basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Chytré klíčenky FIXED Smile motion pohlídají vaše cennosti

18. 10. 2019 - Tomáš Zálešák - Produkty
Každý z nás občas ztrácí čas hledáním svých osobních věcí. Minuty plynou, ale klíče nikde. S trackerem FIXED Smile můžete mít všechny své cennosti pod kontrolou. Za pomocí chytré mobilní aplikace budete mít vždy přehled o poloze vašeho kufru, kola nebo peněženky. 

Klíčenky FIXED Smile motion

Aplikace pro váš úsměv

Klíčenky FIXED Smile motionNení to pochopitelně pouhá klíčenka, která hlídá vaše věci, ať už jsou kdekoliv. Společnost FIXED vyvinula mobilní aplikaci Smile tracker. Její uživatelské prostředí je velmi přívětivé, vše nastavíte podle svých potřeb. Aplikace podporuje jak systém Android, tak iOS. S využitím technologie Bluetooth jednoduše spárujete klíčenku se svým smartphonem nebo tabletem. Vývojáři nezapomněli ani na uživatele Apple Watch. Plusem je, že aplikace je kompletně k dispozici v češtině a slovenštině.  

Po jednoduché instalaci pohlídá Smile cokoliv. Stačí klíčenku připevnit k dané cennosti. Až opět zapomenete, kde jste nechali svou peněženku, nemusíte ztrácet čas zbytečným hledáním. Stačí otevřít aplikaci a kliknout na tlačítko „váš Smile“. Tracker na sebe upozorní zvoněním a blikáním.

Funguje to však i opačným způsobem. Hledáte svůj chytrý telefon? Pokud dvakrát stisknete tlačítko na klíčence, prozvoníte ho. Pochopitelně máte možnost zvolit si v aplikaci z několika zvukových schémat. Vyznavačům nakousnutého jablka navíc pomůže hlasová asistentka Siri.  

Žádný pohyb nezůstane utajen

Chcete si dopřát kávu v restauraci a přitom mít přehled o svém kole, které jste nechali venku? Máte chuť si dáchnout ve vlaku a nemít obavy o svůj kufr? FIXED Smile motion poslouží také jako strážce vašich cenných předmětů, když je nemáte na očích.

Připevněte na ně klíčenku a aktivujte pohybový senzor. Jakmile dojde k jakémukoliv pohybu, Smile vás okamžitě upozorní prostřednictvím hlasitého alarmu. Pokud senzor není aktuálně spárován s vaším zařízením, zaznamená přesný čas, během kterého došlo k pohybu trackeru a po opětovném propojení se zařízením vám všechny informace poskytne dodatečně.  

Klíčenky FIXED Smile motion

Klíčenka FIXED Smile motion se může stát spolehlivým hlídačem vašeho kola, batohu apod.

Sledování na mapě

Ztratili jste svou peněženku nebo klíče? FIXED Smile nabízí jednoduché řešení. Stačí se připojit k aplikaci, pomocí které na mapě okamžitě uvidíte poslední zaznamenanou polohu.

Výhodou je bezesporu i možnost společného sdílení. Údaje z jednoho Smile tak může vidět více uživatelů najednou. Díky tomu například zjistíte, kde se zrovna nachází vaše dítko. Stačí, aby mělo u sebe klíčenku spárovanou se svým telefonem.  

Upozornění podle potřeb

FIXED Smile motion – technické parametry:
Technologie: Bluetooth
Funkce: Pohybový senzor, zvukový a
vizuální alarm, společné sdílení údajů
Požadavky aplikace: Android 5 a vyšší,
iOS 11 a vyšší 
Rozměry: 36 x 36 x 5 mm

Ne vždy jsou upozornění Smile žádoucí. I na to výrobci z FIXED pamatovali. Proto je lze uzpůsobit podle svých potřeb, a to v závislosti na aktuální poloze nebo času. Můžete si nastavit „bezpečné zóny“, ve kterých budou upozornění automaticky deaktivována. Těmi mohou být třeba vaše ložnice nebo kancelář. Nemusíte se bát, že by vás ohlušující zvuk alarmu probudil ze spánku. Noční režim jej automaticky blokuje.

Samozřejmě je možné zastavit sledování či vypnout využívání GPS na pozadí. Díky tomu pošetříte baterii trackeru. Ta v aktivním stavu vydrží až jeden rok a když se vám vybije, jednoduše ji vyměníte za novou.

Klíčenky FIXED Smile motion

Barva pro každého

Klíčenky FIXED Smile motion nabízí dostatek barevných variací, ze kterých si vybere každý. K mání je provedení v černé, šedé, modré, zelené, červené a růžové. Zakoupit lze i balení obsahující dva trackery s odlišnými barvami, a to za zvýhodněnou cenu. 

Klíčenky FIXED Smile motion

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů