×
Kód: HKVDSPWA96KITWE ID: 1603601

Kompletní sada Hikvision AX PRO KIT PLUS (DS-PWA96-Kit-WE)

doprava zdarma

bezpečnostní sada • ústředna, PIR detektor, magnetický kontakt, bezdrátová klíčenka v balení ústředna: Wi-Fi • 3G + 4G (2× SIM) • integrovaná čtečka bezdrátových přívěsků • integrované úložiště pro...

13 636 Kč
u vás již 27.06.

Vše o produktu

Hikvision AX PRO KIT PLUS


Zabezpečte si domácnost nebo firmu proti nezvaným hostům. Pořiďte si bezpečnostní sadu Hikvision AX PRO KIT PLUS, která vám nabídne vše potřebné, co k ochraně nemovitosti potřebujete. Balení obsahuje ústřednu pro komunikaci s připojenými zařízeními, PIR detektor pohybumagnetický kontakt na okna či dveře a bezdrátové ovládání. Všechna zařízení, která k ústředně připojíte, fungují bezdrátově a vynikají dlouhou výdrží baterie v řádu let. Ústřednu stačí připojit k Wi-Fi, abyste jí zajistili bezchybný chod a komunikaci s připojenými jednotkami až na vzdálenost 2 000 metrů v otevřeném prostoru. K ústředně můžete současně připojit až 96 detektorů, 48 klíčenek, 4 opakovače, 6 sirén, 8 čteček a klávesnic.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Bezpečnostní sada pro ochranu domácnosti i firmy
  • Zabezpečuje prostor, okna, dveře
  • Spolehlivá bezdrátová komunikace s velkým dosahem
  • Upozornění přes SMS nebo prostřednictvím hovorů
  • Obsahuje ústřednu, PIR detektor, magnetický kontakt a bezdrátová klíčenka
  • Snadná instalace
  • Hlídá prostor, okna i dveře
  • Dlouhá výdrž baterie u všech zařízení

 


S bezpečnostní sadou Hikvision zůstane vaše domácnost i firma maximálně chráněná.

 


AX PRO HUB


Srdcem bezdrátového alarmu je HUB, říkejme mu třeba ústředna. Obstará veškerou komunikaci, hovoří na Vás česky, připojíte k němu až 96 prvků, umožní Vám prohlížet záznam z PIR detektoru vybaveného kamerou – a to vše v plně šifrovaném režimu. S okolím komunikuje prostřednictvím Wi-Fi, 4G nebo LAN, takže budete vždy vědět, co se ve Vašem objektu děje.

 


Hik-Connect


Využívejte všechny benefity bezdrátového alarmu AX PRO prostřednictvím unikátní bezplatné aplikace Hik-Connect. Zapnutí nebo vypnutí Vašeho zabezpečovacího systému nebylo nikdy jednodušší. Máte plný přehled nad celým systémem. Přehrávejte uložená videa, nastavujte alarm na míru Vašim potřebám. A v softwaru Hik-Connect, samozřejmě lokalizovaném do češtiny, můžete ovládat i další technologie Hikvision – komunikujte s interkomem, sledujte Váš kamerový systém, a to vše v jediné intuitivní a přehledné aplikaci.

 


Bezdrátový detektor pohybu


Do firemního skladu i do domácnosti se hodí tento detektor pohybu, který je součástí zabezpečovacího systému AX PRO (zařízení je kompatibilní jen s tímto systémem). Systém se skládá z panelového rozbočovače a širokého spektra detektorů a periferií. Díky dosahu detektoru až 1,6 kilometru v otevřeném prostoru se přitom hodí i do skutečně velkých prostor. Pomocí aplikace Hik-Connect detektor na dálku nastavíte a poté vám bude zasílat upozornění přímo do mobilu. Detektor napájí 2 baterie CR123A s životností 5 let a váží 128 gramů. O přenos dat se stará bezdrátová technologie Tri-X, 868 MHz a zabezpečení dat zaručuje šifrování AES-128

 


Rozpozná i domácí mazlíčky


Můžete se spolehnout, že vám detektor nebude posílat falešná upozornění kvůli domácím zvířatům. Ty pozná až do 30 kg váhy.

 


Bezdrátová klíčenka


V sadě nechybí ani nenápadná a decentní bezdrátová klíčenka s dlouhým dosahem a spoustou funkcí.

 


Chytrá klíčenka se o vše postará 


Vybil se Vám mobil s aplikací Hik-Connect? Žádný problém, chytrá klíčenka se o vše spolehlivě postará. Zapne nebo vypne Váš alarm, otevře bránu a zase ji zavře, jednoduše a přitom bezpečně.

 


Bezdrátový magnet


Bezdrátový magnetický kontakt Hikvision DS-PDMCS-EG2-WE komunikuje s ústřednou zabezpečovacího systému pomocí moderního bezdrátového protokolu Tri-X. Využívá k tomu frekvenci 868 MHz a šifrování AES-128. Fungovat přitom dokáže v prostředí o teplotě od –10 °C až do +55 °C, podporuje automatické přepínání RF kanálů a jeho dosah je v ideálních podmínkách (v otevřeném prostoru) až 1,6 km.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce DS-PWA96-Kit-WE
Použití zabezpečení
Komunikační technologie RF
Možnost rozšíření o další komponenty Ano
Funkce (Typ) zabezpečovací systém
Základní sada Ne
Značky Hikvision
Rozměry balení
Šířka výrobku 31.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg

Uživatelské recenze - Kompletní sada Hikvision AX PRO KIT PLUS (DS-PWA96-Kit-WE)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce DS-PWA96-Kit-WE
Použití zabezpečení
Komunikační technologie RF
Možnost rozšíření o další komponenty Ano
Funkce (Typ) zabezpečovací systém
Základní sada Ne
Značky Hikvision
Šířka výrobku 31.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg