basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Objevte kouzlo gramofonových desek se SonyMilujete neopakovatelný zvuk gramofonových desek? Máte doma množství vinylů a nemáte je na čem přehrát? Nebo zkrátka chcete objevit nadčasové kouzlo hudby z elpíček? Se Sony PS-LX310BT se vám toto přání jednoduše splní. Gramofon kombinuje kouzlo klasiky s výdobytky moderní doby. Užijete si tak parádní poslech s čistým a přirozeným zvukem a zároveň k Sony bez potíží připojíte bezdrátové reproduktory prostřednictvím Bluetooth.

Tento skvělý gramofon navíc můžete vyhrát nebo na něj získat slevu 10 %. Stačí poslouchat rádio Beat a zúčastnit se soutěže. Soutěž probíhá 20.-25. 5. 2019 na rádiu Beat.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů