm1 se zde setkáváme s režimy super bass a 3D sound, a také s funkcí True Wireless Stereo, díky které můžete Sounder2 propojit nejen s jeho identickým dvojčetem, ale i s modelem Storm1 a Sentinel2. Baterie s kapacitou 4 000 mAh zase zajistí až 12 hodin poslechu. Díky certifikaci IP67 nemá déšť, sníh a prach žádnou šanci vaší párty přerušit.

Párty repráky LAMAX PartyBoomBox 300 a 500

Máme tu něco pro fajnšmekry. Tyhle dva repráky jsou o něco větší než zbytek nabídky LAMAXu a to nejen velikostí, ale i výkonem. Ten je přesně na úrovni toho, co oba kousky slibují už v názvu. Kvalitní měniče tak zprostředkují zvuk v krásných 300 W, respektive 500 W, což znamená slušné ozvučení každého večírku. Připojit můžete i mikrofon, flashku, SD kartu, AUX kabel nebo třeba kytaru. Podpora True Wireless Stereo zase znamená, že už tak skvělý výkon můžete ještě zdvojnásobit.

LAMAX_PartyBoomBox

Malinký LAMAX Sphere SP-1: když chcete řešení do kapsy

LAMAX_Sphere_SP-1_front

Nejmenším kouskem v portfoliu je model Sphere SP-1, který i přes svou miniaturní velikost obsahuje funkce jako FM tuner nebo handsfree a disponuje slotem na MicroSD kartu. Velkorysá baterie umožňuje až pět hodin přehrávání na jedno nabití a již na první pohled zaujme karabina, pomocí které tenhle repráček klidně zavěsíte na opasek, na batoh nebo vlastně kamkoliv jinam.

Takže který z reproduktorů z nabídky značky LAMAX si nakonec vyberete?

 

 

Tlacitko
 

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů