×
Kód: ASUTP401MABZ475W ID: 1640179

Notebook Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W) (TP401MA-BZ475W) šedý

notebook • 14" úhlopříčka • dotykový antireflexní LED displej • 1366 × 768 px • procesor Intel Pentium Silver N5030 (4jádrový – až 3,1 GHz) • úložiště SSD 256 GB • paměť RAM 4 GB • integrovaná...

? 6 328 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

notebook • 14" úhlopříčka • dotykový antireflexní LED displej • 1366 × 768 px • procesor Intel Pentium Silver N5030 (4jádrový – až 3,1 GHz) • úložiště SSD 256 GB • paměť RAM 4 GB • integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 605 • 1× micro HDMI 1.4 • 1× USB-C • 1× micro USB 2.0 • Bluetooth 4.2 • Wi-Fi 802.11ac 2×2 • čtečka paměťových karet • klávesnice bez numerické části • operační systém Windows 11 Home

Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W), šedá


Zažijte naprostou svobodu se skvěle vybaveným 14" konvertibilním notebookem Asus Vivobook Flip 14, jenž je vhodný pro použití v profesionální podnikatelské sféře. Určen je všem, kdo potřebují pracovat či se vzdělávat na cestách, a rostoucím firmám všech velikostí. O šik vzhled se stará elegantní, lehoučké šasi, jež společně s rozsáhlými možnostmi přizpůsobení posílí vaše podnikání. Uchvacující zážitky na displeji nejen na cestách pak obstará 14" antireflexní NanoEdge LED displej s HD rozlišením, připravený zobrazit všechny graficky náročné aplikace i videa v bohatých detailech.


Úsporný procesor, rychlé úložiště


K docílení vysokého výkonu během pracovního nasazení i sledování multimédií je připravena kombinace moderního 4jádrového procesoru Intel Pentium Silver N5030 a 4GB RAM, která vám umožní ničím nerušenou práci v případě, že se toho v jeden den sejde opravdu hodně naráz. Potěší i přítomnost rychlého SSD NVMe úložiště o kapacitě 256 GB, pracujícího přes rozhraní PCIe 3.0, jež vás do operačního systému či oblíbené aplikace dostane téměř bez čekání. K internetu se navíc snadno připojíte pomocí Wi-Fi 5, přičemž technologie Asus Wi-Fi Master eliminuje možné přetížení a automaticky vás připojí k co možná nejlepšímu signálu. Notebook je navíc i díky svému miniaturnímu provedení velice lehký a přenosný, což potvrzuje hmotnost pouhých 1,5 kg a tloušťka 15,4 mm.


Pomyslnou třešničkou na dortu je předinstalovaný operační systém Windows 11 Home, jenž vám umožní zařízení hned po vybalení z krabice začít používat.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Lehký a přenosný konvertibilní notebook
  • Solidní aplikační výkon se 4jádrovým procesorem Intel Pentium Silver N5030 a integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 605
  • Rychlé SSD úložiště s kapacitou 256 GB pro svižný start systému a plynulý chod aplikací
  • Vynikající obraz na 14" antireflexním NanoEdge displeji s ochranou zraku
  • Předinstalovaný operační systém Windows 11 Home
  • Hmotnost pouhých 1,5 kg
  • Množství portů pro snadnou rozšiřitelnost o další zařízení
  • 360° pant s vysokou odolností

 


Lehký a zároveň vysoce odolný konvertibilní notebook, který bude ideálním společníkem pro pracovní nasazení v kanceláři i na cestách. S úsporným 4jádrovým procesorem Intel Pentium Silver N5030, rychlým úložištěm a inovativním šasi se spoustou designových vychytávek. Dodáván s operačním systémem Windows 11 Home, takže se ihned po jeho vybalení můžete pustit do práce.

 


Výkon, který přispěje k úspěchu vaší práce i zábavy


Pro práci i volný čas je připraveno zázemí, které vás bude neustále pohánět vpřed. S moderním čtyřjádrovým procesorem Intel Pentium Silver N5030 z rodiny Gemini Lake Refresh a hned 4 GB RAM se budete moci vzdělávat i bavit kdekoliv a kdykoliv. Rychlé NVMe SSD úložiště o kapacitě 256 GB vás rychle dostane do operačního systému a zároveň poskytne dostatek prostoru pro uložení všech důležitých aplikací a dat.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Vydá se s vámi kamkoliv


Vezměte si jej všude tam, kde bude zrovna potřeba. Tento konvertibilní notebook váží pouhých 1,5 kg – vy tak budete moci být produktivní po celý den, aniž byste začali pociťovat únavu z jeho přenášení. Snadno jej vložíte do batohu či tašky, kde bude připraven zvládnout činnosti ve škole či práci a vytvářet obsah, odkudkoliv se vám jen zachce. A ultra tenké provedení zajistí, že se zařízení snadno přenáší, a zároveň vypadá vždy naprosto skvěle.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


Sofistikovaný design na desce vašeho stolu


Užijte si práci s nádherně vypadajícím zařízením, které hned padne do oka vám i vašemu okolí. Asus Vivobook Flip 14 byl vyroben z vysoce pevného hliníku, který v průběhu výroby prochází sérií složitých procesů, aby dosáhl povrchové úpravy, jež se proměňuje v dokonalé řemeslné dílo, jejž bude radost sledovat i držet v rukou.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Ukládejte více, zvládněte více


 Notebook Asus Vivobook Flip 14 je vybaven rychlým 256GB NVMe SSD úložištěm, využívajícím vysokých rychlostí datových přenosů přes rozhraní PCIe 3.0. To přináší rychlejší odezvu a načítání jak operačního systému, tak všech vašich aplikací. A to není vše – je navíc připraven na další úložiště, což vám poskytne možnost přidat další SSD disk. K prostoru úložiště získáte snadný přístup odstraněním několika šroubků bez nutnosti složité demontáže celého zařízení.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


14" displej ukryt do těla o velikosti 13"


Pohlcující zážitky ze sledování při práci i zábavě zajistí 10bodový dotykový 14" NanoEdge displej s obrovskou plochou obrazovky a ultra tenkými rámečky s 74,3% poměrem displeje k tělu. Širokoúhlý HD LED panel je navíc opatřen antireflexní vrstvou, snižující nežádoucí rušivé odlesky a odrazy, takže se můžete soustředit na to podstatné – ať už budete doma či venku na terase. Obrazovka je také certifikována společností TÜV Rheinland, aby zajistila nízké emise modrého světla, čímž garantuje pohodlnější zážitek ze sledování, který potenciálně pomáhá chránit váš zrak.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Maximální flexibilita 360° otáčení


Nastavte si zařízení do pozice, odkud se vám sleduje nejlépe. Okuste dosud netušenou flexibilitu díky 360° otočnému pantu, který byl testován pro životnost více jak 20 000 cyklů, jenž vám umožní notebook používat v různých režimech včetně stanu či tabletu, což usnadní okamžitou spolupráci, sdílení obsahu, prezentace nebo trávení volného času sledováním oblíbených filmů a seriálů – to, když si náhodnou budete potřebovat vydechnout po celodenním neutuchajícím nasazení. Přítomna je navíc i podpora ovládání stylusem Asus Pen, což poskytne vylepšený zážitek v případě, kdy budete notebook potřebovat použít ke kreativním účelům nebo pro rychlou tvorbu poznámek.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Perfektní zařízení doplní perfektní zvuk


O opravdu pohlcující zvuk za každých okolností se postará technologie Asus SonicMaster přinášející pohlcující zvuk pro zábavu nové úrovně. Ta byla vyvinuta společně s týmem Asus Golden Ear a poskytuje nejneuvěřitelnější zvuk, který jste na přenosném počítači měli možnost slyšet díky inovativní kombinaci hardwaru a inteligentních softwarových algoritmů.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


Stabilní připojení je základ


Spojte se se světem, nebo připojte oblíbené bezdrátové periferie s dvoupásmovým Wi-Fi 5 připojením a rozhraním Bluetooth 4.1 zajišťujícím snadnou komunikaci mezi kompatibilními klávesnicemi, ovladači a myšmi. Bezdrátová síť přináší až 6násobek rychlosti předchozího standardu a vylepšenou stabilitu, která vás podpoří v okamžicích pracovní činnosti i ničím nerušené relaxace.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


Maximálně pohodlné psaní


Asus Vivobook Flip 14 se může navzdory svým maximálně kompaktním rozměrům pochlubit plnohodnotnou klávesnici s inteligentním mechanismem a 1,4mm zdvihem kláves pro maximální komfort s citelnou odezvou při psaní, takže nejen pracovní dokumenty, ale i zprávy přátelům, posty na sociální sítě a dlouho nedopsaný román budete moci vypracovávat ve velkém stylu a hlavně pohodlí.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


Podrží vás v průběhu celého dne


Ušetřete svůj drahocenný čas, jinak strávený hledáním elektrické zásuvky. Při úplném nabití vás VivoBook Flip 14 dokáže podržet celý den, a když už přeci jen přijde čas dodat mu novou vzpruhu, technologie Asus SuperBattery pomáhá chránit baterii a oproti standardním lithium-iontovým bateriím nabízí i třikrát delší životnost. Inovativní nabíjecí funkce Asus Battery Health Charging umožní nastavit stav nabíjení na 60, 80 nebo 100 %, aby nedocházelo ke zbytečnému přetížení baterie. To ve výsledku může vést ke snížení její životnosti či dokonce rozpínání v důsledku postupné oxidace.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Rozšířené možnosti konektivity


Asus Vivobook Flip 14 je vybaven moderním oboustranným konektorem typu USB-C s designem, který umožňuje připojení libovolného zařízení. Oproti staršímu typu připojení USB 2.0 rovněž poskytuje až 10× vyšší rychlost přenosu dat, a navíc jej lze použít k připojení dalšího displeje přes rozhraní Thunderbolt 4. Na těle zařízení se dále nachází port micro USB 2.0 a výstup HDMI 1.4, takže můžete bez sebemenších potíží snadno připojit všechny své stávající periferie, displeje a projektory. Možnosti bezdrátového připojení pak zastupují Bluetooth 4.2 a Wi-Fi 5. A náruživí fotografové jistě ocení přítomnost vestavěné čtečky paměťových karet typu microSD.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
 


Probuďte v sobě vnitřního umělce s Asus Pen


Využijte služeb podpory stylusu Asus Pen a užívejte si ovládání svého notebooku zcela novým, kreativním způsobem. Dotykový displej skýtá spoustu prostoru pro umělecké vyjádření – ať už budete malovat, kreslit, psát si poznámky nebo vytvářet třeba zbrusu nový návrh, jenž čeká na další rozpracování. A kromě stylusu je rovněž možné kreslit pomocí prstů, takže abstraktní malby nebo rychlý náčrtek nebudou s přesnými dotykovými senzory, umístěnými ve vzájemné vzdálenosti 6 mm vůbec žádný problém.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)
Získejte to nejlepší z vašeho počítače s MyASUS


Software MyASUS vám poskytuje rychlý přístup k užitečným aplikacím od firmy Asus, jež vám pomohou z vašeho notebooku vytěžit maximum. Umožní vám například snadno synchronizovat telefon s operačním systémem iOS nebo Android s počítačem, upravit nastavení a optimalizovat výkon nebo, v případě potřeby, kontaktovat servis či technickou podporu.


Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W)

Dokumentace k tomuto produktu
0405_CZ12764_TP401_B Stáhnout / (8.11 MB)

Technické parametry

Procesor
Počet jader čtyřjádrový
Procesor Intel Pentium Silver
Označení procesoru N5030
Frekvence procesoru 1 100 (1,1 GHz) MHz
Frekvence procesoru (maximální) 3100 MHz
Displej
Úhlopříčka displeje 14 "
Typ displeje lesklý
Rozlišení displeje 1366 × 768 bodů
Dotykový displej ano
Svítivost (nit) 200
Operační paměť
Velikost paměti RAM 4 GB
Typ paměti DDR4
Pevný disk
Typ úložiště SSD
Kapacita úložiště 256 GB
Celková kapacita úložiště 256
Mechanika
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Grafická karta
Typ grafické karty sdílená paměť
Výrobce grafické karty Intel
Grafická karta UHD Graphics 605
Velikost paměti VGA -
Webkamera a mikrofon
Rozlišení webkamery 0,3 Mpx
Další vlastnosti
Operační systém Microsoft Windows 11 Home
Čtečka otisku prstů Ne
Výbava podpora paměťových karet, kovové šasi, webkamera
Vstupy a výstupy
Počet USB konektorů 1× USB-C, 1× USB 2.0
Další porty audio 3,5mm Jack
Napájení
Typ baterie Li-Ion
Počet článků baterie 2
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce TP401MA-BZ475W
Typ zařízení stylový , konvertibilní, cestovní
Barva notebooku šedá barva
Značky Asus
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.7 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 22.6 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg

Uživatelské recenze - Notebook Asus Vivobook Flip 14 (TP401MA-BZ475W) (TP401MA-BZ475W) šedý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Logitech M190
Logitech M190
429 Kč
Logitech M190
Logitech M190
429 Kč
Logitech M190
Logitech M190
429 Kč
uRage REC 600 HD
uRage REC 600 HD
880 Kč
Logitech M190
Logitech M190
429 Kč
TP-Link TD-W9960
TP-Link TD-W9960
1 099 Kč
Logitech M650
Logitech M650
1 099 Kč
Logitech M650 L
Logitech M650 L
1 099 Kč
Logitech C925e
Logitech C925e
2 305 Kč
Logitech HD C310
Logitech HD C310
1 157 Kč
TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N
499 Kč
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
5 699 Kč
Asus GT-AX11000
Asus GT-AX11000
12 127 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Počet jader
čtyřjádrový
Procesor
Intel Pentium Silver
Označení procesoru
N5030
Frekvence procesoru
1 100 (1,1 GHz) MHz
Frekvence procesoru (maximální)
3100 MHz
Úhlopříčka displeje
14 "
Typ displeje
lesklý
Rozlišení displeje
1366 × 768 bodů
Dotykový displej
ano
Svítivost (nit)
200
Velikost paměti RAM
4 GB
Typ paměti DDR4
Typ úložiště SSD
Kapacita úložiště
256 GB
Celková kapacita úložiště
256
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Typ grafické karty
sdílená paměť
Výrobce grafické karty Intel
Grafická karta
UHD Graphics 605
Velikost paměti VGA -
Rozlišení webkamery 0,3 Mpx
Operační systém
Microsoft Windows 11 Home
Čtečka otisku prstů
Ne
Výbava
podpora paměťových karet, kovové šasi, webkamera
Počet USB konektorů 1× USB-C, 1× USB 2.0
Další porty audio 3,5mm Jack
Typ baterie
Li-Ion
Počet článků baterie 2
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce TP401MA-BZ475W
Typ zařízení stylový , konvertibilní, cestovní
Barva notebooku šedá barva
Značky Asus
Šířka výrobku 32.7 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 22.6 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Šířka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
0405_CZ12764_TP401_B Stáhnout / (8.11 MB)