×
Kód: SONECMB10CE7 ID: 1651377

Mikrofon Sony "shotgun" ECM-B10 černý

mikrofon • patice MI • digitální zpracování signálu • tři nastavení směrovosti • ochrana proti větru • provedení odolné vůči prachu a vlhkosti

? 6 999 Kč
6 990 Kč
můžete mít již 09.02.

Popis produktu

mikrofon • patice MI • digitální zpracování signálu • tři nastavení směrovosti • ochrana proti větru • provedení odolné vůči prachu a vlhkosti

Mikrofon Sony "shotgun" ECM-B10


Sony ECM-B10 je ultra kompaktní, lehký a výkonný mikrofon kompatibilní s fotoaparáty Sony Alpha A7 IV, Sony Alpha 7C, Sony ZV-E10 a dalšími produkty Sony s MI (Multi-interface) paticí. Díky digitálnímu zpracování signálu se můžete spolehnout na vždy čistý zvuk bez jakéhokoli znehodnocení – digiální převod totiž pomáhá snižovat šum uvnitř mikrofonu a eliminuje degradaci signálu.


CM-B10 nabízí tři typy snímacích módů, které vám umožní reagovat na různé potřeby při záznamu zvuku. K těsnému zaostření záznamu zvuku na jeden objekt před kamerou je ideální supersměrový režim, zatímco jednosměrový režim využijete, pokud budete potřebovat snímat širší záběr zvuku. Všesměrový režim pak zachycuje zvuk v 360°, což se vám bude hodit zejména při snímání okolních zvuků a hlasů za kamerou.


Mikrofon navíc velmi účinně minimalizuje otřesy a vibrační hluk a je dodáván s protivětrnou ochranou (deadcat). Tělo mikrofonu je odolné proti prachu a vlhkosti.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu
  • Možnost výběru mezi supersměrovým, jednosměrovým a všesměrovým snímáním
  • Digitální zvukové rozhraní prostřednictvím patice MI (Multi Interface)
  • Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku
  • Konfigurace bez kabelů a baterií pro snadné přenášení

Doplňte vaši tvorbu vysoce kvalitním digitálním zvukem z mikrofonu typu „shotgun“.

 


Pokročilá technologie tvarování paprsků 


Digitální zpracování signálu pomocí technologie tvarování paprsků dosahuje supersměrovosti, která je ideální k zaznamenávání rozhovorů a selfie, kdy je snímání zvuku soustředěno na úzký rozsah před fotoaparátem.

 


Kompaktní, přenosný a dlouhý pouhých 7,9 cm


I při délce 7,9 cm nabízí mikrofon ECM-B10 působivé směrové snímání zvuku. Díky malým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro širokoúhlé objektivy či použití hledáčku a skvělý integrovaný zvuk i po upevnění do tříosého stabilizátoru nebo ke gripu.

 


Jednoduché přepínání


Jednoduchý třípolohový přepínač na zadním panelu mikrofonu umožňuje rychle přepínat mezi třemi charakteristikami snímání, abyste se mohli flexibilně přizpůsobit požadavkům na snímání.

 


Supersměrový režim: zaostřená oblast u mikrofonu


Supersměrová charakteristika, která je ideální pro rozhovory nebo selfie, shromažďuje zvuk ze zaostřené oblasti před mikrofonem a účinně potlačuje zvuky, které se vyskytují mimo osu a za fotoaparátem.

 


Jednosměrový režim: široký rozsah v přední oblasti


Jednosměrová charakteristika je skvělá pro hovory více osob, protože zachycuje zvuk ze širokého pole před mikrofonem a současně minimalizuje snímání zvuku přicházejícího zezadu.

 


Všesměrový režim: zvuk z libovolného směru


Všesměrová charakteristika zajišťuje snímání zvuku rovnoměrně ze všech směrů, takže umožňuje zaznamenávat zvuky z okolí nebo hlas osoby používající fotoaparát.

 


Digitální zpracování signálu – Vlastní algoritmy společnosti Sony redukují šum a zajišťují směrovost


Mikrofon ECM-B10 převádí analogový zvuk na digitální přímo v těle a provádí digitální zpracování signálu pomocí algoritmů společnosti Sony, které podporují tři směrové charakteristiky snímání a redukci šumu. Digitální převod v těle mikrofonu rovněž přispívá ke snížení šumu uvnitř mikrofonu.

 


Vysoce účinný filtr šumu – Filtr potlačení šumu využívající digitální zpracování signálu


Filtr potlačení šumu mikrofonu ECM-B10 velmi účinně odstraňuje nepatřičný okolní hluk pomocí algoritmů digitálního zpracování signálu. Tím maximalizuje kvalitu zvuku ve fázi záznamu a snižuje potřebu složitého následného zpracování.

 


Digitální přenos zvuku – Žádné zhoršení kvality zvuku během přenosu


Při použití v kombinaci s fotoaparátem vybaveným paticí MI (Multi Interface), která podporuje digitální zvukové rozhraní, přenáší mikrofon ECM-B10 zvuk přímo jako digitální signál, a poskytuje tak kvalitní záznam zvuku bez jakéhokoli znehodnocení.


Dokumentace k tomuto produktu
MANUAL Stáhnout / (469.29 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ příslušenství mikrofon
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.9 cm
Výška výrobku 8.2 cm
Hloubka výrobku 2.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 12.1 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Mikrofon Sony "shotgun" ECM-B10 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ příslušenství mikrofon
Značky Sony
Šířka výrobku 7.9 cm
Výška výrobku 8.2 cm
Hloubka výrobku 2.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 12.1 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
MANUAL Stáhnout / (469.29 kB)