×

Nosím unikát

DATART Nosím unikát logo

JEDNODUCHÁ MYŠLENKA, NOVÝ PŘÍSTUP, JEDINEČNÝ BATOH

Nosím unikát vrací život použitým materiálům. Naše reklamní plachty, které by čekala likvidace, dostaly novou roli. Recyklací se staly materiálem pro výrobu designových batohů. Podobu jim dal zlínský výrobce oděvních doplňků PLAYBAG a vznikly tak unikátní batohy s neopakovatelným vzhledem.

Koupí batohu podpoříte filozofii udržitelnosti a přispějete ke vzniku nových projektů. Výtěžek z prodejů batohů totiž věnujeme na podporu studentských projektů z oblasti udržitelnosti a upcyklaci materiálu v mezinárodní soutěži Best in Design v rámci festivalu Zlin Design Week.

batoh Datart
batoh Datart

Každý batoh je v potisku vždy jedinečný. Nemůžeme vám dopředu ukázat, jak přesně bude ten váš batoh vypadat, můžeme ale zaručit, že nikdo nebude mít stejný. Podle svého vkusu a odvahy však jeho vzhled a design můžete ovlivnit svým výběrem ze tří různých skupin.

MINIMALISTA

Výběrem minimalisty se můžete těšit na batoh v kombinaci dvou až maximálně tří barev, kdy jedna barva (většinou bílá) bývá podkladová.
Batoh často obsahuje prvky typografie.

ART

Odvážnější z vás se dočkají různobarevného, někdy až pestrobarevného batohu většinou s fragmenty fotografií nebo abstraktních obrazců.

DATART

Tímto výběrem zvolíte batohy s jistotou modrožluté barevné kombinace. V jakém poměru a designu, to už bude překvapení.

PARTNEŘI PROJEKTU

Playbag
ZDW
ISIC
Smurfit
Recyklace

Je potřeba upozornit, že materiál nebyl primárně určený pro výrobu módního doplňku, takže může časem lehce ztratit svůj lesk nebo prvotní kvalitu. Na druhou stranu zaručuje opravdovou unikátnost a svým dalším využitím podporuje cestu udržitelnosti.