Objevte kouzlo plnoautomatických kávovarů Melitta

25. 9. 2020 - Alice Hanke - Produkty
Možností jak si připravit kvalitní kávu stále přibývá. Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak si rychle nachystat šálek lahodné kávy, se staly automatické kávovary. Tyto přístroje se v posledních letech zabydlují v domácnostech po celém světě. Jsou navrhovány tak, aby přípravu kávy zvládly zcela samy. Vy pouze vložíte svůj oblíbený hrneček, zmáčknete tlačítko a za okamžik si v klidu vychutnáte váš oblíbený nápoj. Dnes si představíme nejnovější řadu kávovarů ikonické značky Melitta.

kavovary_mellita
V kávovém světě je Melitta poměrně známý pojem. Za více než 100 let, kdy působí na trhu si vydobyla své právoplatně silné postavení. A není divu. Melitta klade důraz především na kvalitní provedení, funkčnost a lehkou ovladatelnost svých přístrojů.

Chytrý kávovar MELITTA® BARISTA TS SMART®

Důvody, proč si zamilujete Melitta® Barista TS Smart®
- Ovládání chytrým telefon přes Bluetooth technologii.
- Tichý kávový mlýnek s oceněním Quiet Mark.
- 2 zásobníky na kávová zrna.
- 21 přednastavených receptur včetně mléčných nápojů.
- 8 uživatelských profilů pro vlastní nastavení receptur.
- Barevný TFT dotykový displej.

Kávovar Melitta® Barista TS Smart® patří mezi opravdu kvalitní mašinky. Jednou z jeho hlavních předností je super tichý mlýnek, který získal mezinárodní ocenění Quiet Mark.

S tímto kávovarem můžete mít na mlýnku hned dva druhy kávy stejně jako v kavárně.

Přístroj umožňuje přípravu celkem 21 přednastavených kávových receptur a nastavení vámi preferovaného nápoje pomocí tlačítka Můj šálek kávy.

Připravte si kávu klidně z postele díky technologii Bluetooth umožňující nejen přípravu kávy na dálku, ale také snadné ovládání vašeho kávovaru. Nastavte si pomocí aplikace Melitta® Connect intenzitu či objem šálku nebo spusťte režim odvápnění. Pro ještě důkladnější údržbu kávovaru lze vyjmout varnou jednotku. Cena přístroje k 24. 9. 2020 je 26 999,- Kč.

kavovary_mellita

Pohodlně dokonalá káva s MELITTA® CI TOUCH®

Čím si vás získá MELITTA® CI TOUCH®
- Tichý kávový mlýnek s oceněním Quiet Mark.
- 2 zásobníky na kávová zrna.
- 10 přednastavených receptur včetně mléčných nápojů.
- 4 uživatelské profily.
- Barevný TFT dotykový displej.

Stačí jeden dotyk a kávovar vám připraví espresso, lungo, cappuccino či latte macchiato. Tento model vás potěší zejména svým dvoukomorovým zásobníkem na kávová zrna. Ten se vám bude, společně se 4 uživatelskými profily, hodit zejména v případě, kdy má každý člen vaší domácnosti jiné chuťové preference.

Ve vašem každodenním životě zase oceníte super tichý mlýnek oceněný mezinárodním certifikátem Quiet Mark, takže už nikdy nebudete muset rušit rodinu při přípravě vaší ranní kávy.

Součástí kávovaru je i mléčné řešení pro přípravu mléčných receptur. Díky automatickému čištění bude váš kávovar vždy krásně čistý. I přes to však doporučujeme mléko v zásobníku ještě v ten den spotřebovat.

Tak jako každý kávovar i Melitta® CI Touch disponuje vyjímatelnou varnou jednotkou, která umožňuje ještě důkladnější čištění přístroje. Elegantní design a kvalitní zpracování dělá z kávovaru špičku ve své třídě. Cena kávovaru je 21 999,- Kč (k 24. 9. 2020).

Ještě voňavější káva s MELITTA® PASSIONE OT®

Hlavní přednosti MELITTA® PASSIONE OT®
- Příprava 2 šálků najednou.
- 10 přednastavených receptur včetně
  mléčných nápojů.
- Systém těsnění Aromasafe na víčku
  zásobníku na kávu.
- Barevný TFT dotykový displej.

Elegantní a kompaktní design a intuitivní ovládání? To je Melitta® Passione® One Touch. S kávovarem získáte vaši oblíbenou kávovou specialitu, našlehané mléko či horkou vodu pouhým dotykem displeje.

Pokud si nevyberete z nabídky 10 přednastavených receptur, přístroj vám umožní navolení vlastního objemu a intenzity kávy.

Díky speciálnímu systému těsnění víčka Aromasafe, zůstává uchováváno tolik podstatné aroma kávy. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotku pro zajištění ještě důkladnějšího čištění. Cena přístroje k 24. 9. je 17 999,- Kč.

kavovary_mellita

MELITTA® PASSIONE® – kávovar pro vášnivé milovníky kávy

Čím si Melitta® Passione® získá vaši pozornost
- Příprava 2 šálků najednou.
- Nastavitelná intenzita kávy a jemnosti mletí.
- Systém těsnění Aromasafe na víčku zásobníku
  na kávu.
- Systém Auto-cappuccinatore pro přípravu
  mléčné pěny.

I tak by se dal popsat tento kávovar. S tímto modelem získáte plnou aromatickou chuť díky jedinečnému Systému extrakce aroma (A. E. S.) v kombinaci s těsněním Aromasafe. Příprava mléčných receptur bude hračka s použitím systému Auto-capuccinatore, jenž snadno vykouzlí horké mléko, teplou mléčnou pěnu i horkou vodu.

V případě, že sdílíte domácnost s dalším milovníkem kávy, zajisté oceníte možnost přípravy dvou šálků najednou. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotku pro zajištění ještě důkladnějšího vyčištění. Cena přístroje je 13 999,- Kč (k 24. 9. 2020).

Melitta Passionate

Dokonale našlehané mléko s MELITTA® SOLO® & PERFECT MILK

Co oceníte na Mellita SOLO® & Perfect Milk
- Příprava 2 šálků najednou.
- Nastavitelná intenzita kávy a jemnosti mletí.
- Systém Auto-cappuccinatore pro přípravu
  mléčné pěny.

Rádi v kavárně obdivujete krásné latte art s lesklou sametovou pěnou? Při přípravě kávy s modelem SOLO® & Perfect Milk dosáhnete dokonalé mléčné pěny jako z kavárny. O lehkost a vzdušnost našlehaného mléka se postará integrovaný systém Auto – Cappuccinatore.

Vychutnejte si jedinečný kávový požitek díky systému extrakce aroma (A.E.S.), který zajišťuje dokonalé uvolnění veškerého aroma z čerstvě namleté kávy. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotku. Cena 10 999,- Kč (k 24. 9.)

kavovary_mellita

Káva jako z kavárny s MELITTA® SOLO® & MILK

Čím vás Mellita SOLO® & Milk potěší
- Příprava 2 šálků najednou.
- Nastavitelná intenzita kávy a jemnosti mletí.
- Systém Panarello pro přípravu mléčné pěny.

Design a jednoduchost, to je kávovar Melitta SOLO & Milk, který se hodí i do té nejmenší kuchyně. Pouhým stiskem tlačítka vykouzlíte espresso s hladkou cremou. S integrovanou parní tryskou jednoduše připravíte café latté, espresso macchiatto, sklenku horkého mléka i horkou vodu na čaj. Systém extrakce aroma (A.E.S.) zajišťuje dokonalé uvolnění veškerého aroma z mleté kávy v každém šálku. Přístroj má vyjímatelnou varnou jednotku. Cena kávovaru ke dni 24. 9. 2020 je 10 999,- Kč.

Melitta Solo Milk

MELITTA® SOLO® – kávovar do každé kuchyně

Mellita SOLO® ve zkratce
- Příprava 2 šálků najednou.
- Systém extrakce aroma (A.E.S.)
- Nastavitelná intenzita kávy
  a jemnosti mletí.

Preferujete čisté espresso bez mléka? Potom je pro vás Melitta® SOLO® jako dělaný. Pro tento kávovar najdete místo v každé domácnosti. Patří totiž k těm nejmenším automatickým kávovarům na světě. Tento úzký plnoautomatický kávovar vám připraví aromatické espresso se sametovou pěnou stiskem jednoho tlačítka.

Samozřejmostí je nastavení vlastní teploty a intenzity kávy dle vašich chuťových preferencí. Pokud si rádi vychutnáváte kávu ve společnosti vašich nejbližších, jistě vás potěší funkce přípravy dvou šálků najednou. Má vyjímatelnou varnou jednotku pro ještě důkladnější vyčištění. Cena přístroje je 8 499,- Kč (k 24. 9. 2020).

Chci kávovar Melitta

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů