Dokonale čistý domov s multifunkčním pomocníkem ETA Steam Master

5. 3. 2021 - Marie Nováková - Produkty
S blížícím se jarem přicházejí i myšlenky na typický jarní úklid. Že vás zrovna tato část jara netěší? Pak pro vás máme řešení. S multifunkčním parním čističem ETA Steam Master úklid hravě zvládnete. Zastane totiž práci hned 3 spotřebičů. Nejenže skvěle vysaje, ale dokáže i mopovat a účinně čistit za pomoci horké páry. Jedním tahem tak zbaví váš domov nečistot a všech nežádoucích bakterií.

eta_steam_master_uvod

Zbavte se každého smítka s ETA Steam Master

ETA Steam Master se řadí do kategorie bezsáčkových vysavačů, které pracují na cyklónovém principu vysávání. To znamená, že díky vysoké odstředivé síle zachytává filtr prach a drobné nečistoty. Velké kusy odvádí přímo do sběrné nádoby. Tento způsob vysávání je velmi efektivní a má mnoho výhod. Díky odvodu větších nečistoto do sběrné nádoby se filtr tolik nezanáší, což prodlužuje životnost tohoto vysavače.

Další výhodou je také neklesající, tedy stálý sací výkon na rozdíl od klasických vysavačů s běžným filtračním sáčkem. A jak už jsme zmínili, jedná se o bezsáčkový vysavač, takže ušetříte za nákup nových sáčků. Vyprázdnění prachové nádobky je přitom velmi snadné. Stačí ji vyjmout a obsah zlikvidovat s běžným domácím odpadem. ETA Steam Master je navíc opatřen i kvalitním HEPA filtrem, který ocení především astmatici a alergici.

Akční rádius 8 metrů je jistotou dobrého dosahu bez nutnosti neustálého hledání elektrické zásuvky. Na rozdíl od akumulátorových (bezdrátových) tyčových vysavačů má díky přívodnímu kabelu i vysoký výkon. Poradí si tak i s nejjemnějším prachem na všech typech podlah včetně koberců a bez problému zcela nahradí práci klasického podlahového vysavače.

eta_steam_master_1ETA Steam Master se díky efektivnímu cyklónovému systému vysávání a vysokému výkonu vyrovná klasickým podlahovým vysavačům.

Moderní způsob úklidu s pomocníkem 3v1

Potřebujete-li nejen vysát, ale i vytřít, bude se vám hodit funkce parního mopu. Parní mop v sobě kombinuje mop klasický a parní čistič. Vysavač ETA Steam Master tak pomocí horké páry rozpouští nečistoty na podlaze. Textilním návlekem pak rovnou rozpuštěnou špínu nasaje. Proto k čištění podlah nepotřebuje žádnou chemii a úklid je mnohem ekologičtější než ten obvyklý se saponátem.

A protože pára, která z mopu vychází, je horká, účinně odstraňuje také bakterie a roztoče. Vaše podlaha tak bude dokonale čistá, a navíc i vydezinfikována. Vše přitom zvládne jedním tahem během několika chvilek. Navíc po užití parního mopu nebude nemusíte čekat na uschnutí podlahy. ETA Steam Master ji zanechá dokonale suchou a beze šmouh, ihned připravenou k používání.

eta_steam_master_2

ETA Steam Master zvládne podlahy skvěle umýt a vydezinfikovat. Navíc po podlahu zanechává zcela suchou.
 

Intenzitu páry si můžete nastavit dle potřeby. Stačí pak vyčkat pouhých 30 sekund, než se nahřeje. Plná nádržka na vodu vám vystačí na 20 minut nepřetržitého provozu, ale kdykoli ji během úklidu můžete doplnit. Vodního kamene se nemusíte obávat, ochranný vodní filtr zabrání jeho usazování.

Pokud čistíte choulostivé povrchy nastavte si nižší intenzitu páry. Zvyšte ji pouze tehdy, pokud potřebujete vyčistit odolné skvrny a nečistoty.

S odnímatelnou ruční parní jednotkou bude váš úklid perfektní

Pro pohodlný úklid hůře dostupných míst využijte ruční parní jednotku. Jednoduchým stisknutím tlačítka ji vyjmete a vyčistíte například troubu, grily, spáry, okenní rámy, radiátory, čalounění a třeba i interiéry a kola vašeho auta.

eta_steam_master_3

Díky odnímatelné čistící jednotce si poradí s se špínou v rozích, spárách, žaluziích nebo radiátorech.
 

Parní čištění se skvěle hodí při úklidu koupelen, kde ETA Steam Master zvládne vydezinfikovat a vyčistit veškeré povrchy včetně sprchového koutu či zrcadla. Také ji můžete využít na různé textilie ve vaší domácnosti, jako například pohovky. Pára totiž pronikne hluboko do tkaniny, kde účinně ničí bakterie a textilie tak krásně se oživí.

eta_steam_master_4

Parní čištění efektivně vyčistí a vydezinfikuje veškeré povrchy.
 

Máte doma mazlíčka? Pak vám ETA Steam Master přijde obzvláště vhod. Zvládne efektivně vyčistit loužičky, pomůže vám s údržbou koberců, čalouněného nábytku nebo pelíšků (včetně klecí, terárií a akvárií) a také hraček.

ETA Steam Master se hodí do každého domova

ETA Steam Master budete mít díky praktickému stojanu vždy po ruce. Hodí se i do malých bytů. Mopovací hadice vysavače má flexibilní kloub, díky kterému se dostanete i do hůře dostupných míst.  O provozu vás bude informovat světelná signalizace vysavače. Je šetrný ke všem povrchům a mopovací textilii můžete navíc po použití vyprat i v pračce.

Pusťte se do úklidu celé domácnosti s tímto moderním čističem

Bohatá nabídka příslušenství dělá z čističe ETA Steam Master všestranného pomocníka.  Co vše naleznete v balení?

  • Podlahovou hubici, která je vhodná pro vysávání suchých hladkých/tvrdých podlah, dlažby, parket a koberců s nízkým vlasem.
  • Flexibilní prodlužovací hadici, která je díky dostatečné délce a vysoké ohebnosti vhodná k čištění těžko přístupných míst.
  • Koncentrovací kónickou trysku, základní nástavec pro univerzální čištění.
  • Kartáček na spáry pomůže s čištěním různých spár a drážek.
  • Nylonový kulatý kartáček k čištění nečistot z malých ploch, jako jsou například spáry u van či sprch, varné desky, žaluzie, spáry mezi dlaždicemi apod.
  • Mosazný kulatý kartáček k čištění velmi odolných nečistot z malých a vysoce odolných ploch např. grilů.
  • Mopovací textilie, proužkovaná textilie, která je vhodná pro čištění tvrdých podlah, parket a dlažby.
  • Rukojeť s úchytem pro upevnění napájecího kabelu a držák na zeď pro pohodlné uskladnění.

eta_steam_master_5

Bohaté příslušenství dělá s vysavače ETA Steam Master multifunkčního pomocníka.

Pár tipů pro dokonalý úklid

Na závěr doporučujeme následovat pár rad, které vám s vysavačem ETA Steam Master usnadní práci a se kterými docílíte ještě lepších výsledků.

1. Pamatujte, že maximálního sacího účinku bude vždy dosaženo s čistými filtry a prázdnou prachovou nádobou.
2. Při vysávání velice jemného prachu se mohou zanést póry filtrů. Tím se zmenší průchodnost vzduchu a sací výkon slábne. V tomto případě je potřeba filtry vyčistit, i když ještě nádoba není plná.
3. Po každém vyprázdnění prachové nádoby je dobré nádobu a filtry vyčistit. Oplachujete-li je pod tekoucí vodou, před opětovným použitím je nechte důkladně vyschnout.
4. Pokud čistíte filtr, nepoužívejte žádné agresivní čistící prostředky ani horkou vodu a rozhodně jej nemyjte v myčce na nádobí.
5. Při mopování zároveň neaktivujte páru na příliš dlouho, čištěný povrch by se mohl příliš namočit.
6. Na velmi odolné skvrny a nečistoty využijte kartáčové nástavce a vyšší intenzitu páry.

 


buttonek

Autor článku

Vyhledat v článcích

Vybrané produkty

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů