basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MČR v mobilních hrách

Mobilní hry jsou stále populárnější aktivitou nejen pro zkrácení dlouhé chvíle. Dostávají se na profesionální úroveň a počty hráčů raketově stoupají. A jen ti nejlepší se dostanou do pomyslné síně slávy. Základem je mít k dispozici nejpokročilejší mobilní technologie na trhu. A od toho jsme tu my – DATART jako specialista na nekompromisní herní smartphony i herní příslušenství. Rozehraj to s DATARTem ještě dnes! Zjisti více o Samsung MČR v mobilních hrách 2019 zde.

Datart
Generální partner Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách 2019

Jak se probojovat na Samsung MČR v mobilních hrách?

01

NAKUP

nadupanou mašinu v DATARTu

02

REGISTRUJ SE

na www.playzone.cz

03

SBÍREJ BODY

v oficiálních turnajích

04

POSTUP NA FINÁLE MČR

Datart Life

Zastav se 8.–10. listopadu 2019 na festivalu DATART Life! 2019 v Brně, potkej se s těmi nejlepšími a užij si atmosféru Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů