Chladné dny vám zahřeje a provoní káva z kávovarů značky Sage

20. 10. 2020 - Produkty
S chladnějším počasím, které nás zažene pod deku a k dobrému filmu, přichází i chybějící energie. Komu by se nechtělo spát v takovém počasí, že? Naštěstí jsou tady kávovary značky Sage, které vám vykouzlí kávu, jenž vás postaví na nohy, potěší vaše chuťové buňky dokonalou chutí, polechtají citlivý čich krásnou vůní kávových zrn a přemění všední dny na nevšední, a to už po jednom loknutí.

kavovary_sage

Výhody pákových kávovarů značky Sage

kavovary_sage

Chcete-li si doma připravit to správné espresso, které bude mít na povrchu hladkou krémovou pěnu – cremu – bez bublinek v oříškovo-čokoládové barvě, a bude dokonalou symbiózou vůně a chutí, vyberte si spolehlivého a profesionálního pomocníka. Petra Davies Veselá, mistryně v oboru přípravy kávy, vysvětluje: „Příprava dokonalé kávy je obřad, který vyžaduje čas, čerstvou kávu a kvalitní kávovar.“ Ten pak dokáže ohlídat klíčové parametry, kterými je teplota, tlak a silná pára. A pokud má integrovaný mlýnek, tak i správnou dávku kávy. Jak zkušená baristka a držitelka mnoha ocenění dodává: „Pákové kávovary Sage jsou výbornou volbou.

Oproti automatickým kávovarům nabízí pákové kávovary Sage možnost celoživotního experimentování. A to především díky volitelnému nastavení hrubosti kávy, dávkování i doby mletí, čímž se vyhnete uniformní chuti. Postarají se také o dodržení dalších podmínek nutných pro přípravu dokonalé kávy. A to je především ohlídání stálé teploty během v průběhu celé extrakce technologií digitální kontroly a díky systému nízkotlakového předspaření zajištění postupného zvyšování tlaku, jenž se rovnoměrně rozprostře po povrchu kávy ve filtru.

Vysoce výkonné parní trysky dokážou vykouzlit hedvábně jemnou mléčnou pěnu s mikrobublinkami potřebnou pro druhy kávy jako je například cappuccino či latté, která nejenže výborně chutná, ale také nabízí široké pole využití pro techniku latte art. Všechny kávovary standardně nabízí možnost volby a přípravy buď 1 nebo 2 šálků kávy zároveň. Přístroje mají plochu na nahřívání šálků a extra vysoký prostor pro přípravu long coffee a také prostor pro skladování přívodní kabelu a zásuvka na ukládání příslušenství.

Odměnou za vynaložené úsilí je šálek té nejjemnější kávy, která provoní každou domácnost či kancelář a pohladí vaši duši.

kavovary_sage

Dotykem k lahodné chuti se Sage SES990BSS THE ORACLE TOUCH™

Proč si vychutnáte kávu z kávovaru THE ORACLE TOUCH™:
- Dotykový displej pro jednoduché ovládání také v češtině
- Automatický temper do páky.
- Nastavení a uložení až 8 druhů kávy.
- Programovatelná teplota extrakce kávy v rozmezí 86–96 °C.

Příprava dokonalé kávy nebyla nikdy tak snadná, jako s automatickými kávovary značky Sage, mezi nimiž představuje přístroj Oracle Touch vlajkovou loď, jenž se svými parametry a vlastnostmi nemá na našem trhu konkurenci.

S tímto profesionálním automatickým pákovým espressem s dotykovým displejem nehraje roli, jak velké máte s přípravou kávy zkušenosti, jak moc jste šikovní nebo jak málo času na přípravu dokonalého šálku kávy máte.

Vše stačí jednoduše nastavit – sílu kávy, strukturu a teplotu mléka – a přístroj už zařídí vše potřebné. Své vlastní nastavení kávy si také můžete uložit a opakovaně volit prostřednictvím stisknutím jediné ikony. 

Sage Oracle TouchOracle Touch kávu automaticky namele pomocí integrovaného kónického mlýnku s kovovými kameny a nastavitelnou hrubostí mletí, a pak ji nadávkuje v rozmezí 19 až 22 gramů a automaticky utepuje. Přístroj využívá technologii digitálního řízení teploty vody, která zajišťuje její stálost s přesností na +/-1 °C. Nízkotlaká preinfuze na počátku extrakce (při tlaku 9 barů) umožní, aby mletá káva v sítku částečně nasákla vodu a nabobtnala.

Tento proces tak umožní získat onu lahodnou chuť, která je typická pro kávu z automatických kávovarů Sage, jež jsou vybaveny přetlakovým ventilem nutným pro přesné řízení tlaku. Omezení maximálního tlaku vody během extrakce také zabraňuje vzniku hořkých příchutí v kávě. Hedvábně jemnou struktury mléčné pěny s mikrobublinkami vykouzlí parní tryska s odpovídajícím tlakem.

O průběhu celého procesu přípravy kávy je uživatel informován na dotykovém displeji, jenž vedle jednoduchého ovládání nabízí i možnost vytvořit a uložit až 8 osobních nastavení oblíbené kávy. A nejen to – rovněž informuje, kdy je třeba provést cyklus čištění, který čistí vnitřní potrubí a proplachuje spařovací hlavu.

Zobrazení na displeji zároveň upozorní na nutnost spuštění cyklu odvápnění, které ochrání kávovar před nahromaděním minerálních usazenin a vodního kamene.

Nemusíte být barista, ten se nachází uvnitř kávovaru Sage BES980 THE ORACLE™

Proč si vychutnáte kávu z kávovaru THE ORACLE™:
- 3x LCD displej – hrubost kávy, nastavení, informace o přípravě kávy a mléka.
- Automatický temper do páky.
- Ruční nastavení objemu kávy.
- Programovatelná teplota extrakce kávy v rozmezí od 86–96 °C.
- Funkce nastavení doby a výkonu předspaření, automatického spuštění, 
   nastavení hodin, automatického vypnutí a průvodce odvápnění.

Profesionální automatické pákové espresso Sage BES980 The Oracle™ s mlýnkem na kávu vám ušetří čas i námahu a zajistí vše, co je pro přípravu perfektního espresso třeba. Přitom vám ale zachová kontakt s přípravou oblíbené kávy a také se jednoduše čistí. LCD displej ukazuje informace o volbě hrubosti mletí kávy, nastavení a informace o přípravě kávy a mléka. Je také možné zvolit velikost šálku kávy.

Mletí kávy na integrovaném kónickém mlýnku, její dávkování i tempování, to vše včetně přípravy mléka má kávovar díky systému Oracle™ automatické. Automatizuje tak dvě nejtěžší části ruční přípravy kvalitního a výborného espressa. Proces extrakce a pěnění mléka parní tryskou mohou navíc probíhat současně, což umožňuje připravit oblíbené latté nebo cappuccino během pár minut.

Pro zachování vyvážené chuti espressa kávovar Sage BES980 vybaven moderní technologii digitální kontroly teploty (PID) vody, která zamezí teplotním odchylkám a vždy udrží tu optimální teplotu s přesností na +/- 1°C. O další nezbytný prvek, a to optimální tlak vody, se stará ovládací ventil s přepadem. Tato funkce zamezí vzniku hořkých příchutí v kávě tím, že omezuje maximální tlak během extrakce. Nízkotlaký předinfuzní systém zajišťuje rovnoměrnou extrakci kávy po celém jejím povrchu ve filtru.

Sage the Oracle

Kávovar Sage SES878BTR THE BARISTA Pro™ změní váš domov na kavárnu

Proč si vychutnáte kávu z kávovaru THE BARISTA Pro™:
- LCD display s intuitivním ovládáním a informací o průběhu mletí
  a extrakce.
- Možnost nastavení teploty extrahované kávy a času doby mletí
  ve vteřinách (po 0,5 s).
- 250g zásobník na kávová zrna.
- 2 l vyjímatelný zásobník na vodu s filtračním systémem Claris.
- Samostatný vývod horké vody.

Seznamte se s vaším novým baristou, který vám připraví oblíbenou kávičku v pohodlí domova – je to Sage SES878BTR The Barista Pro™ s mlýnkem na kávu. Pro skvělou kávu už nemusíte nikam chodit, odteď si ji pohodlně připravíte doma.

Kávovar disponuje LCD displejem a přehledným intuitivním rozhraním, které zobrazuje přehledné informace o nastavení hrubosti mletí, teploty extrakce, ale i o délce mletí.

Animační grafika poskytuje perfektní informace o procesu přípravy kávy od začátku až do konce.

Přesnější nastavení mlýnku umožňuje až 30 různých variant hrubosti kávy včetně nastavení časové doby mletí. Zvolit je také možné teplotu vody extrakce kávy, o jejíž stabilitu se stará elektronický PID systém. Systém nízkotlakového předspaření zajišťuje postupné zvyšování tlaku, který se tak rovnoměrně rozprostře po povrchu kávy ve filtru. Kávovar je také vybaven systémem ohřevu vody ThermoJet, díky němuž je připraven už během neuvěřitelných 3 vteřin. O přípravu hebké a jemné mléčné pěny se postará inovovaná parní tryska otočná až o 360°.

Sage SES878BTR je vybaven doplňkovými funkcemi, které mají na starost odstranění přebytečné vody z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce („Dry Puck“), automatické vypouštění zbytkové vody z topného systému po použití funkce páry a signalizaci potřeby spuštění čisticího procesu („Clean Me“). Součástí výbavy je i konvička na napěnění mléka s teploměrem pro maximální kontrolu.

kavovary_sage

Na kávičce s kávovarem Sage BES875BKS THE BARISTA EXPRESS™

Proč si vychutnáte kávu z kávovaru THE BARISTA EXPRESS™:
- 18 nastavení hrubosti mletí a nastavení teploty vody (+/- 2 °C)
- Automatické mletí přímo do držáku filtru
- Automatické i ruční nastavení množství extrahované kávy
- Ukazatel tlaku při extrakci kávy
- Odnímatelný KOVOVÝ tamper
  (možnost praktického uložení v přístroji)
- Funkce Clean Me – světelná kontrolka indikuje potřebu
   spuštění čisticího procesu

 

Do přípravy dokonalého a lahodného espressa se s klidem můžete pustit sami, aniž byste absolvovali kurz pro baristy.

S espresso přístrojem The Barista Express je to snadné, je totiž navržen tak, by zajistil všechny prvky potřebné pro přípravu lahodného šálku vynikající kávy – přesně jako špičkové profesionální přístroje.

Ovládání Sage BES875BKS je manuální a  jednoduché. I tento model se postará o ohlídání základních parametrů nezbytných pro přípravu dokonalé kávy, totiž teplotu a tlak.

Tepelný systém Thermocoil ovládá teplotu a elektronický PID systém zaznamenává teplotu v průběhu celé doby extrakce a zajišťuje její stabilitu během celého procesu s přesností +/-1°C. Průvodce tlaku napoví optimální tlak pro extrahovanou kávu. Systém nízkotlakového předspaření dodává do sítka vodu o tlaku přibližně 2 až 4. Díky tomu může káva v sítku nabobtnat a uvolnit tak aroma a chuť, aby při následném plném tlaku byly zajištěna nejen maximálně rovnoměrná extrakce kávy, ale hlavně aby výsledné espresso výborně chutnalo.

Integrovaný mlýnek na kávu s nerezovými mlecími kameny umožňuje namlít potřebné množství kávy přímo do držáku. Možnost volby množství a 18 stupňů hrubosti tak otevírá dveře k celoživotního experimentování. S přípravou mléčné pěny pro druhy kávy obsahující mléko pomůže 360° otáčivá tryska na páru a nerezová konvička s integrovaným teploměrem

Chci kávovar Sage

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů