basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Nové GoPro HERO8 Black s modulárním příslušenstvím a GoPro Max

9. 10. 2019 - Zdeněk Císař - Produkty
Neskutečně inovativní! Společnost GoPro, jejíž jméno se stalo synonymem pro akční kamery, představuje model HERO8 Black s modulárním příslušenstvím a kameru Max

GoPro Hero 8 Black a GoPro Max

 

Kamera, světla, akce! Společnost GoPro dnes představuje kamery HERO8 Black, Max a modulární příslušenství. Práce s kamerou tak dostává úplně nový rozměr.

Kamera HERO8 Black vychází ze svého úspěšného předchůdce a nabízí bezkonkurenčně nejlepší výkon z celé řady HERO.

GoPro HERO8 Black
odolná outdoorová kamera • rozlišení videa až 4K
při 60 FPS • maximální bitrate 100 Mbps • rozlišení
fotografií 12 Mpx s vylepšeným HDR (SuperPhoto)
• stabilizace obrazu HyperSmooth 2.0 • Live Streaming
(1080p) • režimy TimeWarp 2.0, Time Lapse, Night
Lapse • fotografování v režimu LiveBurst • 8× Slow
Motion video • vodotěsná bez pouzdra do 10 metrů
• GPS • dotykový displej • aplikace GoPro

Stabilizace videa HyperSmooth 2.0 přináší dramatické zlepšení stabilizace v příčné ose a podporuje nyní všechny snímkové frekvence a rozlišení. Funkce TimeWarp 2.0 se dokáže automaticky přizpůsobovat vaší rychlosti a klepnutím ji můžete zpomalit na reálný čas. Přepracovaná funkce SuperPhoto zajistí akční fotografie HDR bez nepříjemných artefaktů a zcela nová funkce LiveBurst dokáže zachytit 1,5sekundový záběr s rozlišením 12 Mpx (4K 4:3) před a po stisknutí spouště závěrky.

A pokud potřebujete k dokonalému zprostředkování zážitku také zvuk, nový dopředu nasměrovaný mikrofon kamery HERO8 Black s redukcí hluku větru a dokonalejším, vysoce kvalitním záznamem zvuku se o to postará.

GoPro Hero 8 Black
GoPro HERO8 Black

Kromě toho jsou tu nové digitální objektivy, které vám pomohou záběr vždy zkomponovat jako profesionálovi, a to díky čtyřem dostupným možnostem – od SuperView patentovaného společností GoPro až po lineární s nulovým zkreslením. Přizpůsobitelné předvolby umožňují rychlý přístup k nastavením pro jakoukoli činnost. Všechny tyto funkce jsou uložené do designu s jednoduchými tvary a bezrámečkovou konstrukcí, opatřené skládacími nožičkami.

HERO8 Black nabízí bezkonkurenčně nejlepší výkon z celé řady HERO.

Ještě více možností s modulárním příslušenstvím

Kameru HERO8 Black ve spojení s novým ekosystémem modulárního příslušenství GoPro můžete použít také jako výkonný záznamový prostředek pro vlogování či jako produkční stroj. Modulární příslušenství umožňuje rozšiřovat schopnosti kamery HERO8 Black podle potřeby, aniž by se přitom ztratila kompaktnost a robustnost konstrukce kamer řady HERO.

Modulární multimediální příslušenství: Toto příslušenství zahrnuje směrový mikrofon pro záznam zvuku a dvojí sáňky bez kontaktů pro další příslušenství, doplněné o porty USB-C, HDMI a adaptér pro externí mikrofon 3,5 mm. 

Dalším modulárním příslušenstvím jsou vodotěsná svítilna a výklopný displej.

GoPro Modulární příslušenství
Modulární příslušenství promění kameru v ultimátní vlogovací nástroj!

Nová GoPro Max

A konečně je tu kamera GoPro Max – natolik všestranná, že zastoupí tři kamery současně. Kamera Max, vodotěsná do 5 metrů, se dá použít jako kamera HERO s jedním objektivem a dokonalou stabilizací, jako kamera pro 360stupňové záběry se dvěma objektivy, nebo jako kamera pro dokonalé vlogování – vše v jednom. Max přitom znamená, že umí všechny tyto funkce zastat na Maximum.

Funkce Max HyperSmooth s neochvějnou stabilizací nové generace a vyrovnáváním horizontu v kameře zcela eliminuje potřebu gimbalu. Funkce Max TimeWarp, se kterou dokážete podle svých potřeb ohýbat čas a prostor, nabízí výrazně lepší výkon než tradiční TimeWarp. Max SuperView zajistí to nejširší a nejpůsobivější zorné pole, jaké kdy u kamery GoPro bylo k dispozici.

GoPro Max

Při stříhání 360stupňových záběrů mají nyní uživatelé kamery Max v aplikaci GoPro k dispozici novou funkci Reframe založenou na klíčových snímcích. Lze tak snadno „přetvořit“ 360stupňové záběry na tradiční video s naprosto plynulým švenkováním a přechody. Funkce Reframe se výkonem vyrovná střihovým programům pro 360stupňový materiál na stolních počítačích, současně ale nabízí praktičnost a použitelnost aplikace GoPro.

A pokud jde o vlogování, představuje kamera Max ucelené řešení díky neochvějné stabilizaci videa, čtyřem digitálním objektivům pro ideální vzhled, dopředu směřující dotykovou obrazovkou pro snadné komponování záběrů a šesti mikrofonům, které svými parametry snesou srovnání se směrovým mikrofonem. Když k tomu přidáte 270° fotky PowerPano které pořídíte jediným klepnutím, spojování 360stupňového videa a fotografií přímo v kameře a praktickou funkci Reframe, tak GoPro Max skutečně nemá mezi kamerami na celém světě konkurenci.

Kdy budou kamery dostupné?

  • Kameru GoPro HERO8 si můžete předobjednat ihned na této stránce. Dodávky budou zahájeny od 25. října. 
  • Kameru GoPro Max si můžete předobjednat ihned na této stránce. Dodávky budou zahájeny od 25. října. 
  • O dostupnosti modulárního příslušenství vás budeme informovat.

 

GoPro Max zastoupí tři kamery současně.

Nenápadná, ale zásadní vylepšení oproti HERO7 Black

GoPro HERO8 BlackNové modulární příslušenství je možná největší novinka HERO8 Black, ale zásadních vylepšení je mnohem víc. Co se designu týče, je další velkou výhodou, že nový model můžete umístit do standardního GoPro držáku i bez rámečku. To mimo jiné znamená, že máte plný a pohodlný přístup k microSD kartě a baterii, i když je kamera upevněná.

Už jsme zmínili, že stabilizace videa HyperSmooth 2.0 nyní funguje ve všech snímkových frekvencích a rozlišeních (u dřívějšího modelu nebyla dostupná u některých velmi zpomalených sekvencí). Také máte nově k dispozici funkci HyperSmooth Boost, která mírně ořízne kraje obrazu a mimořádně efektivně vyrovná i extrémně náročné záběry, kdy se kamera při natáčení opravdu výrazně třese.

Za obě výrazná vylepšení vděčíme vylepšené baterii. Dobrá zpráva nicméně je, že na běžné funkce můžete použít i baterii ze staršího modelu a naopak – jsou vzájemně kompatibilní.

V souvislosti se zmíněnými novými foto a video funkcemi vás potěší vychytávky v uživatelském prostředí, jež se vám nyní ještě lépe přizpůsobí. Můžete si vytvořit až 10 vlastních předvoleb natáčení videa a přiřadit vlastní funkce čtyřem tlačítkům rychlé volby.

Natáčení 360° videa je ještě pohodlnější

GoPro Max
odolná sférická akční kamera • 360stupňová videa v 5,6K
při 30 FPS • standardní videa v 1440p při 30 FPS a 1080p
při 60 FPS • stabilizace obrazu Max HyperSmooth • režim
Max TimeWarp • zorné pole Max SuperView • funkce
Reframe • 270° fotky PowerPano • vodotěsná bez pouzdra
do 5 metrů • GPS • dotykový displej • aplikace GoPro
s pokročilými možnostmi editace

Také u modelu Max se dá srovnávat, a to s kamerou GoPro Fusion z roku 2017. Nové GoPro Max je navzdory špičkové kvalitě záznamu a vylepšeným funkcím kompaktnější, takže se lépe drží (i přenáší). Přesto se na zadní stranu vměstnal mimořádně praktický dotykový displej, ovládání je tedy ještě mnohem pohodlnější.

O nových chytrých funkcích souvisejících se 360° videem jste se mohli dočíst výše, ale zmíníme ještě jednu ryze praktickou novinku – starší model Fusion natáčel na dvě samostatné microSD karty (každá čočka na svou vlastní). Nový model Max umí záběry z obou stran automaticky spojit a pracuje jen s jednou kartou, což je nejen mnohem pohodlnější, ale také technicky obdivuhodné vylepšení.

GoPro Fusion vs GoPro Max
GoPro Max (vpravo) nabízí oproti starší GoPro Fusion výrazná vylepšení a ve skutečnosti je také mnohem kompaktnější.

GoPro

Autor článku

Zdeněk Císař

Nejčastěji moje jméno najdete u recenzí produktů nebo představení technologií. Nevím, jak se to stalo, možná mě maminka jako malého upustila na hlavu v obchodě s elektronikou, ale zajímají mě běžné spotřebiče i ta nejpodivnější technologická hejblátka. Škrabka na brambory s vestavěným satelitním přijímačem? Sem s ní! Snažím se ale psát odlehčeně a vžít se do role uživatelů, kteří nespí s klávesnicí pod hlavou.

Všechny články od tohoto autora

Vyhledat v článcích

Vybrané produkty

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů