×
Kód: LOG910006559 ID: 1646725

Myš Logitech MX Master 3S Performance Wireless - graphite (910-006559 )

4.3 (3)
BLACK FRIDAY

kancelářská myš • optický senzor s rozlišením 8 000 DPI • 7 tlačítek • váleček pod palec • technologie přepínání Logi Options+ • elektromagnetický posun MagSpeed • technologie Bluetooth Low Energy •...

? 2 999 Kč Ušetříte: 400 Kč (13 %)
2 599 Kč
u vás již 29.11.
rychlart do 30 minut

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 349 Kč

Popis produktu

kancelářská myš • optický senzor s rozlišením 8 000 DPI • 7 tlačítek • váleček pod palec • technologie přepínání Logi Options+ • elektromagnetický posun MagSpeed • technologie Bluetooth Low Energy • USB nano přijímač • výdrž baterie až 70 dní • kompatibilní s Windows, macOS, Chrome OS nebo Linux • podpora rychlého nabíjení

Logitech MX Master 3S Performance, grafitová 


Špičková myš MX Master 3S od výrobce Logitech vás na první pohled zaujme precizním provedením a ergonomickým tvarem, který navede vaši paži do přirozenější polohy pro lepší pohodlí. Myš poskytne oporu vaší dlani i prstům a neklouzavý povrch se postará o dokonalé ovládání. Boční rolovací kolečko kopíruje přirozený pohyb palce pro plynulou a intuitivní horizontální navigaci.


Nejen dokonalý tvar, ale i nejvyšší výkon. Produkt je vybaven senzorem s rozlišením 8 000 DPI, ten dokáže přesně zaznamenat pohyb i na skleněném povrchu. Citlivost snímání můžete upravit v softwaru Logi Options+ a nastavit si tu správnou úroveň pro váš styl práce a rozlišení monitoru. A s funkci tichého klikání dokázali konstruktéři snížit hluk až o 90 %. K tomu přidejte pozoruhodně tiché elektromagnetické rolovací kolečko MagSpeed pro vysokou výkonnost bez rušivých vjemů. Kolečko je maximálně přesné při zastavení na pixelu a dostatečně rychlé pro procházení 1 000 řádků za sekundu.


Myš je kompatibilní se systémy Windows, macOS, Chrome OS nebo Linux. Lze ji během okamžiku spárovat až se třemi zařízeními prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo přiloženého přijímače Logi Bolt USB. Dokáže pracovat až 70 dní a díky technologii rychlého nabíjení dostane za minutu nabíjení tři hodiny práce, a to už je pořádná dávka energie. 

 


Klíčové vlastnosti:


  • Optický senzor s rozlišením 8 000 DPI umožňuje snímání pohybu prakticky kdekoliv
  • funkcí tichého klikání je téměř neslyšitelná 
  • Funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed
  • Ergonomický tvar pro přirozenější polohy a lepší pohodlí
  • Možnost přizpůsobení tlačítek 
  • Výdrž baterie 70 dní 
  • Funkce rychlého nabíjení pro okamžitou práci

  


Mistr produktivity!

Redukce hluku o 90 %


Logitechu se povedlo naprosto fenomenálně minimalizovat hlučnost myši při udržení nejlepší odezvy. Hlučnost byla snížena o neuvěřitelných 90 %, abyste si mohli být jisti tím, že nikdy nebudete rušit vaše okolí.

 


8K DPI


Myš exceluje v otázce přesnosti, když využívá nejpřesnější senzor značky všech dob, jenž se vyznačuje přesností a odezvou nové generace. Má rozlišení až 8 000 DPI, což v praxi znamená, že s ním můžete myš ovládat prakticky na jakémkoli povrchu, včetně skla. Přesnost snímání lze navíc regulovat pomocí softwaru Logi Options+.

 


MagSpeed


Zásluhou funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed dokážete s neuvěřitelnou přesností na pixel projít 1 000 řádků za sekundu – přitom navíc bez hluku. Prostřednictvím kolečka z obrozené oceli se dočkáte prvotřídní hmatové odezvy v kombinaci s ideální hmotností pro dynamickou setrvačnost.

 


Logi Options+


Prostřednictvím softwaru Logi Options+ můžete pomocí myši přecházet mezi počítači i systémy Windows a macOS s funkcí Flow snadno tak, že pouze kurzor přesunete k okraji obrazovky. Snadněji tak budete například přenášet texty, obrázky, soubory atp.

 


Dokonalé přizpůsobení


Model MX Master 3S myslí na každý detail – proto umožňuje plné přizpůsobení praktický jakékoli aplikaci, abyste ji mohli využívat ještě rychleji. Nadefinovat můžete různé akce pro Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Zoom a Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint a Edge i další.

 


Výdrž až 70 dní


MX Master 3S je unikátní výdrží činící až 70 dní na nabití. Navíc oceníte i následné rychlé dobití skrze moderní port USB-C (kabel je součástí balení). Jediná minuta totiž zajistí dostatek energie pro další tři hodiny práce!

 


Celodenní komfort


Do posledního detailu propracovaná ergonomie je zárukou toho, že se vám bude pracovat s maximálním pohodlím díky vynikající opoře pro vaši dlaň a prsty. Zážitek zpříjemňují i zdrsněné povrchy pro jistější úchop. MX Master 3S má jedinečný úhel náklonu pro držení paže v přirozenější pozici, stejně jako šikovně rozmístěné ovládací prvky pro palec, stejně jako boční rolovací kolečko dokonale kopírující přirozený pohyb palce.

 


Technické parametry

Připojení
Provedení bezdrátové
Rozhraní 2,4 GHz (bezdrátové), Bluetooth
Vlastnosti
Technologie Darkfield
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 910-006559
Typ použití standardní
Barva černá, šedá
Vertikální Ne
Podsvícení Ne
Maximální rozlišení 8000 DPI
Počet tlačítek 7
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu DPI Ano
Tichá tlačítka Ano
Značky Logitech
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.4 cm
Výška výrobku 5.1 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.7 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Myš Logitech MX Master 3S Performance Wireless - graphite (910-006559 )

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.3
(87%)

Hodnotilo 3 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Michal
06.10.2022 - 13:55
60 %

Ani ne po třech týdnech začalo tiché tlačítko občas hlasitě cvakat. Nevím čím to je, už jsem se chystal na reklamaci, ale špatně bych chybu prokazoval, tak zatím vyčkávám. Od myši s takovouto cenovkou bych čekal něco víc.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Michal
06.10.2022 - 13:55
60 %

Ani ne po třech týdnech začalo tiché tlačítko občas hlasitě cvakat. Nevím čím to je, už jsem se chystal na reklamaci, ale špatně bych chybu prokazoval, tak zatím vyčkávám. Od myši s takovouto cenovkou bych čekal něco víc.

Celková spokojenost

Technické parametry

Provedení
bezdrátové
Rozhraní
2,4 GHz (bezdrátové), Bluetooth
Technologie
Darkfield
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 910-006559
Typ použití
standardní
Barva
černá, šedá
Vertikální Ne
Podsvícení Ne
Maximální rozlišení
8000 DPI
Počet tlačítek
7
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu DPI Ano
Tichá tlačítka Ano
Značky Logitech
Šířka výrobku 8.4 cm
Výška výrobku 5.1 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 14.7 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg