basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MČR v mobilních hrách

Mobilní hry jsou stále populárnější aktivitou nejen pro zkrácení dlouhé chvíle. Dostávají se na profesionální úroveň a počty hráčů raketově stoupají.
A jen ti nejlepší se dostanou do pomyslné síně slávy. Základem je mít k dispozici nejpokročilejší mobilní technologie na trhu.
A od toho jsme tu my – DATART jako specialista na nekompromisní herní smartphony i herní příslušenství. Rozehraj to s DATARTem ještě dnes!

Zjisti více o MČR v mobilních hrách 2020 zde.

Datart
Generální partner Mistrovství ČR v mobilních hrách 2020

Jak se probojovat na MČR v mobilních hrách?

01

NAKUP

nadupanou mašinu v DATARTu

02

REGISTRUJ SE

na www.playzone.cz

03

SBÍREJ BODY

v oficiálních turnajích

04

POSTUP NA FINÁLE MČR

Datart Life

Zastav se 6.–8. listopadu 2020 na festival DATART Life! 2020 v Brně, potkej se s těmi nejlepšími a užij si atmosféru Mistrovství ČR v mobilních hrách.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů