7 atraktivních novinek v našem sortimentu

30. 3. 2021 - Lucia Gogová - Produkty
Netradiční provedení, inovace, množství moderních technologií, důraz na užitečnost či výborný poměr cena/kvalita. Každý z následujících 7 nových produktů v sobě ukrývá potenciál zaujmout. Nemají společného jmenovatele, nedají se mezi sebou porovnávat, dokonce ani necílí na stejný typ kupujících. Rok 2021 však odstartovaly přesvědčivě. Na co se můžete těšit?

novinky_v_sortimentu

O čem se dočtete:

novinky_v_sortimentu

Limity v kuchyni opět posunuty

U kuchyňských robotů jsme si na jejich multifunkčnost zvykli. Varný robot SOGO easyCOOK však přidal další funkce a zastoupí ještě víc kuchyňských spotřebičů.

Pojďte počítat s námi! Tento smart kuchyňský robot dokáže mixovat, šlehat, strouhat, vařit, ohřívat, smažit, vařit v páře, hníst, sekat, mlít a dokonce vážit.

S jeho pomocí připravíte komplet oběd i sladký dezert. Samozřejmě ne najednou, pěkně postupně. Jeho součástí je velmi dobře zpracovaný dotykový displej – tablet s přehledným menu v českém jazyce.

Máte tak jistotu, že se bez problémů zorientujete v možnostech nastavení, které jsou vzhledem k širokému výběru funkcí nadstandardní.

Kuchyňský robot SOGO easyCOOK nabízí 12 rychlostí provozu, 90minutový časovač nastavení teploty vaření od 37 do 120 °C, kterou si umí důkladně pohlídat. Do výbavy dostal 3,5litrovou nerezovou nádobu s přehledným víkem. Můžete v ní vařit dokonce i polévku nebo omáčku. Integrovaná váha se zase postará o automatické vážení surovin. Pokud máte v plánu stravovat se zdravěji, oceníte 3 praktické parní koše, které jsou přímo součástí základní výbavy.

novinky_v_sortimentu

Pro dokonalý a zdravý pitný režim

Další zajímavou novinkou je filtrační láhev Philips GoZero s technologií UV-C LED sterilizace. „Klasický” koncept filtrační láhve vylepšuje hned v několika bodech. Tato láhev s objemem 350 ml si dala za úkol starat se o čistotu vaší vody v jakýchkoliv podmínkách. Samotná technologie odstraňuje až 99,99 % vodních patogenů. Pravidelně, ve dvouhodinových intervalech, se UV-C LED světlo aktivuje, a tak vodu pročišťuje a udržuje láhev bez nepříjemného zápachu. Jak už určitě tušíte, takový provoz by nebyl možný bez zdroje energie.

Součástí láhve je proto lithiová baterie s nabíjením přes magnetický USB kabel. Na jedno nabití vydrží až měsíc provozu.

Pokud chcete mít perfektní kontrolu nad kvalitou vody, na toto přenosné zařízení na čištění vody se můžete spolehnout. Filtrační láhev Philips GoZero je vyrobená z kvalitní nerezavějící oceli 18/8, navíc s dvojitou vakuovou izolací funguje také jako „termoska”.

Nápoj udrží teplý po dobu 12 hodin a studený až 24 hodin. Bonusem navíc je detailní zpracování, elegantní design a několik barevných provedení, kterými si okamžitě získá vaše sympatie.

Elegantně do boje proti suchému vzduchu

Co může vaší domácnosti přinést zvlhčovač vzduchu s nanotechnologií? Zvlhčovače vzduchu se dělí na lepší i horší, tiché i hlučnější. Mají však stejný cíl – zvýšit vlhkost vzduchu v interiéru. Suchý vzduch s sebou totiž přináší množství rizik, mezi které patří především respirační onemocnění, suchá pokožka, bolesti hlavy a únava.

Jeden z nejnovějších zvlhčovačů od značky Philips s označením HU3916/10 v sobě spojuje pokročilé inovace a výbornou efektivitu ve zvyšování vzdušné vlhkosti. Využívá technologii odpařování NanoCloud, která šíří do prostředí extra jemné molekuly vodní páry. Šíření bakterií je až o 99 % nižší než u běžných ultrazvukových zvlhčovačů. Zvlhčování vzduchu takovým způsobem je přirozené a vysoce hygienické. Zároveň nezůstávají na podlaze ani na nábytku žádné bílé stopy po vysrážených minerálech z vody.

Ačkoliv tento typ zvlhčování patří k nejjemnějším, samotný přístroj překvapí svou výkonností. Zvlhčovač vzduchu Philips HU3916/10 je vhodný pro místnost s rozlohou až do 45 m2, tedy i pro moderní otevřený prostor (výkon zvlhčování 300 ml/hod.). Nabízí 3 různé režimy zvlhčování – na 40%, 50%, 60% vlhkost vzduchu s pravidelným monitorováním stavu, čemuž přizpůsobuje svou aktivitu. Jednou z předností je též speciální režim pro tichý provoz v průběhu noci.

novinky_v_sortimentu

Vydejte se bez omezení kamkoliv s virtuální realitou

novinky_v_sortimentuMáte pocit, že poslední dobou jen sedíte doma a svět “tam venku” vám uniká? S virtuální realitou se můžete vydat kamkoliv! O tom, zda budete mít z této návštěvy, výletů a akcí dobrý dojem, rozhoduje technologie, pro kterou se rozhodnete.

Dovolte nám v krátkosti představit brýle pro virtuální realitu HTC Vive Pro Eye. Právě slovíčko Eye naznačuje jejich klíčovou přednost – doslova je můžete ovládat očima. Využívají pokročilou technologii eye tracking, pomocí které brýle rozeznávají, kam se právě díváte.

Jejich součástí jsou kvalitní 3,5" AMOLED displeje s rozlišením 2880 × 1600 px a 90Hz obnovovací frekvencí. Výborný je také 110stupňový pozorovací úhel a krásně bohaté barvy s perfektně zvládnutými kontrasty.

Brýle pro virtuální realitu HTC Vive Pro Eye jsou natolik vyšperkované technologiemi, že uspokojí potřeby náročných uživatelů a profesionálů. Za výjimečným grafickým podáním nezaostává ani zvuková výbava. Špičkové integrované Hi-Res sluchátka se postarají o realistické zvuky s parádním prostorovým efektem. Vylepšení si zasloužila i ergonomie a celkové vyvážení konstrukce, která nabízí při nošení vyšší komfort bez zatížení krční páteře.

Zatočte s viry a bakteriemi

V podobném zaměření ještě pokračujeme. Za poslední období se mnozí z nás zaměřili na způsoby, jak zvýšit hygieničnost a bezpečnost prostředí, v kterém žijeme. Jedinečným řešením na dezinfekci vaší koupelny, šatníku či auta se může stát právě následující novinka – UV lampa Perenio Mini Indigo. Současně produkuje ultrafialové záření a ozon.

Tato silná dvojka nedává šanci virům, bakteriím ani choroboplodným zárodkům, které se šíří vzduchem, přistávají na površích i stěnách. Už za 30 minut vám tato kompaktní UV lampa pomůže vydezinfikovat menší prostor, například interiér auta. Do chodu se spouští s 15sekundovým zpožděním, abyste mohli bezpečně opustit prostor a nebyli vystavení UV záření.

Lampa váží jen 120 gramů, je dostupná v bílé a černé barvě. Nemusíte ji nijak nastavovat, napájí se přes USB kabel a po půl hodině provozu se automaticky vypne. Poskytuje životnost až na 15 000 hodin záření. (Vzhledem k přítomnosti ozonu a UV záření doporučujeme se důkladně řídit instrukcemi o používání.)

novinky_v_sortimentu

Podmanivý zážitek z létání

Dron DJI FPV combo zaujme všechny milovníky adrenalinu – ostřílené letce i nadšené nováčky. Celé prostředí a všechny překážky, které má tento dron na své cestě, můžete totiž sledovat přímo, jako byste byli zmenšení na jeho „palubě”. Součástí novinky jsou kromě dronu a ovladače také brýle DJI FPV Goggles V2.

Do nich posílá kamera dronu video, které se vám promítá v HD rozlišení v zorném poli 150° při 120 snímcích za sekundu přímo před očima. V reálném čase vidíte přesně to, co samotný dron – se zpožděním pouhých 28 ms na 10 km. Jde o přednosti, které byly ještě donedávna typické pouze pro závodní modely.

Tato novinka nabízí nadstandardní výkon. Dolet dronu DJI FPV combo je až 10 km, dokáže se pohybovat rychlostí 140 km/hod. při maximální době letu do 20 minut. Pokud nad dronem ztratíte kontrolu, nezoufejte. V průběhu pár sekund se aktivuje funkce nouzové brzdy a vznášení. Při docházející baterii je taktéž nápomocná funkce návratu na místo vzletu (RTH – Return To Home).

novinky_v_sortimentu

AMOLED za překvapivou cenu

Rádi na smartphonu sledujete videa a sociální sítě? Pak dáváme do placu jednu z našich posledních novinek – elegantní smartphone vivo Y70, který dostal do výbavy kvalitní AMOLED displej s úhlopříčkou 6,44" ve Full HD rozlišení (2400 × 1080 px).  Nedávno představené vivo Y70 překvapuje hned na více frontách.

Díky AMOLEDu zobrazuje krásnou černou a živé barvy, ale určitě potěší, že cenově patří do střední kategorie.  Hardwarová výbava v ničem nezaostává za stabilními hráči na trhu – procesor Qualcomm Snapdragon 665 s osmi jádry, 8GB operační paměť, 128GB vnitřní paměť.

Smartphone vivo Y70 jsme pro vás zrecenzovali v tomto článku.


Jak je na tom s fotoaparáty? Na zadní straně najdete 3 fotoaparáty s rozlišením 48+2+2 Mpx. Dvojice 2Mpx kamer vytváří bokeh a makro efekt. Přední selfie kamera nabízí rozlišení 16 Mpx, což v dané cenové kategorii rozhodně neurazí. Baterie s kapacitou 4 100 mAh vám spolehlivě vydrží celý den a díky rychlému 33W nabíjení se z nuly na 50 % dostanete už za 30 minut!

Vivo Y70

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů